Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Korai kelés mit tegyek? fórum

Korai kelés mit tegyek? (beszélgetős fórum)


8. Clau26 (válaszként erre: 6. - Tacsi44)
2012. máj. 15. 06:38
Détután mikor kell fel?Nekem is van egy 2,5éves kislányom..én legkésőbb délután 3kor felkeltem és 1,5óránál nem hagyom tovább aludni..meg is szokta már,mert már fel se kell keltenem..így este 19.30kor már kidől...mondjuk ez a hétvégére vonatkozik..hétköznap bölcsibe van.
7. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Tacsi44)
2012. máj. 11. 08:41

Fúú, jó nehéz lehet. Nekem "csak" egy van, 9,5 hónapos, de nagyon rosszul alszik, és már korán ébren van, ő is fél 6 körül.

Nálunk nem segített, hogy később fektettem, akkor is hajnalban kel.

6. tacsi44 (válaszként erre: 4. - Szila5)
2012. máj. 11. 07:20
Egyáltalán nem baj,hogy írtál.Már probáltuk azt is hogy később fektetjük de nem jött be ugyanúgy felkelt,nagyon sokat vagyunk szabad levegőn,sokat játszik rohangál,lefárasztja magát kellő kép,de mégis felkell,délután,úgy alszik másfél kétórát.Probáltam azt is hogy a kakaót odaadom és bújjon be mellém,de nem alszik vissza mert elkezd mozgolódni,nem hajlandó egyhelyben maradni.Probáltam azt is hogy korán megcsináltam a kakaót és odaadni neki szépen csendben,de a kisebbik elég éberen alszik már ilyenkor és akár milyen csendben közlekedek fölébred rá,és ha már mindakettő fent van sajna nem tudok mit tenni egyszerre nem tudom őket visszaltani.Nagyon nehezek így a délelőttök,mert nem tudunk sehova menni nagyon mert az egyik jobban nyűglődik mint a másik,ezt nem rosszindulatból írtam csak tudom hogy ez nekik sem jó hogy ilyen fáradtak.
5. koxy
2012. máj. 11. 06:18
Egyetértek! Próbáld meg kicsit később fektetni, jól kifárasztani napközben! Nappal mennyit alszik?
2012. máj. 11. 06:12
Délután nem hagynám sokat aludni, csak 1,5-2 órát, és este fürdés előtt is jól kifárasztani játékkal, szaladgálással a jó levegőn. Kicsit később altatni este, pl. egy órával, hátha bejön. Persze, én nem vagyok releváns, mert még nincs gyermekem, csak készülök anyává válni. Kora reggel ágyban tartani a nagyobbat, ha lehet, még a pici felébredése előtt, a kakó után némi simogatással, babusgatással megpróbálni visszaaltatni. Ez csak tipp volt részemről, és remélem, nem baj, hogy leirtam. De majd tapasztalt anyukáktól kapsz jól bevált ötleteket is. :)
3. tacsi44 (válaszként erre: 2. - Koxy)
2012. máj. 11. 06:09
8 30-kor.
2. koxy
2012. máj. 11. 06:03
Este mikor fekteted őket?
2012. máj. 11. 06:00
Az a problémám hogy van egy 25 hónapos kisfiam aki nagyon korán kell reggel fél hat körül,szeretném ha egykicsit tovább aludna mert így neki sem jó mert nagyon fáradt már délelőtt és nem csak ez a baj hanem az is hogy van még egy 8 hónapos kisfiam is és azt is felkelti amiikor ő fel ébred olyan korán és így a kicsi is fáradt lesz és nyűgös.Azért kell fel mert kéri a kakaóját,és hiába probáltam azt hogy odaadom neki és akkor aludjon még egy kicsit, nem alszik vissza,ésa akkor már a kistesó is fent van és ő sem alszik vissza.Ha van valakinek tipje hogy mit csináljak hogy egy kicsit tovább aludjanak kéelek írjátok meg,nem az én érdekem hanem a kicsiké mert nekik sem jó hogy mindig fáradtak és nyügösek délelőtt!Segítsetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook