Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Korafejlesztés fórum

Korafejlesztés (beszélgetős fórum)


2010. szept. 8. 19:59

Sajnos nekem nincsenek jó tapasztalataim.

Magyarország még gyerekcipőben jár ebben a dologban.Én megjártam a hadak útját a most 6 éves koraszülött kisfiammal,de a megoldást magánúton kellett megtalálnunk(ami 3000 ft/óra,egy magántanár-logopédusnál).

2010. szept. 8. 14:28

Ügyesek vagytok hidd le nem lesz semmi gond,viszont a korai fejlesztő központ nagyon jo dolog sok pluszt is tud adni azon kivűl hogy segit a fejlődésben:-)

Szerintem mindenképp keresd meg őket,ha google-ba beirod egységes pedagogiai szakszolgálat és a várost megyeszékhelyt ami hozzátok a legközelebb van rátalálsz:-)

2010. szept. 8. 14:24
nálunk a mozgásban van kis elmaradás,sokat kellett tornáztatni-Katona módszer-és hála a jó Istennek,kb 2 hete forgolódik hátról hasra:)
2010. szept. 8. 14:22
De tudom:-)de mi más okból kerültünk oda a Hunor lágy szájpadhasadékkal született kilenc honaposan zárták és most logopédia miatt járunk mert van egy-két hang amit nem ejt tisztán illetve foglalkozik vele egy pszicho pedagógus is:-)
4. 366c3cc959 (válaszként erre: 2. - 006373a427)
2010. szept. 8. 14:15
neked nem mondták hogy lehet már pár hónaposan odavinni?
2010. szept. 8. 14:14
a kisfiam most 11 hónapos,mivel koraszülött járunk vele havonta kontrolra,ott ajánlották,hogy vigyük el
2010. szept. 8. 14:12
Mi ugyan most multunk kettő és fél de most kezdünk járni a korai fejlesztő programba Mezőfalván:-)
2010. szept. 8. 14:08
Van köztetek valaki aki a babáját korafejlesztésre hordta?nekünk a neurológus ajánlotta,most szeretnénk felvenni velük a kapcsolatot,csak kíváncsi lennék,mire is számíthatunk...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook