Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontaklencse kérdés fórum

Kontaklencse kérdés (beszélgetős fórum)


3. Aloy
2010. jún. 3. 23:05

Szia!


Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de én Biomedics lencséket használok, 6-os pakkban van, én kettőt veszek egyszerre mert különbözőek a szemeim, 18-20e Ft körül van, havilencse, így fél évre elég. Teljesen meg vagyok vele elégedve, sosem szakadt még el, nem szárítja ki a szemem és nem is irrtál.


A kontaklencse-folyadék is fontos, én szemész ismerősöktől azt hallottam, az OptiFree a legjobb, nem volt vele sosem problémám, lassan két éve használom.


Ha néha komolyabban meg akarod tisztítani a lencséket, akkor még érdemes lehet beszerezni hidrogén-peroxidos folyadékot is, a márkára már nem emlékszem, mindenesetre ez holtbiztosan megtisztítja a lencséket, napi használatra nem ajánlott mert a lencse-szem között kialakult egyensúlyt is megbontja, de hetente-kéthetente talán nem árt a lencsének egy alaposabb tisztítás, így biztos nem fertőződik el bacikkal, illetve nem marad koszos.



Remélem segítettem valamennyit :)

2010. máj. 16. 11:21

Szia!


Én Air Optixot használok.

Abban van olyan is, amit éjszaka is lehet viselni 1 hónapon keresztül.

Nekem az nem jött be, este ki kell vennem.

De egyébként meg vagyok vele elégedve.

2010. máj. 15. 17:21

Jelenleg proclear-t használok. 3 db kerül 6 000 Ft-ba ehhez kapok egy darab lencsét "ajándékba". Le szeretném cserélni, de nem tudom milyenre. Tapasztalatokat és árakat megosztanátok velem?

Előre is köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook