Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Konyhafelújítás, tervezés fórum

Konyhafelújítás, tervezés (beszélgetős fórum)


9. Veronikaa (válaszként erre: 1. - Hungarita)
2017. dec. 12. 06:35
Szia! A szemben levo oldalak? Alaprajz? Nem hasznalhatoak?
8. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Hungarita)
2017. dec. 11. 12:46
Van hűtő, a fal mellett, tényleg kell hely. Főleg, ha a zöldségtartót ki akarom venni, akkor nagyon nehéz. Ki kell vennem a felette lévő polcokat, megdönteni a zöldségfiókot és milliméterenként kirángatni. Ha újra tervezhetnék, hagynék kb. 15-20 centit valahogy a hűtő és a fal között.
7. hungarita (válaszként erre: 6. - Channa*)
2017. dec. 9. 14:37
Igen igazad van.. En is ezen gondkoztam. Huto fuggo.
2017. dec. 9. 11:25
Ha kell a hely a hűtő ajtó nyitásának, akkor teljesen mindegy, hogy hol van, mert rést kell hagyni. Nekem is van, ide teszem a partvist.
5. Micuicu (válaszként erre: 1. - Hungarita)
2017. dec. 9. 11:18
A hűtőknél meg lehet fordítani a nyitási irányt, nagyon egyszerű művelet.
4. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 3. - Hungarita)
2017. dec. 9. 11:15

Vagy valami hasonlo: lenyeg, ne legyen ures, holt ter;

[link]

3. hungarita (válaszként erre: 2. - 1c2bf7d42c)
2017. dec. 9. 10:15
Igen erre en is gondoltam, bar csak 15cm hely marad kb... Oda max egy nagyon keskeny butor vagy polcrendszer ferne. A masik sarokban pedig a cirko lesz fent, eltakarva.
2017. dec. 9. 10:04
A paraelszivo oldalan is lenne felul butor, illetve sarokszekreny. Optimalisabb igy a helykihasznalas.
2017. dec. 9. 09:00

Sziasztok!


Most fogjuk felujitani a konyhat. Kicsit bajban vagyok. Eleg nehez ugy tervezni, hogy minden jo helyen legyen, kenyelmesen hozza lehessen ferni, praktikus legyen es jol is nezzen ki. Egy picivel nagyobb mint 6,5nm-es konyharol van szo, tehat eleg kicsi, es a formaja sem tul jo. 1,75cm szeles es 3,80cm hosszu. Nagy nehezen sikerult csinalnom egy tervet, csak a huto a fal melle kerult, ami nem tudom mennyire praktikus. Ugye igy nem lehet majd teljesen kinyitni, valoszinu a fiokokat sem lehet kiszedni. Van valakinek a hutoje fal mellett? Mik a tapasztalatok? A terv az adatlapomon van, ha kivancsiak vagytok ra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook