Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kopik a festék fórum

Kopik a festék (beszélgetős fórum)


3. Lilibeth59 (válaszként erre: 1. - Andeeka)
2018. okt. 24. 16:33

Ha festett szőke a hajad, eléggé meggyötört lehet már. Hagyd pihenni, esetleg aszkorbonsavas pakolással szedd le a festéket a hajadról, úgy pihenjen, és ha mégis be szeretnéd festeni, akkor így már nem festék menne a festékre. Vannak természetes hajfestő porok, egyáltalán nem károsítják a hajat, sőt, táplálják/épolják. Narancsszínűre vörös hennával és cassia obavata (szőke henna) keverékével kell festeni. Az aszkorbinsavas recept:

1 evőkanál aszkorbinsav

1 dl sampon (ha kevésnek bizonyu,l még lehet hozzá adni egy kicsit)

2 kiskanál kókuszolaj (lehet balzsam, vagy valamilyen ápolószer)

folpack (dunsztolónak)

Összekeverni a hozzávalókat, KIS! vízpermettel benedvesíteni a hajat (a könnyebb felkenés érdekében) felkenni a hajra alaposan, kicsi vízzel átmozgatni, majd folpackkal betekerni a fejet és egy törölközőt is rátekerni még, vagy sapkát húzni rá. 1 óra elteltével lemosni, kétszer átmosni samponnal, majd szárítás előtt tenni a hajra egy kis aloe vera gélt, ha van otthon, de ez el is maradhat."

2018. okt. 21. 17:20
Ne fesd be maradjál természetes hajszínnel ,hisz annál nincsen szebb
2018. okt. 20. 14:10

Udv:)


Szoke hajam volt, par honapja befestettem rez szokere(narancs)-ra. Az a baj, hogy befestem festekkel, nem minden lenott reszt fog be, ha befogja, akkor egy mosassal kijon, es ujra latszik a lenott resz... Miert? Sok fajta markaju festeket kiprobaltam mar ra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook