Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Könnyen készíthető mesetorta ötleteket szeretnék fórum

Könnyen készíthető mesetorta ötleteket szeretnék (beszélgetős fórum)


2009. szept. 14. 22:38
Köszönöm szépen a segítségeteket!!!
8. Hoxa
2009. szept. 11. 22:18

Ötletek:

[link]

7. Hoxa
2009. szept. 11. 21:58

Mit szeret a kislányod? Abból kell kiindulni, a többi csak marcipán és fantázia kérdése.

2 tortát készítettem eddig, egy vonatot és egy kamiont, bár antitalentum vagyok a sütemények terén.


A kislányomnak kastély tortát tervezek majd, aminek az alapja egy négyzet alakú tortalap, rajta 3-4 állított piskótatekercs.

A díszítés színezett marcipán lesz, még nem találtam ki, de sok képet lehet nézegetni a google kép keresőben, ha rákeresel pl. a castle cake szavakra.


Ha pl. a katicát szereti, akkor a kerek torta alapra keksztekercs masszát kell halmozni, hogy félgömb alakja legyen és lehet máris piros marcipánnal bevonni, díszíteni.


Macifejet egy sima kerek tortalapból is lehet csinálni.


Elszántság kell csak. :)

6. hableány24 (válaszként erre: 4. - 6b94deaef4)
2009. szept. 11. 20:29

Nemvagyok jártas egyáltalán. Nagyon néha sütök.

Nem ismerek olyan szokboltot ahol lehet kapni formát. :( Nógrád megyei vagyok amúgy.

2009. szept. 11. 19:59

találsz egy két figurás tortát..

[link]

de egyszerüen elkészthető katica vagy lepke formájú torta, esetleg kastély.... vagy szakboltban vásárólható igényednek megfelelöen forma, pl: kutya,cica pikácsu....

2009. szept. 11. 19:54
.... szoktál sütögetni? és mennyire vagy jártas a sütésben, cukrász termék előállitásában?
2009. szept. 11. 19:46
2 éves
2. 6b94deaef4 (válaszként erre: 1. - Hableány24)
2009. szept. 11. 19:38
mennyi idős a kislány?
2009. szept. 11. 19:33
Leginkább a forma érdekelne,hogy hogyan lehet könnyen elkészíteni. És,hogy mit. Babie tortán kívül. Kislánynak szeretném. Jó lenne képet is látni az ötletekről de ha nincs majd elképzelem. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook