Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Köpködős" fogyás fórum

"Köpködős" fogyás (beszélgetős fórum)


2015. márc. 9. 07:43
na ilyenrol meg eddig nem hallottam,de mindig hall uj dolgokat az ember.
2008. ápr. 26. 22:38

Sziasztok!

Nem okoskodni akarok, de van erről már egy könyv. Én is csináltam egy ideig ezt a kifújom hirtelen a levegőt dolgot.

Azt tudni kell, hogy a hassal kell dolgozni. Vagyis, mikor hirtelen kifújod a levegőt, akkor a hasadat is ugyanolyan hirtelen kell behúzni. A könyv arra hivatkozik, hogy azért, hogy az összes levegő kimenjen a tüdőből. De ez az egész a hasizom mozgatásáról szól.

Aztán a könyv ír még arról, hogy hogyan kell masszírozni a hasat, illetve miket érdemes enni.

De higyjetek nekem, nem a levegő a lényeg, hanem a has mozgatása...

14. bettke
2007. nov. 13. 19:05

Sziasztok!

Nem létezik véletlen erről valami bővebb információ, amiről esetleg otthon is el lehet sajátítani a gyakorlatokat?

köszönöm szépen a segítséget!

13. 4c35511f0b (válaszként erre: 12. - Adri25)
2007. okt. 28. 09:06
elég finom voltál:)
12. adri25
2007. okt. 28. 09:05
érdekes
11. pufika
2007. okt. 28. 09:03
Érdeklődve olvastam az oxigéntornáról. Azóta eltelt pár hónap. Sikerült egy csoportnak belekezdeni? Milyen eredménnyel??
2007. jún. 25. 10:06

Sziasztok!

Összeszedhetnénk a csapatot.Küldjétek el, hányan szeretnétek jönni, a hkszcspsz@citromail.hu-ra és oxigéntornázzunk mindannyian!

2007. jún. 7. 16:02

Sziasztok!

Hosszú nyomozás után megtaláltam őket, Miskolcon vannak, de hétvégente, ha van igény, szívesen feljönnek Pestre is.

A telefonszámuk: 06/70-381-7539.

Remélem, segítettem.

8. hermelin (válaszként erre: 7. - Diduka)
2007. máj. 22. 18:35

Hello Diduka !

[link]

nézd meg videon.

Bármikor megtalálod: rtlklub/fókusz/archiv/május 10/ A legbiztosabb fogyókúra.Sok sikert

2007. máj. 15. 11:41
Nagyon érdekesnek találom a módszert. Szeretnék fogyni és ezért szívesen kipróbálnám. Nem tudok a nyomára találni a helyszinnek vagy az elérhetőségnek. Segítsetek megtalálni az oxigéntorna helyét vagy telefonját. Nagyon várom a válaszokat. Köszönettel.
2007. máj. 14. 14:22

Én is láttam a műsort és szívesen kipróbálmán. Tudja valaki, hogy hol lehet rá jelentkezni.

Előre is köszön a segítséet.

5. Barbamama (válaszként erre: 3. - D77e128ed9)
2007. máj. 11. 11:28

Nem köpködtek, csak a hang és a látvány miatt nevezték el "humorosan" köpködősnek. Nagyon hirtelen fújták ki a levegőt.

Nyálmentes köpködős:))))

Így már nem olyan undorító.

Viszont jártam már 1-2 féle tornára. Szerintem az, hogy valamelyik tesrészed mereven tartsd hosszú ideig sokszor fárasztóbb, mint a mozgás. Úgyhogy biztos égeti a zsírt.

2007. máj. 11. 10:24
Hát látványnak nem volt éppen kellemes, ahogy ott fújtatott a néni, de ha igaz, amit a tornázók mondtak, akkor tényleg hatásos lehet.
2007. máj. 11. 09:57
Én is láttam,tuti hatásos...de valahogy nem szeretnék sok köpködő ember között lenni...undotrodós vagyok.De valahol magamban űzni már simán.Kipróbálnám.
2007. máj. 11. 09:47

Hát láttam. Az eredmények magukért beszéltek. Igaz, elég nevetségesen hangzik a dolog, és a látvány sem volt semmi, de úgy látszik hatásos.

Ha belegondoltok a légzés módja nagyon sok tornánál fontos (jóga, pilates).

2007. máj. 11. 08:56

Sziasztok Lányok!


Tegnap a TV-ben (azt hiszem Fókusz) egy orosz nő bemutatott egy új módszert a fogyásra. A lényege a levegő megtartása, hirtelen kifújása volt, ők becézték köpködős fogyásnak. Láttátok? Véleményetek? Szép napot mindenkinek: Ringo

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook