Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Koplalásból túlevés! Segítség! fórum

Koplalásból túlevés! Segítség! (beszélgetős fórum)

4. andi6020 (válaszként erre: 2. - AnnieP)
dec. 6. 17:45
Gondolod írtak fel gyógyszert?
dec. 4. 16:57

Szia

Miert voltál ennyire stresszes?

A szervezeted követel ezért eszel igy es ennyit. Nem megfeleloen fogytál.

Van akivel megbeszéld a gondot?

2. AnnieP (válaszként erre: 1. - Romire)
dec. 4. 07:34
Szia! A depressziódra szedsz gyógyszert? Ez nagyon fontos! Mármint, hogy szedd. Másrészről pedig próbálj meg olyan ételeket enni, ami eltelít, rostban és fehérjében gazdagok, hogy ne jöjjenek rád falási rohamok. Ne görcsölj a kilókon. Mennyi a napi kalóriakereted?
dec. 4. 00:18
Depresszió miatt három hónap alatt tizenöt kilót adtam le, most kezdtem viszonylag egyenesbe jönni, viszont az utóbbi két hétben borzalmas szokás alakult ki nálam. Eddig még ha egy almával is túlléptem a napi kalóriakeretem, rögtön jött a sport. Most pedig minden késő este rosszullétig eszem magamat. Mérlegre sem merek állni. A hasam szörnyen fel van puffadva, a combom pedig mintha jobban összeérne. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna tanácsot adni. Hogy küzdhetném ezt le? Eygszerűen mintha nem is tudnám irányítani a testem, és megálljt parancsolni.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook