Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Könyörgöm írjatok pár bíztató szót!! fórum

Könyörgöm írjatok pár bíztató szót!! (beszélgetős fórum)


1 2
2010. szept. 2. 19:45
Lehet, hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelented magát a világot.
21. Night Angel (válaszként erre: 1. - 45d9de4f84)
2010. szept. 2. 19:43

Ami nem öl meg az erősít!


Vagy:


"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az hogy mindannyiszor felállunk!"


Az emberek ma már csak ilyenek, sajnos.

Te ne legyél olyan, ne hagyd hogy kihasználjanak és az értékes perceidet fordítsd olyanokra akik megérdemlik!

20. agnes1219 (válaszként erre: 16. - 504d3546bf)
2010. szept. 2. 19:43
hózzászólásra,kitartás mindenjóra fórdúl.csak,bizni,kell,magdban./tapasztalat.agnes1219
19. 97d765b0d9 (válaszként erre: 1. - 45d9de4f84)
2010. szept. 2. 19:43

Önzőek az emberek? Ez igaz. Tény, nem tudsz ellene mit tenni, csupán csak annyit, hogy megpróbálod elviselni.


Ennek az ellenszere? Szerintem csak annyi, hogy légy Te is önző. Csak a magad dolgaival foglalkozz, és próbálj meg mindent a magad javára fordítani.


Nekem ez sikerült. Annyi külömbséggel, hogy én a két gyerkőcöt raktam előre, majd a feleségem, és csak utánna jövök Én. Eddig ez sikerült.


Sok sikert kívánok, puszi. :-)

2010. szept. 2. 19:42

Teljesen megértem mit érzel:(

Én nemrég mentem egy ilyenen keresztül.Rajtam egy 'csoda' segített.

Kívánok neked is csodát...

2010. szept. 2. 19:42
Nekem is rossz napom van, de majd holnap jobb jön, remélem. Dumcsizz itt egy kicsit, olvasgasd mások naplóit, biztosan segít:)
2010. szept. 2. 19:41
Nehez ugyan, de mindig talalni igaz jo bartot, de addig mig felismerjuk sok sebet kapunk
2010. szept. 2. 19:40

[link]


Hallgasd meg és sírj tovább!


Aztán állj fel! Gondolj a Napra, a vízre, ölelésre!


És hogy FONTOS vagy!!!

14. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 45d9de4f84)
2010. szept. 2. 19:39
Olvasd el Joseph Murpy ; A tudatalatti csodalatos hatalma c.könyvecsket.
13. eb2a9af90b (válaszként erre: 1. - 45d9de4f84)
2010. szept. 2. 19:37

A sírásban nagy erő van és utána nevetni is képes vagyok:)

Az igazi sírás olyan, mint a jó szex. Érzésnek kielégítőbb, mint látványnak.

/Laurell Kaye Hamilton/


Jobb egy kicsit?

2010. szept. 2. 19:37

Tudom miről beszélsz...Én is csalódtam.A napokban a barátaimban a hetekben meg a családomban.:(

Én is csak sírtam de felálltam meg ráztam magam és tovább léptem.

Keress valamit ami örömet okoz.Menj suliba vagy sétálni.Nincs egy barátod akit felhívhatsz hogy kicsit ápolgasson?

2010. szept. 2. 19:37
Egyetértek andi6020.
2010. szept. 2. 19:37

Egyél valami finomat, csinálj egy jó forró-illatos-habos fürdőt. Hallgass jó zenét. És ne próbálj a negatív dolgokra gondolni. Esetleg sétálj még egy jót. Az se baj, ha jól kisírod magad.

Van az úgy, hogy az ember lába alól kicsúszik a talaj. És holnap is egyél jót - fagyit, csokoládét, mézet, gyümölcsöt, jó salátát -.

2010. szept. 2. 19:37
Orulj neki hogy tudsz sirni! Sajnos en mar annyi szemetseggel talalkoztam az utobbi idoben hogy senkiben nemtudok bizni es sajnos sirni sem tudok.Sokkal nehezebb igy tulelni a fa'jdalmat es a szetesest is.
2010. szept. 2. 19:36

Ha szorult helyzetben vagy, minden összeesküdött ellened és úgy tűnik, már egy percig sem bírod tovább, akkor tarts ki, akkor ne add fel, mert ez az a pillanat, amikor megfordul az ár. Elbert Hubbard


Ne törődj semmivel, ami független a te akaratodtól, de igyekezzél megjavítani minden dolgokat, amik rajtad állnak! Epiktétosz

2010. szept. 2. 19:36
Ere csak egy dolgot tudok írni,mivel nincs konkrétum.Mégpedig az amit nekem is írtak.Gyűrd föl az inged ujját, dörzsöld össze a két tenyeredet és láss jó munkához! Remélem nem vetted zokon.
2010. szept. 2. 19:35

Ne sírj, nyugodj meg!

Beszélgess itt a hoxán, sok-sok jó ember van!


Puszika♥

2010. szept. 2. 19:35
tisztán látod-jav(bocs)
2010. szept. 2. 19:34
Az már nagyon jó, hogy látod a tisztán a dolgokat. Ezeket felismerni, és kimondani a valóságot nagyon bátor dolog. Ha majd kisirtad magad, irj egy tervet mit szeretnél tenni, mi lehet az első pár lépés a megoldás felé. Ha ezeket meg tudod fogalmazni nyert ügyed van! Hajrá!
2010. szept. 2. 19:33

Mit lehet erre mondani?

Bőgd ki magad, aztán állj fel, és menj tovább! Nincs más megoldás!

Fel a fejjel!

2010. szept. 2. 19:32
Kicsit konkrétabban mi a baj..
2010. szept. 2. 19:31

Nem tanácsot kérek, magyarázkodni sincs kedvem, se erőm. Ma körvonalazódott, hogy mennyire önző minden ember (testvér, szülő, "másik fél") és hogy mennyire nincs senkim sem... Már vagy 2 órája sírok és azon imádkozok, hogy bárcsak valami menzesz előtti kiborulásról lenne szó, de jól tudom, hogy pusztán: a valóság fáj. Abszolút mértékben szétestem. ennyi...


De ha tudtok valami szépet, ami segíthet akár egy picit is, megköszönöm. Előre is!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook