Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Könnyen megszokható a Nokia telefon után a Samsung, ill. a "sima" telefon után az érintőképernyős? fórum

Könnyen megszokható a Nokia telefon után a Samsung, ill. a "sima" telefon után az érintőképernyős? (tudásbázis kérdés)

13. Ekka
2010. okt. 3. 13:14
Persze:)
2010. okt. 2. 19:55
MDA touchról váltottam Nokia Nszériára, elmegy :P ammyira nem szeretem, de jó azért...megszokható, sőt, engem már zavarnak a gombok :DD
2010. okt. 2. 19:48

Nekem most lesz samsuny galaxy 3 egy nokia után. Kíváncsian várom. Sajnos a nokiák mostanában nem olyan jók mint régen. Most nagyon befutott a samsung.

Páromnak érintőképernyős van, szerintem jó :)

2010. okt. 2. 19:46
Nekem érintőképernyős Samsungom van, szerettem nagyon szuper volt, egészen addig, míg el nem ment róla a térerő állandóan, nem volt még egy éves a telefon. Bevittem a szervízbe, szoftvert frissítettek rajta, azóta borzasztóan lassú és ki kell mondanom,hogy szar. Pedig én is drágán vettem, de úgy látszik a mai világban már ez sem jelent semmit.
2010. okt. 2. 19:27
Nekem Nok.. után lett az érintő képernyős sams... És imádom!
2010. okt. 2. 19:23
Nem !Nokia után a samsung megszokhatatlan,szar!
2010. okt. 2. 19:22
Nekem is éveken keresztül Nokiám volt, aztán samsung és meg lehetett szokni. :)
2010. okt. 2. 19:14
Persze,mindent meg lehet szokni!Nekem is az elso nokia aztan samsung
2010. okt. 2. 19:14

Meg lehet, csak nem mindegy, hogy milyen minőségű az érintőképernyős telefon... :]

Vannak nagyon nehezen érzékelősek, amelyek alig reagálnak az ujjbegyes érintésre. Nyomkodni kell szó szerint. Azok nehezen kezelhetőek, nem érdemes olyat venni.

Vásárlás előtt érdemes őket kipróbálni, nehogy csalódás legyen a vége.. :]

Legfejlettebb érintőképernyősek az Alma márka telefonjai. Egy halvány érintés is elég, hogy végezzék a dolgukat. Drágák, de maradéktalanul megérik az árukat. Csak pozitív véleményt tudok róluk mondani. :]

2010. okt. 2. 19:13
A nokia egyszerűbb, mint a samsung, de én hamar megszoktam mindkettőt! :)
2010. okt. 2. 19:04
A tekorodban ilyet kérdezni?)))))))))) Jaja:)))))))))
2010. okt. 2. 19:00
Nekem voltmár szint minden, aztán vettem egy Sam.... érintőképernyőst, de nemigazán tudtam kezelni! Nem tetszett, így nekiadtam a páromnak. Nemis veszek ilyesmit többet, pedig sajna mostmár majdcsak ilyenek jönnek. :-(
2010. okt. 2. 18:57
Könnyen megszokható a Nokia telefon után a Samsung, ill. a "sima" telefon után az érintőképernyős?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook