Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontaktlencsések! Melyik fogamzásgátlótól nem száraz a szemetek? fórum

Kontaktlencsések! Melyik fogamzásgátlótól nem száraz a szemetek? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 12. 09:17
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2008. dec. 10. 14:15
Én Triodena-t szedtem, soha semmi bajom nem volt...
2008. dec. 10. 14:09
Szerintem ez nem feltétlen függ össze, nekem eddig egyiktől sem volt száraz a szemem, de szerintem ez inkább szemfüggő. Használj inkább olyan szemcseppet, amitől jobb lesz. Én gracialt szedek egyébként. Az a pattanásokra is jó...
2008. dec. 10. 13:59
Yasminelle,Marvelon-ha van öszefüggés,nekem mindkettő jó volt
2008. dec. 10. 13:58
Most nem szedek semmit, de régen szedtem Marvelont és Lindinette-t. Nem vettem észre, hogy jobban száradna a szemem, mint a bogyók nélkül.
2008. dec. 10. 13:53
Van bezony - és nem csak azért, mert a használati utasításban benne van (mármint a bogyóéban). Tapasztalat. Régen mást szedtem, és nem volt gáz, de most, hogy Milligestet szedek, és volt néhány év kihagyás a lencsével, ezt tapasztalom.
2008. dec. 10. 13:50
Van összefüggés a kettő között? Még nem is hallottam róla... mondjuk nekem csak kontaktlencsém van, de bogyót nem szedek...
2008. dec. 10. 13:49
Minen fogamzásgátló "mellékhatása" a kontaktlencse viselési probléma szemszáradás miatt. Most Milligestet szedek, az nem az igazi...
2008. dec. 10. 13:48
Kontaktlencsések! Melyik fogamzásgátlótól nem száraz a szemetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook