Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontrasztanyag nyeléses röntgen fórum

Kontrasztanyag nyeléses röntgen (beszélgetős fórum)


2009. dec. 4. 12:10
Nem igazán a reflux miatt,a rekeszsérvem méretére volt kíváncsi az az orvos ,akivel a műtétemet tervezem.Úgy néz ki,hogy nem vészes,de még nem mutattam meg az eredményt az 'illetékesnek':)
10. H.Ancsi (válaszként erre: 8. - Szazala)
2009. dec. 3. 14:47
na látod, nem vészes, örülök ,hogy simán ment, eredmény??? ez reflux miatt volt?
2009. dec. 3. 14:29

na szerencsére tul vagy rajta,nem volt vészes nem igaz??

és mi derült ki??

2009. dec. 3. 14:24

Túl vagyok rajt:)!!Álltam,forogtam,dőltem,nyeltem(úgy is,hogy lógott a fejem)

Aranyos nagyon fiatal doki volt,aki megnyugtatott,hogy eddig mindenki kibírta(nem nyafogtam),aki mégsem,azt megveretik a beteghordókkal:)

Hála istennek nem volt tőle hasmenésem,pedig előtte feltérképeztem az utat,hogy merre van menekülési lehetőség:)!

7. H.Ancsi (válaszként erre: 6. - Szazala)
2009. dec. 2. 14:09
hát azon a vizsgálaton ahol én voltam, beállitottak egy gépbe, vagy felállitott ágyra, aztán azzal együtt forgattak. Levetkőzni? hu ezt meg nem mondom, talán melltartóig, de erre már nem emlékszem pontosan.
2009. dec. 2. 14:00
Feküdni kell?Mennyire kell levetkőzni?
2009. dec. 2. 13:50
szia én is voltam ilyen vizsgálaton, a kontrasztanyag egyáltalán nem rossz, engem refluxgyanu miatt vizsgáltak, és az vizsgálóágyat forgatták velem együtt:DDD utána viszont gondold meg merre indulsz, iszonyat hasmenést okozott :))
2009. dec. 2. 13:41
Köszönöm,megnyugtattatok!Említettem valakinek,hogy milyen vizsgálatra megyek,aki őszinte részvétet:)kívánt!Ezért voltam kissé 'betójva'
2009. dec. 2. 11:43
nálunk a kisfiamnak volt ilyen vizsgálata,nem volt sok,kb 1 dl lehetett az a lötyi amit meg kellett innia.
2009. dec. 2. 11:41

szia én voltam már ilyenen mint kisérö mivel növér vagyok.

innod kell egy kontrasztanyagot,ami nem gáz ilyen mentol ánizsozs illatu ,izü és röntgen gép alatt megnézik a nyelöcsövet,és a többi szakaszt.

semmi az egész.

2009. dec. 2. 11:39
Holnap megyek egy ilyen vizsgálatra,van valakinek tapasztalata róla?Mit és mennyit kell nyelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook