Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Könyörgöm írjatok pár bíztató szót!! fórum

Könyörgöm írjatok pár bíztató szót!! (beszélgetős fórum)

1 2
2010. szept. 7. 14:58
Hajrá marinéni !
51. mimiko70 (válaszként erre: 50. - Izabella43)
2010. szept. 5. 18:19
ez jo lehet igazad van....
50. Izabella43 (válaszként erre: 46. - 9d1c6d6ed1)
2010. szept. 5. 16:36
Jocóka!Hogy te mekkora barom vagy!!!!meg tán impotens is!
49. mimiko70 (válaszként erre: 1. - 45d9de4f84)
2010. szept. 5. 16:26
énrajtam egy kis berugás szorakozással /discó vagy hasonlo/az segít utánna már összetudom szedni magam de mostanába nincs kivel menni egyedül meg elég gáz max otthon
48. ecb0a96a08 (válaszként erre: 47. - E475b894d7)
2010. szept. 5. 01:46
Dilis! De remélem Elise-t is megnevettetted!
2010. szept. 4. 13:11

Hajrááá Für Elise!!!

És a mondás megcáfoltatott!!!

"Ne fürgyé' le"

46. 9d1c6d6ed1 (válaszként erre: 1. - 45d9de4f84)
2010. szept. 3. 21:31
ne csugedj el ,ilyenek az emberek,de van egy fotos dolog amit ne felejts el,az Isten nagyon szeret teged,vedd a kezedben a bibliadat es olvasd, a 23-as zsoltart vagy meg van sok szep biztato benne,Isten aldjon teged.
45. 45d9de4f84 (válaszként erre: 43. - 11e0b7a6bc)
2010. szept. 3. 15:51
Igen, a "téma az utcán hever" nemcsak azért érvényes rám is, mert újságírónak tanultam, hanem mert tényleg így van. meg is teszem mindig. Akár hasznos dolog, akár baktérium.. :)
44. 45d9de4f84 (válaszként erre: 42. - 9242a6388c)
2010. szept. 3. 15:49
Séta, vásárlás délelőtt megvolt. :) Barátnőim nincsenek igazán egy ideje, inkább barátaim voltak mindig...
2010. szept. 3. 14:42

Ha a padlón vagy, mielőtt megpróbálsz felállni még szedj fel onnan valamit.

Más szóval, tanulni lehet mindenből, ahogy ebből a helyzetből is.

Amin nem lehet már változtatni azon kár keseregni, inkább előre kell nézni.

Nekem ezek és az ehhez hasonló gondolatok segítettek korábban.

42. 9242a6388c (válaszként erre: 41. - 45d9de4f84)
2010. szept. 3. 13:56
sétálj, vásárolj, hivj fel egy barátnőt...:))))
2010. szept. 3. 13:52

Köszönöm nektek is!

Már jobban vagyok, sőt ma kifejezetten jó napom van a tegnapihoz képest, de hazamenni nem igazán akarok munka után...

40. survivor3 (válaszként erre: 1. - 45d9de4f84)
2010. szept. 3. 08:16

Fel a fejjel Für Elise!

Nem mindenki önző.

2010. szept. 3. 05:57

Ennél többet én se tudok....

[link]

Fel a fejjel!

2010. szept. 2. 23:03
Nem tudok mást írni neked mind csak az én mottómat :Tanulj a tegnapból,élj a mának,és reménykedj a holnapban !:)
37. misz
2010. szept. 2. 21:47

Istenem

adj bátorságot, hogy megváltoztassam, amit meg lehet,

adj erőt, hogy elfogadjam, amin nem tudok változtatni,

és adj bölcsességet, hogy meg tudjam különböztetni a kettőt egymástól.

Nem biztos, hogy szó szerint van idézve, de a lényeg benne van.

Szebb és boldogabb napokat kívánok Neked! :)

2010. szept. 2. 21:17

"Ne tégy másokkal olyat, amit nem szeretnél, hogy veled tegyenek!"

"Ne fogadj el semmit Igazságnak, ami a SZERETET nélkül van. És ne fogadj el semmit SZERETETNEK, ami az Igazság nélkül van!"

2010. szept. 2. 21:08

A dolgok, amelyeket megtanultam az élettől

- Hogy nem számít, mennyire jó valaki, mindenképpen fájdalmat okoz neked olykor. És ezért meg kell bocsátanod neki.

- Hogy évek kellenek a bizalom kiépítéséhez, de elég néhány másodperc a lerombolásához.

- Hogy nem kell megváltoztatnunk barátainkat, ha megértjük, hogy a barátok változnak.

- Hogy a körülmények és a környezet hatnak ránk, de magunkért csakis mi vagyunk felelősek.

- Hogy vagy Te tartod ellenőrzés alatt a tetteidet, vagy azok fognak Téged.

- Megtanultam, hogy a hősök olyan emberek, akik azt tették, ami szükséges volt, szembenézve a következményekkel.

- Hogy a türelem rengeteg gyakorlást igényel.

- Hogy vannak emberek, akik szeretnek bennünket, de egyszerűen nem tudják, hogyan mutassák ki.

- Hogy olykor az, akire azt hinnéd, hogy megadja neked a kegyelemdöfést, ha már a földön fekszel, egyike azon keveseknek, akik segíteni fognak neked felállni.

- Hogy csak azért mert valaki nem úgy szeret téged, ahogyan te szeretnéd, ez nem azt jelenti, hogy nem szeret téged teljes szívével.

- Hogy sosem szabad azt mondani egy kisgyermeknek, hogy az álmok balgaságok: tragédia lenne, ha ezt elhinné.

- Hogy nem mindig elég, ha megbocsát nekünk valaki. Az esetek többségében te vagy, akinek meg kell bocsátani magadnak.

- Hogy nem számít, hány szilánkra tört a szíved: a világ nem áll meg, hogy megvárja, míg összeragasztod.

- Amikor a boldogság kapuja bezáródik, egy másik kinyílik, de sokszor olyan hosszan nézzük a zárt kaput, hogy nem vesszük észre a számunkra kinyitott kaput.

- A legjobb fajta barát az, akivel sétálgathatsz vagy beülhetsz egy kapualjba, anélkül, hogy egy szót is váltanátok, és amikor elváltok, úgy érzed, hogy ez volt életed legjobb beszélgetése.

- Igaz, hogy nem tudjuk igazán, mink van, amíg el nem veszítjük, de az is igaz, hogy nem tudjuk, mi az, ami hiányzik, amíg nem birtokoljuk.

- Álmodj, amit csak akarsz; menj, ahova szeretnél; légy az, aki szeretnél,...

- Kaphatsz elég boldogságot, hogy kedvessé tegyen, elég nehézséget, hogy erőssé tegyen, elég fájdalmat, hogy emberivé tegyen, elég reményt, hogy boldog lehess.

- A szerelem egy mosollyal kezdődik, egy csókkal nő, és egy teával végződik.

- A legjobb jövő az elfelejtett múlton alapszik. Nem élhetsz jól, ha előbb nem felejted el a múlt csődjeit és fájdalmait.

Paulo Coelho

2010. szept. 2. 20:43

Drága, kicsi Elise!

A felhők fölött mindig kék az ég. De tényleg sírd csak ki magad, az is tisztít, testileg-lelkileg.

33. 6f773a273c (válaszként erre: 32. - 45d9de4f84)
2010. szept. 2. 20:19
nem akarod mégis körvonalazni a problémádat,amiért ki voltál akadva?lehet,hogy tudnánk konkrétabban is segíteni!
2010. szept. 2. 20:14

Köszönök minden egyes hozzászólást, nagyon aranyosak vagytok!!! Nem gondoltam volna, hogy ennyien írtok ennyi idő alatt, bár azt sejtettem - és azért is nyitottam fórumtémát -, hogy itt most csak idegenek kedvességei segíthetnek...

Amúgy voltam kint mamánál a temetőben és most készülök egy kiadós fürdésre, hogy kimossam a szennyek nagy részét. Aztán lehet felhívom megint a barátomat, nekem tényleg csak ő számítana, de már benne sem vagyok biztos.

Na de a lényeg, tényleg köszönök mindent és most elmentem tisztulni. Puszillak titeket!

31. FHelga
2010. szept. 2. 20:12
Ez az élet!!!!
2010. szept. 2. 20:09
Az vagy, akinek hiszed magad. Ne ismételgesd folyton, amit a "pozitív gondolko­dás" hívei sulykolnak, hogy "igen, szeretnek, igen, erős vagyok, igen, meg tudom csinálni". Nem kell mondogatnod, hiszen ezt már tudod. (...) Ahelyett, hogy megpróbálnád bebizonyítani, hogy jobb vagy, mint gondolod, egyszerűen nevess. Nevess az aggodalmaidon, a bizonytalanságodon. Nézd humorral a gyötrelmeidet. Kezdetben nehéz lesz, de lassanként hozzászoksz.
2010. szept. 2. 20:04

"Legyen erőd lenn hagyni, amit nincs erőd feljebb emelni."

(Fodor Ákos)

Kívánom ezt szívből. Ha sikerül, nem kell többé sírnod.

2010. szept. 2. 19:58

erre még csak msot jöttél rá?:(

nekem szokott segiteni ha kibögöm magam..

2010. szept. 2. 19:56

rajtam a viccek szoktak segíteni,meg a milka,és a jó zene,de a leginkább az,ha olvasok.olyat ami nagyon leköt,és ottvagyok,amikor olvasom,a történet szereplője vagyok.nekem az agatha Christie könyvek mindig beválnak.

[link]

[link]

[link]

a legtutibb,hogy leköt az a Tíz kicsi néger.nagyon ijesztő:)

és a további ilyen minuscule videók!gyerekesek,de irtó édesek,és megnyugtatóak.na meg persze a hoxa!!és semmi depis szám:)

2010. szept. 2. 19:55
nem árulnád el, hogy mi a baj??
2010. szept. 2. 19:48
"Fény vagy te is, lobogj hát,Melegíts és égess, Hinned kell, hogy a világ Teveled is ékes.”
2010. szept. 2. 19:47
Itt vagy Für Elise?:)
23. 504d3546bf (válaszként erre: 19. - 97d765b0d9)
2010. szept. 2. 19:46
te onzo vagy?:(
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook