Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontaktlencsésektől kérdeznék fórum

Kontaktlencsésektől kérdeznék (beszélgetős fórum)


2014. máj. 8. 12:38
Lányomnak is kb. 2 hónapja van kontaktlencséje. Nem mondom eleinte megkínlódott vele de ez max. 2-3 nap. Azóta is mondja, hogy élete egyik legjobb döntése volt, hogy szemüvegről lencsére váltott
2014. máj. 8. 12:26
16 éve vagyok kontaktlencsés, a szemüveget azóta meg sem bírpm viselni :) Szóval simán hozzá fogsz szokni te is szerintem, sok sikert!
14. Dorothy_ (válaszként erre: 11. - Gracielita)
2014. máj. 7. 21:54
Ez jó ötlet, megnézem ezeket a videókat :)
2014. máj. 7. 21:53
furcsa de amennyire nem mertem a szememhez nyúlni, ma már simán kiszedek belőle szempillát is, meg csepegtetem sösze vissza meg olyan dolgok amikről azthittem sosem merem majd. minden megszokás kérdése. :)
12. Dorothy_ (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2014. máj. 7. 21:52
Jaj remélem :) Már ha rágondolok hogy oda kell nyúljak a szememhez, pedig nagyon szeretném.
2014. máj. 7. 21:51
én 2 éve vagyok lencsés. én is írtóztam ettőla résztől, de meglepően könnyen megtanultam. néztem előtte neten videókat róla hogy lelkileg felkészüljek, aztán csak sikerült. bár tény, hogy az első 1-2 hétben kicsit szenvedtem a kivételnél d emár nem tudnék nélküle élni. :)
10. Dorothy_ (válaszként erre: 7. - Ekka)
2014. máj. 7. 21:50
Igazából mindegy, Budapesten elmegyek bárhová. Belvárosban elsősorban, 5-6-7-8-9. ker, de a lényeg, hogy nagyon jó szakemberek, kedvesek és türelmesek legyenek velem :)
9. bige
2014. máj. 7. 21:25
nekem a lányomnak van havi lencséje. elmentünk először optikushoz, meg szemorvoshoz is, megkerestük a megfelelő lencsét,(pici a görbülete) nem lehet sok közül válogatni, és azóta figyelem a kuponokat, és van, hogy egy havi lencsét meg tudok venni 2000 ft-ért, illetve vannak netes oldalak, és onnan rendelem a bevált márkát.
8. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Dorothy_)
2014. máj. 7. 21:24
Nekem volt/van szemuvegem is, de a k.lencse kenyelmesebb, nem is parasodik be :) hozzaszoksz tok hamar, ne izgulj!
7. Ekka (válaszként erre: 4. - Dorothy_)
2014. máj. 7. 21:23
Merre?
2014. máj. 7. 21:11
Szia! Az elején kicsit fura, de egy-két hét elteltével annyira hozzá fog tartozni a napi rutinodhoz, mint a fogmosás, észre se fogod venni. :)
5. d0323f6cea (válaszként erre: 4. - Dorothy_)
2014. máj. 7. 20:58

Én már sehova,pár éve lézerrel megcsinálták.

De nomnom jól mondja,az árakra kell figyelni nagyon.

2014. máj. 7. 20:55
Köszönöm! Ti hova jártok optikushoz? Budapesten élek.
2014. máj. 7. 20:52
Nem kell tőle irtózni, először egyébként is az orvos/optikus rakja be, majd neked kell kivenni és újra betenni. Először betanítanak, ha még nem használtad. Én nem irtóztam tőle, de szerintem ha te igen, akkor is meg fogod szokni. Ha van nekik készleten a te paramétereiddel, azonnal kapsz, ha nincs, rendelnek. Rengetegféle lencse van, csak az árakkal vigyázz, szeretnek trükközni, főleg az optikában... :)
2014. máj. 7. 20:51

Meg fogják majd mutatni,hogyan kell csinálni.

Berakásnál az ujjadon a lencse.

Kivételkor meg a szélét "csippented össze",nem

kell a szemedhez nyúlnod.

Mondjuk műkönnyet vegyél mert ha kiszárad a széle a lencsének,az nagyon kellemetlen.

2014. máj. 7. 20:47
Gondolkodom, hogy a szemüvegem helyett kontaktlencsét hordanék inkább. Nem szeretem a szemüvegem, nem is hordom mindig, ami valószínűleg nem tesz jót a szememnek. Viszont irtózom attól, hogy hozzányúljak a szememhez. Voltatok így vele? Hogyan tudnék nekikezdeni? Illetve miután megvizsgálnak egyből megkapom a lencsét vagy várni kell rá mint a szemüvegre míg elkészül? Köszi mindenkinek aki válaszol!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook