Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » KÖNYVKUKACOKNAK fórum

KÖNYVKUKACOKNAK (beszélgetős fórum)


1 2
35. lucabrazi (válaszként erre: 34. - Mata Hari)
2009. ápr. 28. 21:19

Te sem érted meg hogy 1könyvért nem kaphatsz többet.Mert azt valaki előbb vagy utóbb benyeli.

Tehát ez a "játék" izléstelen és etikátlan

Nem véletlen bünteti a törvény ha pénzzel csinálják.Te pedig ha ezt nem érted akkor korlátolt vagy és ezen nem lehet segíteni.

Neked biztosan volt ilferrós autód is:)

34. Mata Hari (válaszként erre: 33. - Lucabrazi)
2009. ápr. 21. 19:29
Nem olvasol túl figyelmesen, tehát elismétlem: senki nem számít arra, hogy 36 könyvet kap vissza, de néhányban természetesen mindenki reménykedik. Egyébként pedig szerintem tálalás kérdése az egész. Amikor mi belekezdtünk a játékba nem azt mondtam a kisfiamnak, hogy néhány héten belül 36 könyvet hoz a postás, hanem hogy lehet, hogy kap majd ő is könyvet - és ez be is jött. Az öröm nagy volt, csalódás sehol. Úgyhogy miattunk nem kell nyugtalanul aludnod...
33. lucabrazi (válaszként erre: 31. - Mata Hari)
2009. ápr. 21. 18:29

Bocsi visszaolvastam és igazad van, te például könyvek özönéről beszélsz:)

És nem értetek aggódok,hanem a gyerekeitekért beígértek "özönkönyvet" aztán sehol semmi:(

32. halimo
2009. ápr. 21. 12:53

Én is kaptam levelet és lelkesen tovább is küldtem,remélem örültek a könyvnek amit küldtem!

Nagyon kíváncsian vártam,hogy merről fognak érkezni majd a könyvek,de az itt olvasottakból már nem nagyon reménykedem!

31. Mata Hari (válaszként erre: 30. - Lucabrazi)
2009. ápr. 19. 23:03
Ha visszaolvasol, senki sem számít 36 könyvre... De kedves tőled, hogy így aggódsz értünk:)
2009. ápr. 19. 22:11

Tényleg ennyire lökött mindenki vagy csak csinálják.

Ez nem elszántság kérdése, sima MATEK!

Nincs Magyarországon annyi ember, hogy ti kapjatok 36 könyvet:)

(Gondolom nem ti vagytok az első körbe:)

29. contu
2009. ápr. 15. 12:41
Már épp feladtam a reményt, erre tegnap megérkezett 1 könyv. :)
28. cilus
2009. ápr. 15. 07:34
Küldene valki egy kitöltetlen meghívót,ugyanis én kis naív kitöltöttem mielőtt lefénymásoltam volna:((címem az adatlapomon.Köszönöm
27. Mokka78 (válaszként erre: 26. - Mata Hari)
2009. ápr. 1. 20:06

Sajnos mi sem kaptunk vissza egy könyvet se :( Pedig én is nagyon lelkes voltam !!!!

De legalább akinek mi küldtünk.... ,Ők biztos nagyon örültek :)

26. Mata Hari (válaszként erre: 25. - Fbab8271ce)
2009. ápr. 1. 13:56
Én azt hiszem, inkább az általános hozzáállással van a gond, és nem csak ezzel a játékkal kapcsolatban. Úgysem lesz belőle semmi, hát bele sem vágok... De azért vagyunk néhányan kivételek, és ennek örülni kell - amíg még lehet.
2009. márc. 31. 09:26

36ból egy sem ért ide....szerintem siralmas, pedig én hogy lelkesedtem!:(

lusták az anyukák?mert annyi tényleg, hogy lefénymásolod, kitöltöd, ez mmax fél óra + a postára kell menni...ennyi, és még egy mesekönyvet elküldeni...nem lenne izgalmas várni a gyerkőccel a könyveket? vagy ilyen kevesen olvasnak már a gyereknek mesét?

2009. márc. 27. 15:48

Sziasztok

Ma kaptunk egy ilyen lapot a könyvkukacoknak

HÁááááááááááát.

Magyarországon vagyunk és sok a hülye!

1gyerek ad 6nak aztán az is 6nak és az is meg az is meg az is,és máris 279 936 gyerek ad 1 679 616

gyerekenek ilyen lapot és ezek már biztos nem kapnak 1 könyvet sem.SIRALMAS

2009. márc. 12. 23:50

Sajnos hiába vagyunk lelkesek, mindenki megijed tőle, hogy mennyi macera meg egyéb.Én is visszakaptam 2 meghívót, akik gazdára várnak. Ha valaki esetleg ? De legalább nem szakították meg a láncot azzal, hogy a fiók mélyére süllyesztették.

A saját gyerekeinkről van szó Nem? Ennyit sajnálunk? A mai rohanó világban már azzal is örömet szerzünk a gyerekeinkenk, ha saját névre szóló csomagot kapnak, hátha ég hasznos dolog is van benne. Szerintem ez fontos, és lelkesen küzdök érte, bár a férjem szerint naiv vagyok.


Szóval anyukák vagy nagymamák ( unokákat is be lehet nevezni) van még 2 meghívóm

22. vikasz
2009. márc. 12. 15:36
Nekem is van még három meghívóm, akit érdekel. Írjon privit és elküldöm. Sajnos van aki nem szívesen fogadja, ezért nekem is megmaradt több is.
21. contu
2009. márc. 12. 00:21
A felesleges levelem még nekem is van. Már ketten visszadobták. Szóljatok, ha kell valakinek!
2009. márc. 4. 18:44

Sziasztok! Én most kaptam egy ilyen könyvkukacos levelet. Már régóta gondolkodtam rajta, hogy beszállok. Ha valaki szeretne meghívót szóljon!

Én most nagyon lelkes vagyok, igaz, fogalmam sincs, hogy szedem össze azt a hat embert, de úgy gondolom, hogy valahogy majd előteremtem Őket.

Én úgy vagyok vele, hogy még ha mi nem is kapunk vissza könyvet, az se különsebben fog zokon esni, mert tudom, hogy egy kisfiúnak, aki az én fiammal egy idős, küldhettem egy könyvet, és ugyanolyan szeretettel választottam Neki is, mintha a saját fiamnak választottam volna. Szerintem ez a lényeg, és nem az, hogy mennyit kapunk vissza, vagy, hogy kapunk-e egyáltalán vissza.

Sajnos azt hiszem, hogy nagyon sok jó ötlet éppen azért siklik el, mert az emberek többsége így gondolkodik, hogy: "mi nekem ebben az üzlet"... Így sikkad el az ember lelke, és vele a lelkesedése...

Mindenesetre ha valakit érdekel, és szeretne egy kisgyermeknek könyvet küldeni, akkor szóljon, egyelőre még van meghívóm.

19. contu
2009. márc. 3. 13:22
Én ma postáztam a leveleket. A könyvet még nem volt időm megvenni, de azt is postázom a héten. Azt mondtam, hogy ha már két könyvet kapunk, akkor megérte. Majd meglátjuk.
18. Mokka78 (válaszként erre: 17. - Mata Hari)
2009. márc. 2. 20:54
én holnap adom fel! nemsokára örülni fognak valahol :)
2009. márc. 2. 14:38
Ma megérkezett az első könyvünk - mégsem olyan reménytelen a helyzet... :)
16. Mata Hari (válaszként erre: 15. - Mokka78)
2009. febr. 26. 14:35
Ez nincs meghatározva a levélben. Mi új könyvet küldtünk, de én például nem venném zokon, ha jó állapotú használt könyvet kapnánk...
2009. febr. 26. 14:13

Nekem nagyon tetszik ! Most beszéltem egy anyukával aki küldi a levelet!

EGy kérdés: csak új könyvet küldhetek v. a már 100x elolvasott jó állapotú itthon könyvünket is elküldhetem ?????

14. Mata Hari (válaszként erre: 13. - Beathryche)
2009. febr. 24. 15:16
Osztom a véleményedet, én is pontosan ezért szálltam be a játékba: jónak tartottam a kezdeményezést. Szeretnék bízni benne, hogy akik útjára bocsájtották az első leveleket, tényleg a könyv szeretetét szerették volna erősíteni a legkisebbek korosztályában, és nem pedig nyerészkedni akartak, ahogyan az egyébként a játék piramis jellegéből sajnos eredendően adódik. De bármi is volt az indítóok, a többi rajtunk múlik. Ha tényleg ilyen rosszak a tapasztalatok, az pedig elszomorító. :(
2009. febr. 24. 14:54

Nagyon tetszik ez a kezdeményezés! Kár, hogy tényleg ilyen negatív a hozzáállás kis hazánkban, de ezt megszokhattuk már. Most sajnálom, hogy nincs még gyerekem és a környezetemben sincs sok, mert nagyon szívesen beszállnék.

Tényleg, felnőtteknek ilyet nem találtak még ki? Persze, tudom, drágák a mostani könyvek, de én például a kb. 2-3000-es könyvtáramból biztos találnék bőven elajándékozni valót, ill. az alexandrába és több "olcsókönyvesboltba" is szoktak lenni nagyon jó áron, nagyon jó könyvek.

12. Mocori (válaszként erre: 9. - Dorka29)
2009. febr. 24. 14:48
Tudom, nekem is ez a tapasztalatom... csak itt most gyerekekről van szó. Á, de mindegy.
11. Mocori (válaszként erre: 8. - Dorka29)
2009. febr. 24. 14:46
Csak azt nem értem, miért ilyen negatívak. Lehet már 300 Ft-ért kapni nagyon aranyos leporellókat. Arra sajnálják a pénzt??? És a gyerek örömét?
10. Dorka29 (válaszként erre: 9. - Dorka29)
2009. febr. 24. 14:45
mindentől=minden ilyentől
9. Dorka29 (válaszként erre: 7. - Mocori)
2009. febr. 24. 14:45

Szerintem nem ezzel van a baj, amit Te felvetettél.

Egyszerűen elzárkózik mindentől az emberek többsége. (Végülis ez is egy piramisjáték...) Vagy ennyire nincsen pénzük, vagy úgy gondolják, hogy inkább azért a pénzért vesz egy könyvet a saját gyerekének- és akkor azt biztosan meg is kapja.

2009. febr. 24. 14:43

Nekem is negatív tapasztalataim vannak.


az ismeretségi körömben nem találtam 6 embert, aki vállalta, hogy továbbküldi, így dugába dőlt a dolog, mivel a láncot megszakítani nem akartam..

2009. febr. 24. 14:33

Sziasztok! Kaptam én is már és gyűjtögetem, hogy kinek adhatom tovább.

Csak azt nem értem, miért ilyen negatív a vélemény. Most bele kell halni abba, hogy egy kisgyereknek könyvet küldünk? Ne már! Arra gondolok mindig, hogyha elküldöm annak a kisgyereknek, milyen örömet szerzek vele. Szerintem ne legyetek negatívak!

6. Marlena (válaszként erre: 5. - Mata Hari)
2009. febr. 24. 14:21
Sajnos nekem is nagyon rossz tapasztalataim vannak. Én is úgy voltam vele, hogy nem szeretném megszakítani a játékot, ezért leegyeztettem mindenkivel akinek tovább küldtem és becsületesen elküldtem azt az egy könyvet is amit kellett, de egy könyvet se kaptunk vissza.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook