Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontaktlencsések segítségét kérném fórum

Kontaktlencsések segítségét kérném (beszélgetős fórum)


2013. aug. 2. 17:31

Es a Proclear-rol van tapasztalatotok?


Purevisiont megnezem. Koszi :)

2013. aug. 2. 08:45
Igen, ma már itthon is olcsók, webshopban veszem, a bolti ár 60-70 %-a csak ott.
6. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Secret!)
2013. aug. 2. 00:14
olyan olcsó?
2013. aug. 1. 22:14
Nekem a félkemény (kemény) kontaktlencse vált be a legjobban. Nehéz hozzászokni, de mivel úszik a szemen jelenleg ez biztosítja a legtöbb oxygént neki. Kb. 3 évente cserélem. Napi 12-16 órát van fent. Sosem vörös, vagy száraz a szemem, max ha fertőzést kap, vagy lebetegszem. Szemészeti klinika kontaktlencse laborában lehet hozzájutni, kipróbálni, betanulni.
4. secret! (válaszként erre: 3. - Moonlight13)
2013. aug. 1. 22:09
Olyan 2000 forint körül van havonta és nagyon jól bírja.
3. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Secret!)
2013. aug. 1. 20:52
mennyibe kerül a 30 napos lencséd? bírja a szemed?
2013. aug. 1. 10:31
Nekem a Purevision vált be, 30 nap folyamatos hordás, nem kell kivenni, utána pedig kidobod, megspórolod a folyadékot, tokot,stb. Nekem sokkal jobban bejött, mint a napi hordású lencsém.
2013. júl. 31. 13:26

Már rágóta hordok lencsét, de váltani szeretnék.


Azt vettem észre, hogy gép, tv előtt nagyon szárad a szemem, sőt..már rendes viseletkor is olyan, mintha szöszös lenne.


Eddig Acuvue2-t haszáltam, s kipróbáltam az airoptix night and dayt is. Az sajnos nem valt be.. az also szemhejamba valahogyan mindig beleakadt a lencse, s ez altal csuszkalt a szememen. Egyebkent atmeroje kisebb, mint a rendes, de szerintem az anyaga miatt lehetett ez, hogy vastagabb.


Anyagilag probalgatni a lencseket nem kifizetodo dolog, egy probalencse vizsgalattal 3ooo-nel kezdodik.


Volt valakinek hasonlo tapasztalata lencsevel, ti melyiket ajanlanatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook