Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Könnyedén barátkoztok? Van kivel elmenjetek ide-oda, kirándulni, moziba, szórakozni járni? fórum

Könnyedén barátkoztok? Van kivel elmenjetek ide-oda, kirándulni, moziba, szórakozni járni? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 26. 10:06

Én addig jártam nyelvórára, amíg az addig jófejnek, kedvesnek tűnő tanárhölgyikét azon nem kaptam, hogy szemet vetett a férjemre.

Soha többet nem mentem, de a műltkor több hónap szünet után volt pofája a csajnak megkeresni. Nem álltam szóba vele.

12. csakegyharit (válaszként erre: 1. - F94110ba4a)
2014. febr. 2. 19:51
Keresgélj a neten. Itt is van társasági élet és nem lehetetlen hozzád illő embereket találni.
2014. febr. 2. 19:33

Köszi szépen a válaszokat!

Ez nagyon jó ötletnek tartom,

csak sajnos én Esztergomban

lakom, és itt nincs nagyon

semmi. Esetleg Budapest?

2014. febr. 1. 19:46
Igen, van, de keret az nincs rá. ./
9. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 8. - Ina87)
2014. jan. 31. 20:29
... ahol csoportban folyik a dolog... ??? :D:D:D
2014. jan. 31. 00:47
Mozdulj ki többet pl olyan hejekre ahol csoportba folyik a dolog egy sport,vagy nyelv tanulás esetleg.
2014. jan. 30. 23:31
*egyedul indulok el, a tobbi adja magat*
6. e438349773 (válaszként erre: 1. - F94110ba4a)
2014. jan. 30. 22:08
szerintem bárhol lehet ismerkedni. attól függ, mennyire vagy kezdeményező típus.
2014. jan. 30. 19:49
Fedezz fel új dlgokat, amelyek az érdeklődési körödnek megfelelőek. Keress egy tánc vagy egy jóga csoportot például, de vannak természetjáró klubok is, bélyeggyüjtők klubja, meg millió féle közösség, ahol szívesen látnak akár egyedül is. Vannak kézműves fogallkozások is. Nem udom, hogy hány éves vagy, de kortól függetlenül számos hely van, ahová ki lehet mozdulni, emberekkel lehet találkozni...Vannak még különféle életmódklubok is, ha érdekel a belső fejlődésed és az egészség...Tehát a kínálat végtelen...Ha kell, minden héten menj máshová, addig amíg megtalálod a te közösségedet!
2014. jan. 30. 19:45
Légy önmagad!
3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - F94110ba4a)
2014. jan. 30. 19:44
járjál el valahová :) keress olyan szabadidős elfoglaltságot, amit szívesen űznél, nagy eséllyel ugyanolyan érdeklődésű emberekkel ismerkedhetsz meg és barátkozhatsz össze :)
2014. jan. 30. 19:39

Ez jó kérdés! Belegondoltam ha nem volna senkim vagyis azok a barátok akik vannak már évek óta, vagy akár gyerekkorom óta akkor most bajban lennék én sem tudnám hova forduljak hirtelen. Nincsenek túl jó helyzetben a mai "fiatalok".

Egy ismerősöm fiatal lány, társas tánc órákra jár egyedül, ott lehet ismerkedni barátságok kialakítani. Munkahelyen, akivel jól megértitek egymást.. mi szoktunk eljárogatni ide oda....

2014. jan. 30. 19:23

Sziasztok!


Nekem az volna a problémám, hogy körülöttem

átlagban kevesen vannak, és a segítségeteket

kérném, hogy mit tehetek ez ügyben?! Hol

érdemes ismerkedni és mit csináljak, hogy

többen legyenek körülöttem. Járjak el valahová?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook