Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Könyv és olvasás fórum

Könyv és olvasás (beszélgetős fórum)

1 2
máj. 25. 07:56
Hova lettek innen a bejegyzések?
3. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 25. 07:56

Lehet, hogy reggel van még, de nálad teljesen úgy érzem most, hogy ritkán olvasol. A fogalmazásod katasztrofális, nehezen érthető és nem azért, mert úgy írtál, mint Victor Hugo;)

Roncsolja az agyat:DDDDDDD

Roncsolni csak a létező dolgot lehet;)

2. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 22:34

Használok telefont, és olvasni pedig szeretek. Könyvet!!!

Nem telefonon, nem könyv olvasón hanem igazi "hús _vér" könyvet.

máj. 24. 22:07

Ti hogy vagytok ezzel amit most én itt leírok nektek?

Néha úgy venném észre, hogy mintha egyes emberek vagy lehet , hogy elég sokan mintha kissé ellennének butulva vagy valami mert annyit használják a telefonjukat meg szinte elég sokszor azon lógnak. Ahogyan néha elnézem magam körül az embereket a nagyvárosban is meg ahol éppen vagyok. Mást nem csinálnak szinte mint a telefont nyomkodják jó az is igaz, hogy azért néha én is szoktam telefonozni mert nem tagadom de én inkább mindig is valahogy könyv párti voltam.

Meg hát azért van különbség azon emberek között akik könyvet fognak a kezükbe meg azok között is akik nem.

Viszont az is igaz, hogy telefonon is lehet olvasni de annak meg megvan a negatív oldala vagyis az , hogy a telefon bizonyos szempontból roncsolja a szemet és az agyat is. És lehet, hogy ezért lenne érdemes inkább ezeket a fajta dolgokat mértékkel csinálni vagy ha telefonozunk is akkor lejjeb állítani a fényerőt vagy bármit.

1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook