Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Könyvelőknek leadott számlák. Segítsetek fórum

Könyvelőknek leadott számlák. Segítsetek (beszélgetős fórum)

15. leonee (válaszként erre: 14. - C8f7404b48)
2009. okt. 16. 14:06

Én is excelbe vezetem dátum szerint, hgy milyen számlákat adok le, és ki is nyomatom, mert nem minden számlán látszik, hogy milyen szolgáltatás, és beírom. Külön az utalásos számlákat, és külön a készpénzest, mert ez már nagy segítség a könyvelőnek.

A munkaügyi papírok is kellenek még, a kilépési, belépési, stb. De ezt meg kell vele beszélni, hogy ő szokta-e összegyűjteni, vagy a másolat is elég neki, és akkor azt nem kell továbbküldeni, hanem le kell fűzni, hogy meglegyenek.

Ez a munkafolyamat attól függ, hogy mennyi számla van, szerintem nem sok időt vesz igénybe, ha már átlátod.

2009. okt. 16. 10:48

Sziasztok. Húúú de sokan írtatok, köszönöm szépen a segítséget:)

Arra lennék még kíváncsi, hogy ezeket valamilyen táblázatban (pl. exel) kell saját részre is vezetni ugye?

Valószínű, hogy a munkavállalók (tanárok) papírjait is továbbítanom kell. Ide mi tartozik?

Ez egyébként naponta mennyi időt igényel?

közép vállalkozásról van szó (magán nyelv iskola).

Adminisztratív/titkárnői feladatokat fogok csinálni.

13. Mili25
2009. okt. 15. 20:30
Szia! Ahogy már előttem is írták minden olyan számlát le kell adni ami a vállalkozással kapcsolatos, banki kivonatokat se felejtsd el. Nem muszáj 1-től 31-ig naponta sorba rakni, csak havonta legyen külön. De ha időd engedi naponként is sorba szedheted. Ha kezdő vállalkozó vagy társaság akkor szükség van cégkivonatra, társasági szerződésre, vagy vállalkozói igazolványra, amiről másolatot készítenek. Meg személyes adatok, adószám, adóazonosító, Taj szám. Meg minden ilyesmi. Én is könyvelő irodába dolgozok. Szívesen segítek.
2009. okt. 15. 20:27

es a kivonatokat

amiket a bankbol kaptok, amelyen kiserni tudjatok, hogy ti melyik szallitonak mennyit fizettetek, es hogy a vevok mennyit fizettek be nektek

Ezt is okvetlen elkell vinned

2009. okt. 15. 20:25
Illetve napi pénztárjelentést is küldenem kell.
2009. okt. 15. 20:25

**Nálunk én szedem össze ezeket a papírokat...ezért tudnék segíteni...csak én nem Magyarországon lakom...


ja meg kasszakönyv mozgása is kell, fizetéseket tartalmazó papirok

2009. okt. 15. 20:24
Nekem a dolgozó jelenléti ívét, illetve a munkavállalói nyilvántartást is el kell küldenem, mert ha kell, akkor kiskönyves alkalmazottat hívunk be egy egy napra.Ezen kívül pedig, amit a többiek is írtak, minden bevételi és kiadási számlát.
8. 852308703c (válaszként erre: 7. - 852308703c)
2009. okt. 15. 20:23
minden esti papirok a pénz elszémolását illetően...
2009. okt. 15. 20:22

Aztán uj sorba a nyugtákat, banki papirokat, banki kivonatokat mind sorba dátum szerint.


Én üzletbe dolgozom ott egyébb papírok is kellenek, mint pl a minden esti pénz a bejövő pénzről, kézzel vezetett papírok az aru mozgásokról...

6. leonee (válaszként erre: 1. - C8f7404b48)
2009. okt. 15. 20:21
Szia! Minden számlát oda kell adni a könyvelőnek, ami a vállalkozással kapcsolatos. Én ezzel foglalkozok, kérdezz nyugodtan!
5. 852308703c (válaszként erre: 1. - C8f7404b48)
2009. okt. 15. 20:20
A kiadási és bejövő számlák, amiket dátum szerint sorba kell rakni. 1 től kezdve -31 ig.
2009. okt. 15. 20:19
Bettus,az államháztartás területén tudok csak segíteni, vállalkozókét nem ismerem.
2009. okt. 15. 20:18
minden kiadás és bevételi számla
2009. okt. 15. 20:17
Milyen területen dolgozol?
2009. okt. 15. 20:16

sziasztok. Olyanok segítségét kérem akik jártasak a könyvelésbe.

Szeretnék felkészülni egy feladatra de nem tudom hol kezdjek hozzá.

A feladatom az lenne, hogy össze kell készítenem a könyvelésre leadandó számlákat és minden egyebet amit át kell adni könyvelésre. Igen ám, de nem tudom mely számlák és egyebek tartoznak ide. s.o.s. segítsetek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook