Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Konty félhosszú hajból - adjatok ötletet!! fórum

Konty félhosszú hajból - adjatok ötletet!! (beszélgetős fórum)


2011. aug. 2. 15:31

köszi mindenkinek! hála a sok segítő ötletnek, már a fejemen van a konty :)

barokk frizura nem kell, igen, hajómodellt vagy madárkalickát nem tudnék beleépíteni :)

14. Anda39
2011. aug. 2. 15:18

Én is becsavarnám, abból sokkal könnyebb kontyot tűzni. Még jó, hogy nem kell a barokk ruhához való frizurát csinálnod, nem lenne egyszerű dolgod. :)

Tupírozás és erős lakk, meg sok hullámcsat kell. Ha sosem csináltál ilyet, nem árt valami segítő barátnő is...

13. Zizzzenet (válaszként erre: 12. - Tündee70)
2011. aug. 2. 13:55
köszi :)
12. Tündee70 (válaszként erre: 9. - Zizzzenet)
2011. aug. 2. 13:54

Csatlakozom az előttem szólóhoz - szerezz be hullámcsatot, nagyon erős hajlakkot. Egy segítség azért kellene, mert kontyot magadnak elég nehéz készíteni.

A lányom mazsorettezik - ott állandóan konty kell. Most tanultam meg én is. Az alábbi egyszerű kontyot készítjük:

1. lófarokba összefogod a hajad.

2. a lófarkat pálmafa formában széthajtod

3. a pálmafa formát tincsekre bontod

4. a tincset belakkozod, az ujjadra feltekered és egy hullámcsattal rögzíted

5. amikor minden tincset feltekertél, rögzítettél, az egészet lakkal lefújod.

Ez több órán keresztül állja a strapát. Egész rövid hajakból is elkészítik, csak legyen elég hullámcsat!

Próbáltam videót keresni, de nem találtam...Mind hosszú hajból készült.

11. Zizzzenet (válaszként erre: 10. - Bori1204)
2011. aug. 2. 13:47
köszi, ki is próbálom
2011. aug. 2. 13:45

Egy ötletem lenne:

Hajvasalóval bodorítsd be a hajvégeket és hullámcsattal tűzdeld fel őket. Valahogy így próbálnám összehozni.

2011. aug. 2. 13:37

[link]

ez volt a kép, megoldottam :)

8. Zizzzenet (válaszként erre: 2. - Agis)
2011. aug. 2. 13:35
:) nem konty, csak fel kell tűzni, mivel barokk ruha lesz rajtam, ez érthető :)
2011. aug. 2. 13:35
Az esküvőmön ragaszkodtam a kontyhoz nekem még vállig sem ért a hajam és 62 db hullám-csatt és 1 flakon hajlakk megoldotta a problémám :D
2011. aug. 2. 13:35
jaj várjatok, a moderátor kiszedte a linket.... keresek másikat
5. Sylvia81 (válaszként erre: 1. - Zizzzenet)
2011. aug. 2. 13:24

Milyen képen milyen hölgynek? :)


Segítenék ötletben, de nem vagyok fodrász, így mindenképp látnom kéne a hajadat.

De hátha jár erre valami ügyes fodrász, és ő jobb ötletet ad. :)

2011. aug. 2. 13:22
Tarkó kontyot tudsz belőle csinálni. Keress rá a neten a képekre
2011. aug. 2. 13:19
youtube-on néz körbe ott tuti vannak videók
2. agis
2011. aug. 2. 13:16
FOg ossze, susd be es tuzgeld meg. Mi az hogy a konty dress code? Ekkora marhasagot nem lattam meg.
2011. aug. 2. 13:15

A hajam picivel hosszabb, mint a képen a hölgynek, az alsó réteg súrolja a vállamat, de a felső tincsek kb 10-15 centisek, azaz a copfba csak 100 db csatt segítségével tudom beleerőszakolni.

Ma este fontos jelenésem van, és mivel megadták a dress code-ot, fel kell tűznöm a hajamat, hostess leszek, így nagyon fontos tényleg!

5kor kell indulnom, fodrászra se időm, se pénzem! Help!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook