Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kopaszodás ellen ki mit javasol? fórum

Kopaszodás ellen ki mit javasol? (tudásbázis kérdés)


1 2
jan. 1. 03:57
magyar weboldalon olvastam rola eppen tegnap,proklalin vagy hasonlo nevu keszitmeny segoit,azt irtak gorog keszitmeny.femina.hu-n volt azt hiszem,de szazra azert nem allitanam!
dec. 26. 08:56
mostanaban sokan direkt kopaszra borotvaljak le a burajukat.
44. dogiz (válaszként erre: 43. - Józsibirka)
dec. 4. 09:47
Szia! Azóta még kopaszabb lett, akár az apja és a dédnagyapja. 🤪 Rövidre nyírja és nagyjából beletörődött. Megnősült, van 2 lánya, akik remélem nem örülökölték 😉
43. Józsibirka (válaszként erre: 2. - Dogiz)
2023. máj. 4. 07:10
Szia, Miuzjság azóta?
42. MGY-
2013. jan. 2. 20:05
Egy bevált árusító helyet keresek ahol Rogaine habot tudnék vásárolni. Ha valaki tudna ebben segíteni, azt megköszönném. Üdv.
41. csucsa
2012. jan. 16. 18:47
A csalános sampon nekem lelassította a hajhullást, megritkult hajamra MANE hajdúsító-erősítőt használok, ami teljesen dússá teszi hajamat.
40. dobbal
2011. febr. 15. 07:29

szasztok


vki viccesen megjegyezte. A hajhullást csak a padló állítja meg. Amúgy nekem is hasonló problémám van. Állítólag csaláncseppek segítenek.

2009. dec. 3. 00:30
mármint::: (ilyneeket olvastam)::: pasasoknak rogain, minoxidil, finasteride - de ez utóbbi potenciacsökkentő. hát, hajrá, nézz utána (de inkább kis haj, mint kis ..)
38. berka01 (válaszként erre: 37. - Lestatdelionkourt)
2009. dec. 3. 00:28

hát hello, én jártam náluk (monnyuk én csaj vok), de kezelésekre nem, mert ez vagy 5-6 éve volt és kb 100 rugót kért volna el és sztem a pasas fején is valami parókaszerű volt... nem árulta el mit csinálnak (na ezért nem mentem vissza), valami szabadalomról beszélt, de biztos eredményt ígért.

kezelések hetente 2x voltak. akkor.

pasasoknak rogain, minoxidil, finasteride - de ez utóbbi potenciacsökkentő. hát, hajrá

2009. nov. 9. 22:14

Na de figyu valaki hallott már az AMHAIR STÚDIÓRÓL? american hair studio, ezzel csinálta meg a haját csocsesz, tekknő miki, meg jolly a románcokból, szóval ha vki látott vagy csinált ilyet világosítson már fel h mi ez,pót haj vagy bevarrják, nem nő??, és érzékeny, meg kiszakadhat?, és a legfontosabb MENNYIBE KERÜL???

annyit tok h a hossztól függ, engem nem érdekel ha nem drága megcsinálom és szarom bele kikészültem wazze, minden áldott reggel hajat mosok h dúsabb legyen, beállítom h ne látszon már azthiszik buzi vok h annyit vok a fürdőbe, barátnőm nincs nem merek senkihez szólni a faaaszom kivan ááááááááááá vki segítsen már geecciiiiiii ez már fáááááj, senki nincs így???

2009. nov. 9. 22:10
A Velform Hair Grow Plus-t én már próbáltam ez volt az első, hát mit mondjak annyit tapasztaltam, hogy tiszta fekete lett a hajam szóval egészséges volt meg minden egy kicsit dúsított is, mondjuk nem használtam csak vagy másfél hónapig de lehet h az használt volna mert attól legalább nem hullt egy ideig, úgyhogy még eddig nekem az volt a legjobb...
35. Andras2 (válaszként erre: 16. - S0me0ne)
2009. okt. 15. 14:24

Én ezt valószínű kipróbálom mert gyógynövényekből van és ezt írják az oldalon:

1 hónapon belül, folyamatos használat mellett a nagyszerű Velform Hair Grow Plus megerősíti a hajszálakat, és regenerálja a sérült hajhagymákat.

A 2. hónaptól a hajhullás megáll, és erős, egészséges haj kezd nőni.

A következő hónapokban a hajnövekedés folytatódni fog, és haja még erősebb és fényesebb lesz. Talán a három hónapig elég a két flakon.

2009. júl. 20. 19:40

Nekem pedig nagyon bejött a Rogaine , a kezdeti hajhullajtás azért van mert a hajnövesztés előtt felgyorsítja a halódó hajszálak kihullását ( un shedding hatás) azért hogy jöhessenek az un anagén erős hajszálak.Túl gyorsan feladtad, ha minoxidil tartalmú hajhullás elleni szert használsz nem szabad rövid időben gondolkodni és abbahagyni idő előtt.Persze az is lehet hogy neked máshogy reagál a szervezeted.

Ami jó az egyiknek nem mindig jó a másiknak...

2009. júl. 19. 21:41
Hát nemtom szinte mindent kipróbáltam most pl. ezt a rogaine habot pfff ez volt a legrosszabb még több kihullott, mikor bekentem vele még olyan volt mintha zseléztem volna és beszáradt és sok hullott tőle, még a fésüt azért megveszem hátha de utána végem jah még kihúzatom a lyukas fogam, vagy lehet h azzal kellett volna kezdeni :) na csocsi
32. a6560b06aa (válaszként erre: 31. - A6560b06aa)
2009. jún. 1. 10:14
Esetleg nézd meg te is a vital-hair.hu - n,ott sok okosság van erről.
31. a6560b06aa (válaszként erre: 28. - Szeptember99)
2009. jún. 1. 10:13
A hajhullásnak sok oka van , de a férfias jellegű hajhullásnak csak egy fő oka, a tesztoszteronból képződő DHT hormon. DHT blokkoló hajnövesztő pl a Spectral DNC-L vagy a Rogaine illetve a Revita sampon
2009. máj. 31. 13:33
Egy másik ismerősömnek meg egyszer egy rossz fogam miatt hullott a haja, anno régen a doki nem fúrta ki rendesen mielőtt betömte és a tömés alatt szuvasodott tovább. Röntgen, töméscsere, és a haja is magához tért. Nézesse át nagyon alaposan a fogait!!! A fog is ronda dolgokat idézhet elő (doki mondta).
2009. máj. 31. 13:31

amúgy az ilyen korai kopaszodás hátterében lehet valami hiánytünet is, vagy gyulladásos akkut probléma lehet.

Mindenképpen célszerű lenne egy hajhullásvizsgálatot elvégeztetni.

2009. máj. 31. 13:29
kopaszság valódi okairól Kurt Tepperwein Savtalanítás-A fiatalság forrása c. könyv. Valószínűleg a táplálkozás és a problémák kezelése áll a háttérben, nem mondom, hogy szentírás, de hátha segít...
2009. máj. 31. 13:29

Egyik ismerősöm a Bánfi Hajszeszt és sampont használta, amitől elkezdett dúsulni a haja. Patikábkan, drogériában kapható. Meg még a hajra való vitaminkészítmények is jók szerintem, bár azok drágábbak.

Vagy B vitamin-komlex, sörélesztő

26. a6560b06aa (válaszként erre: 25. - Lestatdelionkourt)
2009. máj. 31. 13:02
Szia , próbáld ki a Revita sampont , vagy a Spectral DNC-L et már lehet kapni Magyarországon
25. lestatdelionkourt (válaszként erre: 16. - S0me0ne)
2009. jan. 3. 19:27
Szia, én megvettem használtam kb több mint 3 hónapig, háát nem mondom hogy rossz de, én csak annyit vettem észre jobban hogy megerősítette arra az időre, tiszta fekete lett a hajam és sokan mondták hogy mintha dúsabb, de csak álltattam magam sajna nem hat azt kell mondjam, most a fésűt akaraom megvenni remélem az segít valamit, szia!
2008. dec. 27. 17:57

Szia

Galvanic Spa.

Az alvó még nővekedésnek nem indult haj hagymákat

serkenti.

2008. júl. 24. 15:39
Bototvát, a maradék eltávolításához.
2008. júl. 24. 15:38
Parókát. :)
21. qwert77 (válaszként erre: 13. - 031d5c7fc0)
2008. júl. 24. 15:31

Szia!


Biztos,hogy a Dermipsor sampontól kezdett nőni a párod haja,mert a honlapjukon nincs erre natkozó leírás,csak korpásodásra és egyébb nyavajára alkalmas szerintük.

20. qwert77 (válaszként erre: 12. - Pitypang)
2008. júl. 24. 15:00

Szia!


Megtudnád írni a készítmény nevét,csak mert érdekel a dolog.


Köszi!

19. M_Marcsa (válaszként erre: 15. - Delete)
2008. jún. 28. 08:29
Attól nem fog kinőni...
18. M_Marcsa (válaszként erre: 3. - Regineni)
2008. jún. 28. 08:28
Mi is használtuk, nem volt látványos. Vagy hamar feladtuk...
17. dogiz (válaszként erre: 12. - Pitypang)
2008. jún. 28. 05:56

És mégis mi ez a "csodaszer"?

Nem hiszem, hogy ezt választja valaki, csak mégis hogy hívják?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook