Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Konyhabútor vásárlás előtt... fórum

Konyhabútor vásárlás előtt... (beszélgetős fórum)

2016. máj. 28. 11:33
Őszintén szólva én jobban preferálom az egyedileg készült konyhabútorokat. Én személy szerint Fogas Zoltánt ajánlanám, aki konyhabútorokra és beépített szekrényekre szakosodott: 06 70 636 8214.
8. a9338a7669 (válaszként erre: 1. - Sztrixi)
2008. szept. 29. 15:39

Szia.

Nekünk MDF-es van, és szerintem gyönyörű! (Édesapám csinálta :) ) Nem tűnik műnek szerintem, olyan színt, illetve mintát kell választani. Ja és még annyi, hogy szerintem nem vizesedik fel. Szüleimé már elég régi és semmi baja nincsen. Persze jó szakember kell hozzá! :)

Még annyit akartam, hogy a párom is mindenáron fát akart, mert szerinte is mű, meg "gagyi" az MDF. Viszont amikor meglátta a választékot, meg persze a kész bútort, teljesen elájult. Sőt olyan is volt a családjában, aki aztán azt hitte, hogy fa! :) Szóval szerintem lehet szépet találni. Sok sikert.

2008. szept. 29. 15:12
Én az RS-ben vásároltam a konyhabútort. MDF lapból van, fenyő szinű. Vidd el a konyhabútor méreteit és számítógép segítségével összeállítják a szekrényt. Elmondod nagyjából, hogy mik lennének az igényeid és annak megfelelően összeállítják.
6. Sztrixi (válaszként erre: 4. - Danica16)
2008. szept. 29. 14:46

Igazad lehet, ami a vizesblokkot illeti, ....legalább megint a fa mellett tudok érvelni !:-)

A "váz" sajna bútorlapból lesz...,fából nagyon drága lenne!


A párom kizárólag az ár miatt most MDF párti, mert elég nagy konyhabútorról lenne szó (1,7m+4m+3,4+2m az alsó rész, a felső pedig 1,7m+2,7m+3,4m)

Már kértem egy pár árajánlatot, de eléggé világi árakkal dolgoznak még a magán mesterek is.

Gondolkodtam, hogy esetleg Szlovákiában vagy Romániában keresek valami konyhabútor gyártót, mert szerintem ott jóval olcsóbban dolgoznak, mint nálunk! ...valaki nem tud ezzel kapcsolatban ilyen elérhetőséget ?

2008. szept. 29. 14:23
A jelenlegi konyhánkról képet találsz a naplómban.
2008. szept. 29. 14:23

Nekünk ikeás van, aminek ugye az ajtaja fa meg egyes elemek is fából vannak, a konyha nagy része 2-3éve lett véve, de az egész tavaly lett kész, semmi eltérés nincs az új és a régebbi részek között, se színre se minőségre, szerintem jó választás volt.

Én is félnék a pozdorjástól, hogy pl. a vizesblokk körül hamar felázik... stb.


Egyébként mi is konyhabútor vétel előtt állunk ismét, költözés miatt, és szinte 100% hogy ugyanúgy fafrontosat veszünk.

3. Mókicaaaa (válaszként erre: 1. - Sztrixi)
2008. szept. 29. 14:22

Szióka!

Nekünk MDF-es konyhánk készült el egy hónapja, juhar színben, majd lefényképezem és felteszek egy képet, megnézheted, szerintem szép..

2008. szept. 29. 14:19

Szia!

Én nem nagyon értek ehhez, sőt egyáltalán. Mi az a fa front?:) Ne nézzetek hülyének:)

2008. szept. 29. 14:17

Sziasztok!


Konyhabútor vásárlás előtt állok, de már a rokonság nagyon összezavart !


Én fa frontosat szeretnék, de egyesek szerint nem lesz szerencsés, mert idővel "összefog száradni"-mondják!

Nekem meg az MDF-es front nagyon műnek hat, illetve félek,hogy könnyen lepattogzik a széle !!


Tapasztalataitokat légy szíves írjátok meg !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook