Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Könnyelmű kijelentés fórum

Könnyelmű kijelentés (beszélgetős fórum)


1 2
2021. szept. 17. 23:31

Viszont az ember nem csak ösztönlény. Az eszét is használja, bár nyilvánvalóan nem mindenki.

Nem mellesleg, a legtöbben szeretik, ha viszont szeretik őket, és aki ver, az nem szeret.

27. _Berry_ (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 23:10
Te kevered a szerelem érzését a függőséggel. Ha valakit bántalmaznak akár fizikailag vagy lelkileg és nem ábrándul ki, nem csalódik, nem fáj neki, nem hal meg benne valami, és továbbra is ragaszkodik a másikhoz, akkor az nem szerelem, hanem ahogy a többiek is írják, függőség.
2021. szept. 17. 22:55

én már csak azt nem értem,ezek a csodás érzelmek hogy nem pusztulnak el abban a pillanatban,mikor az emberre kezet emelnek,vagy bármilyen más módon megalázzák....

ilyenkor szoktam megkérdezni,mindezek után mit szeretsz a másikban,mert a szerelem nem csak testi vonzalomrol szól,hanem kölcsönös tiszteletről megbecsülésről,és még nagyon sok minden másról,a szerelem az egy rendkívül összetett érzelem.És ha szerelmes lettél belé,akkor nem csak a szép mosolyába szerettél bele gondolom...ja még egy nagyon fontos dolog:akit szeretünk,hibáival együtt szeretjük és fogadjuk el,olyannak,amilyen,tud a másik olyat tenni és tud olyan lenni,hogy igenis,kiszeretünk belőle.Pl aki engem bánt,aláz és én attól szenvedek,akkor nem épp a nagy szerelem lesz az,amit érezni fogok,hanem inkább gyűlöletet ,megvetést,haragot,aztán már szimplán csak menekülni akarok tőle,és kiheverni a lelki sérüléseket maiket okozott nekem ,bárhogy bántott,mert ha kezet nem emel vki ,"csak"lelkileg terrorizál,azzal is sérülést okoz és azt is ki kell heverni....

gondolkozz el ezen és gondolkozz el azon is,valóban szerelmes vagy -e !!!!

2021. szept. 17. 22:31
Már nem tudom :(
24. 00dfb24292 (válaszként erre: 24. - Amahit)
2021. szept. 17. 22:30
Mit szeretnél, hogy mondjanak?
23. 00dfb24292 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 22:27
Beszélj a saját nevedben! 😉 Én mindenkit el tudok hagyni, akkor is, ha szeretem. Olyan érzés, mintha kitépnék a szívemet, de titokban élvezem. Ha szeretsz szenvedni, így is lehet.
22. Guruljka (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 22:25
De hát az a felfogásod, hogy akit nem ütnek, az nem is szeret igazán. Miről akarnál beszélgetni?
21. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 22:23
Igen vannak ilyen elvakult lükék akik azután is nagyon szerelmesek a szerelembe, vagy kapcsolatfüggők cserébe elviselik a verést a megaláztatást, és vannak akik nem mazochisták.. Akik képesek önértékelni, nem lealacsonyodni egy olyan szralakhoz aki veri, megalázza, fűvel fával csalja.
20. Channa* (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 22:23

Az indító hozzászólásod nem arról szólt, hogy társat keresel, hanem arról, hogy bántanak, de azért te szereted. És a többiek a hülyék, mert nem értik meg, hogy a szerelmet nem lehet kitörölni.


Minősítetted mások szerelmét, mert szerinted csak az szeret, aki elviseli, hogy verjék, megcsalják, megalázzák, bezzeg te szeretsz, mert te ezt is szívesen fogadod...

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Channa*)
2021. szept. 17. 22:19
Egy olyan embert keresek aki valóban szeretett az életében. Aki megérti miről beszélek azzal szívesen elbeszélgetnék
18. Channa* (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 22:18

De most mit szeretnél tudni?

Miért indítottad a fórumot?

Mire számítottál?

Milyen válaszokat vártál, ha volt egyáltalán kérdés?

2021. szept. 17. 22:15
Teljesen mindegy hogy ki mit csinál. Nagyon sokszor olvasom látom és hallom hogy azt mondják a másiknak hogy örülj hogy vége felejtsd el keress másikat. Gyerekek a szerelem nem így működik gombnyomásra!!!!
16. Guruljka (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 22:11

Nem, aszerelem óv és nem üt.

A függőség meg az, amiben Te vagy. Kapcsolatfüggőség vagy mi, mert azt kötve hiszem, hogy a jobbegyebneség szereted a legjobban. Vagy a lendületet ahogy a hajad szaggatja.

Nem érzed azt, hogy megaláz?

15. Channa* (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 22:09

"y menekülj, örülj neki hogy elment, hagyd el amíg nem késő, keress mást, kutyaharapást szőrével. .. Stb. Hát akkor most elárulom. .. ha valaki szeret valakit az akkor is szereti ha az a valaki megüti, vagy becsapja."


Csak megüt? Néha?

14. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 22:08

Ha nem akarsz ilyeneket hallani, akkor ne kérdezz.

Gondolom úgy sem aszerint döntesz, amit itt a hoxán mondanak, ugye?

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 00dfb24292)
2021. szept. 17. 22:07
A szerelem egy függőség. Hmm. :(
12. 00dfb24292 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 22:02
Úgy, ahogy egy függő elhagyja a szert, amikor rájön, hogy csak árt neki.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 00dfb24292)
2021. szept. 17. 22:01
De ha szeretsz valakit hogy tudod elhagyni?
10. 00dfb24292 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 21:59
Azt tanácsolják, hogy ne szeresd? Szerintem nem. Csak, hogy hagyd el, ha rosszul bánik veled. Szeresd messziről, amíg elmúlik. De azt csinálsz, amit akarsz. Nem kell szót fogadni. A kéretlen tanácsot pedig meg sem kell hallgatni.
2021. szept. 17. 21:55
Senki nem mondta hogy ütnek vernek és itt nem erről van szó. Nem ezen van a hangsúly. Nem is értem miért ez van belőle kiragadva. Más embert megcsalnak mégis megbocsát. Pedig az sem sokkal jobb mintha megütnének. Én csak azt nem értem hogy ha egy szerelmes szomorú és tanácsot kér miért kell egyből ítélkezni és azt mondani hogy menekülj hagyd a fenébe örülj hogy vége. Hiszen szereti a másikat
8. Channa* (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 21:52

Ugyan már!


Megint leírom.


Van egy barátnőm, aki annyira szerelmes lett egy pillanat alatt, hogy magához költöztette a szerelmét. A barátnőmnek egyébként van 2 gyereke is, akkor a gyerekek 8 és 10 évesek voltak.


Dúlt a szerelem, de a pasi icipicit agresszív volt és napokon belül elcsattant az első pofon, majd napok múlva már az ökle járt el. A barátnőnknek monoklija lett.


Természetesen, a saját bevallása szerint ő tehetett az egészről, mert a pasi egy angyal, bezzeg ő olyat mondott, hogy megérdemelte.

Hiába mondtuk neki, hogy dobja ki, nem tette meg, mert szerelmes volt egy agresszív állatba.

Szinte minden nap újabb és újabb monoklik tarkították, már inkább kikerült minket, minthogy újra meghallgassa az intelmünket.


Aztán valami nagyon borzasztó dolgot tehetett, mert ez angyal, akiért valószínű, hogy minden nő bepisil gyönyörében, úgy meg ütötte, hogy eltört a gégéje.

Az volt a szerencséje, hogy a kislánya ki tudott menni a lakásból és a szomszéd segítségével mentőt hívtak, mert egyébként ott halt volna meg.


Ezt az álom pasit elvitték a rendőrök és azóta szerencsére nem látta a barátnőnk...


Kell ez neked?


Ha igen akkor mehet a rózsaszín köd és a sírig tartó szerelem!

7. Mazee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 21:52
Akkor hagyd, hogy verjen.
2021. szept. 17. 21:49
Értem én hogy jót akarnak akik ilyet tanácsolnak. De parancsszóra nem múlik el a szerelem. Mert anyukám ezt mondta vagy a barátnőm azt tanácsolta. Parancsszóra nem múlik el a szerelem és nem lehet másba bele szeretni. Kell egy idő valakinek egy hónap, van akinek több év. Hogy a másikat el tudja felejteni és új életet tudjon kezdeni. Ezt mindenki maga érzi hogy hol a határ.
5. 00dfb24292 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 21:45
Azért tanácsolják ezeket, mert aki volt már hasonló helyzetben, az később legszívesebben a falba verte volna a fejét, amiért olyan hülye volt, hogy nem vetett véget előbb a kapcsolatnak. Néha jobb más hibájából tanulni. Amúgy én nem szeretem azt, aki bánt. Az első bármilyen nemű bántásig szeretem, azután valami megváltozik bennem.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bogyoka89)
2021. szept. 17. 21:44
Igen, értem. De...A szerelem nem ész játék. Hanem a szív szava a döntő.
2021. szept. 17. 21:38
A szívnek valóban nem lehet parancsolni. Az ilyen hozzászólásokat író emberek nem is a szívére akarnak senkinek hatni, hanem az eszére. Sajnos van az a pont, amikor a legnagyobb szerelem ellenére is jobban járunk, ha kilépünk egy kapcsolatból.
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 21:37

Aha, kell az ütése, a rugdosása, majd a fojtogatása és esetleg a gyilkolása....


Hát szeresd, ne hagyd el, könyörögd vissza magad, ne keress újat, aztán majd meg tudod, amikor már nem lesz senki melletted, mert eltilt mindenkitől és észre veszed, hogy az ütések már naponta többször is elcsattannak...


Mennyire imádni való az ilyen ember! Hogy tud az ilyen társasága hiányozni! A kardomba dőlnék, ha az ilyennek nem kellenék....

2021. szept. 17. 21:27
Biztos bennem van a hiba, de nem tudom megérteni azokat az embereket akik egy panaszkodó szerelmesnek azt a tanácsot adják hogy zárd le, keress újat! Úgy gondolom ezek az emberek még nem voltak szerelmesek. Olyan könnyen dobálózunk ezzel, hogy menekülj, örülj neki hogy elment, hagyd el amíg nem késő, keress mást, kutyaharapást szőrével. .. Stb. Hát akkor most elárulom. .. ha valaki szeret valakit az akkor is szereti ha az a valaki megüti, vagy becsapja. Mert a szívnek nem lehet parancsolni. Szeretünk valakit magunk sem tudjuk miért. De kell a jelenléte az ölelése a csókja. Nem másé. Valakinél nem úgy megy hogy eldobjuk a másikat mint egy babaruhát.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook