Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Könnyített 90 napos fogyókúrám fórum

Könnyített 90 napos fogyókúrám (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Könnyített 90 napos fogyókúrám

1 2 3
2010. ápr. 15. 13:37

Köszönöm szépen a kedves soraitokat, már érdemes volt leírni ezeket a dolgokat!

Pusza mindenkinek és sok kitartást kívánok!


( A kandallót kettesben csináltuk a párommal 2 hét alatt)

2010. ápr. 15. 13:18
Gyöngyikém ügyes vagy nagyon és még csinibb lettél mint voltál.Gratula:-)
2010. ápr. 15. 11:40

Szia kedves drága Gyöngyikém!

Gratulálok neked! Nagyon ügyes vagy! Nagyon szép vagy a fotón!

Olyan jó volt olvasni a cikkedet. Köszönöm, hogy megírtad :-)

Sokat segítettél vele nekem és biztosan másoknak is.

13. struki
2010. ápr. 15. 07:09

Öröm volt látnom ezt a cikket, ugyanis én pont most csinálom a 90 napost, és persze én sem követem azt, ami le van írva. Pl a reggeli kávémba mindig teszek tejet, és egy kis pici kanál cukrot. A keményítő napon pl van, hogy sütök tepsiben magamnak krumplit, amin van egy kis olivaolaj. Én sem mindig ugyanazt eszem ebédre, mint vacsorára. A gyümölcsnapokon a vacsorám mindig földimogyoró. Ásványvíznapot még sosem tartottam.

Viszont délelőtt általában nem eszem, van hogy 10 körül megeszem egy almát, de ritka.

Egy hónap után pedig már van, hogy néha bekapok egy kocka csokit, vagy pl fehérje napon megeszem egy túrórudit.

Mégis fogytam egy hónap alatt 6 kg-t.

Szerintem már az is sokat számít, ha az ember nem eszik este 6 óra után, és nem nassol napközben.

Szóval a lényeg, ne csüggedjetek csajok, nem kell halál komolyan venni, lehet néha kicsit bűnözni. Lehet hogy nem 15 kg-t fogyunk 3 hónap alatt, hanem csak 10-et, de szeirntem az is szép eredmény, és nem sanyargatjuk magunkat annyira!

2010. ápr. 14. 22:11

végignézegettem a képeidet és hatalmas a különbség.A korod nem látszik minimum 6 évet simán letagadhatnál a kitartásod,energiád csodálatra méltó szóval gratulálok.Mint huszonéves nő mondom hogy jó formába vagy:)

Én tavaly márciusba 96 kg-val mentem szülni most 61 kiló vagyok és folyamatosan mennek le rólam a feleslegek.A cél az 56 kg nincs sok hátra egyedül a hasam zavar az valami borzasztóan nehezen akar laposodni.Ha van valami jó recepted szívesen meghallgatom:) Szép estét

Ja és az a kandalló mögötted...ooo szerelmes lettem belé:D

2010. ápr. 14. 20:52
Szívből gratulálok! Nagyon szeretnék már én is végre 40-es ruhát hordani. Rengeteget számít a férj, a társ támogatása. Nekem ebben nem igazán van részem. Úgyhogy nagyon rendes párod van. További sok sikert és erőt a megtartáshoz !
2010. ápr. 14. 20:10
Gratulálok! Nagyon csinos vagy és nem látszik a korod! Csak így tovább, én szurkolok Neked! :)
2010. ápr. 14. 19:25
Köszi hogy ezt ide írtad!Én már 1szer próbáltam de mindig elgyengültem a gyümi napokon és abbahagytam az egészet!Pedig 5-6 kg lement két hét alatt.Most Téged olvasva belevágok és ha nem bírom akkor sem adom fel olyan könnyedén!Igazán csini lettél!!!:):)
2010. ápr. 14. 18:59
Gyöngyi drága nagy titokban tartottad a cikkedet. Nagy nagy grat érte. Ugyi milyen szupi a miniruhás kép? Imádlak és nagy grat, bár én lnnék ilyen ügyi mint TE
2010. ápr. 14. 18:25
Nagyon jó a cikk. Gratulálok a fogyáshoz, És teljesen meg tudom érteni mert én is sok fogyókúrás módszert kipróbáltam és hát sajnos gyenge vagyok nem bírom sose végig csinálni. Gratulálok:)
2010. ápr. 14. 18:03

Gratulálok a fogyidhoz és a cikkhez is!Mint,ha én irtam volna!igy vagyok vele én is a tini koromtól kezdve fogyózom,állandóan kisérletezem a fogyikkal,porokkal,gyógyszerekkel,stb...!Ja a térdem is fáj,recseg-ropog ezért félek taposó gépezni,és most kezdtem nem tudom hányadszorra a 90napost ma volt a 3nap,de már unom és variálni akarom!pont mielött olvastam a cikked akkor irtam le a naplómba is.Annyi hasonló korú naplót olvastam egy pár napja a fogyásukról,hogy rá jöttem nem szabad abba hagynom,kell nekem is a kitartás.Pedig már ilyen korban nagyon nehéz lefogyni,annál könnyebb hizni,vagy vissza hízni inkább!

Gratulálok még 1x és örülök,hogy le irtad ezt és olvastam!

5. gyöngyi (válaszként erre: 3. - Kovaevakiss)
2010. ápr. 14. 17:59
Hát igen, most jön az igazán nehéz feladat, tartósan megtartani az elért eredményt. A diéta leírása szerint, ha 180 napig délig csak gyümölcsöt eszel akkor nem hízod vissza.Szerintem az túl szép lenne, hogy azon kívül bármikor bármit és bármennyit ehetek!!(Nem hiszem)
4. kovaevakiss (válaszként erre: 2. - Sommer)
2010. ápr. 14. 17:25
Gratulálok Neked is a sikeres fogyáshoz! Kitartást kívánok a hátralévő időben is, mert akkor biztosan eléred a vágyott 71 kg-ot.
2010. ápr. 14. 17:22
Gratulálok sikeres fogyásodhoz! Sok sikert az elkövetkező időben is, kívánom, hogy ne hízd vissza a leadott kilókat!
2010. ápr. 14. 17:12
Először is gratulálok! Valami hasonlót csinálok most jelenleg én is, bár egyenlőre még elég jól sikerül betartanom az eredetit, csak abban engedtem magamnak, hogy este és délben mást egyek. Valami hasonlót szeretnék elérni mint te, én 90 körül indultam március közepén, most 82,6 kg-nál járok, és kiegyeznék a 71-gyel. :) ui: szintén tanító néni vagyok!
2010. ápr. 14. 16:03
90 napos fogyókúrába kezdtem, de nem igazán bírtam az eredeti szabályokat. Módosítottam rajta egy kicsit és így is sikerült 13 kilót fogynom. Remélem tudok segíteni azoknak, akik hozzám hasonlóan nehéznek találják az eredeti 90 napost.

Ugrás a teljes írásra: Könnyített 90 napos fogyókúrám
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook