Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kopaszodás ellen ki mit javasol? fórum

Kopaszodás ellen ki mit javasol? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. máj. 27. 14:01
Velform Hair Grow Plus valakinek valami tapasztalat?
15. Delete
2007. júl. 17. 21:39
Ha arra gondolok: tűz ellen tűz a fegyver. Akkor? Hajnyírás! Iziben. és kopaszra!
14. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 12. - Pitypang)
2007. máj. 11. 11:40
Pitypang, a vény nélkül kapható Prost. Unora gondolsz, vagy tényleg gyógyszert ír fel a doki?
2007. máj. 11. 11:39
Az én páromnak is hasonló problémája van, s mivel hajat mindenképp mos, én állandóan a (jujj le merjem írni? Reklám?) Dermip-sor (kötőjel nélkül) sampont veszem neki, tele vitaminnal, hát nem mondom, hogy kinőtt a haja, de azért a kopaszság helyén vannak új hajszálak. Szerintem lassította is.
2007. jan. 9. 17:11

A férfiak kopaszodásáért hormonok felelősek, nem segÍt a hajvágás, hajszeszek, meg egyéb Isten csodája sem... Egyetlen szer van, ami a hajhagzmákat újra működésre ösztökéli, ez pedig egy gyógyszer, amit prosztata problémákra adnak. Ugyanis a két dologért ugyanaz a hormon felelős. Ez sem hoz tökéletes eredményt, de lényeges lesz a különbség pár hónap után. A hátránya, hogy amint abbahagyja az ember fia a szedését, újra hullani kezd a szép, új haj és nem nőnek újak helyette. Aztán a leÍrásban mellékhatásként szerepel a nemi vágy csökkenése is, illetve a nemi szerv működésének esetleges problémája. Nem feltétlen következmény, de előfordulhat.

Kedves Férfiak! Lehet választani... Haj, vagy nem haj.

11. figarina (válaszként erre: 10. - Dogiz)
2007. jan. 9. 16:45
Felejtsd el a gépet,nem használ,ez egy h..lye régi bemagyarázás,nincs összefüggés!!!Fiúknál gyakori a hormonális kopaszodás,pláne,ha már volt ilyen a családban...
10. dogiz (válaszként erre: 9. - Mormyka)
2007. jan. 9. 15:06
Hát épp nem nullás géppel, de elég rövidre vágja a fiam a haját, de sajnos ez sem használ. Egy 20 éves diák nem szívesen kopaszítja le magát, viszont annak, hogy tényleg kopaszodik annak sem örül.
2007. jan. 5. 12:20

Sziasztok!


Az én válaszom a nullásgép. Nem hülyülök, komolyn. Ha még élnek a hajhagymák, tök jót tesz a hajnak ha néha le van dúrva az ember fia feje. Apukámon hosszas rábeszélés után tudtam ezt alkalmazni, és most csodák csodája van haja a feje búbján is, ahol eddig sose volt.

Emellett magamon azt vettem észre, hogy lelki okai is lehetnek a dolognak.

8. kft
2007. jan. 5. 11:31
először is télen sapkát.nem túlzásba vinni a sűrű hajmosást/heti 1-2/alkalom,max.de,ha már baj van,szakemberhez kell fordulni,mert sok kialakuló félben lévő belső bajnak a jele.időben orvoshoz,így még visszafordítható a hajhullás,kopaszodás,valamint a belső bajok is.
7. figarina (válaszként erre: 2. - Dogiz)
2006. nov. 3. 23:16

Szia!

Ha érdekel,szívesen ajánlok nektek 2 terméket(nem hálózatépítek,csak a szakmámbavág!!!!:))))

HA HORMONÁLIS EREDETŰ A KOPASZODÁS,AKKOR CSAK LASSÍTHATÓ!

6. dogiz (válaszként erre: 4. - Elvira1)
2006. nov. 3. 10:44

Szia!

A hajátültetésről konkrétabban tudsz-e valamit?

Van ismerősöd akinek már csináltak ilyet? Én konkrét személyt nem ismerek, és igazán még nem is néztünk utánna.

5. dogiz (válaszként erre: 3. - Regineni)
2006. nov. 3. 09:11

A vitaminokon (multivitamin, B...számos felirt típusa), sörélesztőn ezeken már mind túl vagyunk, még a Bánfi hajszeszt nem próbáltuk.

Köszi.

2006. nov. 2. 19:07

Szerintem a kopaszodas ellen egyedul a hajatultetes segit hatasosan:))))

De sajnos az van hogy a kopaszodas oroklodo es akkor semmi nem segit!

2006. nov. 2. 14:15

Az apukám a Bánfi Hajszeszt és sampont használta, amitől el kezdett dúsulni a haja. Patikában, drogériában kapható. Ha még nem próbáltátok, szerintem érdemes.

Meg a hajra való vitaminkészítmények is jók szerintem.(bár azok tényleg elég drágák)

Vagy B vitamin-komlex, sörélesztő.

2006. nov. 2. 14:05

Sziasztok!

Azt tudom, hogy férfi ágon a kopaszságot örökölni lehet. De ha valakinek valami ötlete esetleg tapasztalata van ilyen téren írjátok meg.

Mi már kipróbáltun sokmindent, orvosi javaslatra, mert a fiam 17,5 évesen észrevette, hogy a szokásosnál jobban hull a haja. Egy elég híres orvosnál jártunk többször, ő ilyen - olyan gyógyszereket, felírt, különböző "szesz" készítményeket (mondanom sem kell mennyibe kerültek, de nem ez volt a lényeg) hanem, hogy nem igen használtak. A gyerek szerint semmit. Kb. 8 hónapig rendszeresen kezelte a haját, aztán megelégelte és abba hagyta, egy pár hónappal ezelőtt.

Más ötlet? Írjatok!!!

2006. nov. 2. 13:57
Kopaszodás ellen ki mit javasol?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook