Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Konditerembe járók ide! fórum

Konditerembe járók ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. jan. 3. 21:28
szevasztok én még csak 16leszek nemsokára és kondizokmár egy éve és nemigazán láccódikeg rajtam meg most bezárt az az olcsó konditerem ahova jártam és most anyagilag nemtudom megengedni magamnak hogy olyan drága kondiba járjak és venan nekem kézisúlyzóim és azzal tudnátok tippeketadni hogy hogyan gyúrjam ki magam mijen gyakorlatokat csináljak meg ilyesmi megköszönném
20. senico
2008. okt. 4. 18:00
Én is mostanában kezdtem el kondizni, és egy kicsit megtorpantam, mert szeretnék egy kicsit változatosabban edzeni, szinte mindig ugyanazokat a gyakorlatokat csinálom. Ti milyen gyakran jártok és milyen elosztásban dolgoztok a különböző izmokra? Van edzéstervetek? Valamiért az az érzésem, hogy egy kicsit céltalanul csak az időmet töltöm a teremben. Vagy ha tudna valaki egy-két jó linket adni, ahol utána olvashatok a dolgoknak, nagyon megköszönném.
19. b5e1970b38 (válaszként erre: 15. - Ec63a7fc29)
2007. aug. 25. 07:46

Meg volt az első olyan alkalom mikor megjött és pont akkor mentem edzeni!!

Sokkal kevésbé fájt a hasam !!Szerintem jót tett a mozgás!!!

18. ec63a7fc29 (válaszként erre: 17. - Recc)
2007. aug. 22. 07:37
Ne szenvedj, élvezd! Csak úgy érdemes.:))
17. recc
2007. aug. 22. 02:29
na ide én is irok, mivel járok én is msot kezdtem el megint 4 hónapja, mert régen abba hagytam amit nagyon meg bántam ez 2 éve volt és elég rendesen fejlődök és ha nem hagyom akkor abba akkor most elég nagy darab lennék:D de elkezdtem megint és msot nem fogom meg unni mert jó terembe járok sok a haver és igy jól érzem lent magam:)hajrá mindenkinek, én majd profi versenyzőként akarnám magam elképzelni:D rem össze jön majd 1x, de adig meg kell szenvedni lent a terembe sajna, na csak enyit akartam. sziasztok
2007. aug. 21. 19:03

Mivel még nekem most lesz először ilyen nem tudom milyen lesz, de igen!!Legfeljebb bogyót veszek be!!:)

Örülök, hogy tetszik!!!

2007. aug. 20. 17:43

Egy kérdés:

Menni szoktatok akkor is, amikor női napjaitok vannak és görcsöltök?

2007. aug. 20. 17:42

Rászántam magam én is, hogy rendszeressé tegyem a látogatásom a szomszéd konditerembe.

Mert van cél: Végig szeretnék menni az összes drótkötélpályán legközelebb, s nem szeretném ha az edzetlenségem lenne az akadály.

Nagyon jó kis gépek vannak, s az egyik barátnőmmel közösen "kínozzuk" magunkat.

(Élvezzük ám!)

Emellett maradhat a futás és az úszás is.

2007. aug. 20. 17:36
Na vége a kardióedzésnek!!!Elkezdtem a súlyzókkal az edzést!!Hát nem semmi!!Tegnap voltam edzésen és ma alig tudok menni!!Olyan izomlázam van, hogy a járásom egy falábúéhoz hasonlít a karom meg szinte felemelhetetlen!!!
2007. aug. 9. 18:47
Imádom:)...
11. b5e1970b38 (válaszként erre: 5. - Boszhy)
2007. aug. 8. 21:22

Köszi a bíztatást nagyon kedves vagy!!

Igyekszem heti 3 alkalommal járni és ha tehetem a hétvégén is elmegyek .Fokozatosan akarom terhelni a testem, hiszen 9 éve nem sportoltam semmit!!Jó lenne könnyen megszabadúlni a kilóktól, de ez nem fog gyorsan menni! Viszont a bokám nem dagad annyira nem is gondoltam volna hogy ezt ilyen hamar észreveszem!!

10. b5e1970b38 (válaszként erre: 6. - Srrse)
2007. aug. 8. 21:18

Én kardiogépeken kezdek és nagyon jó hiszen nem terheli meg a testem annyira!!

Igaz szakad rólam a víz és a futópadon eltöltött 30 perc séta után kicsit inogok, de nagyon jó érzés!!Kezd el hidd el jót tesz!!!

2007. aug. 8. 21:14

Sziasztok!!

Ma volt a második edzésem és mivel bérletet vettem így ingyen kaptam 2 edzést személyi edzővel (mondjuk nem vagyok elragadtatva tőle!!!)

Mivel 2 nagyon jófej munkatársammal járok gyorsan elrepül az a 1 1/2- 2 óra edzés!!Utána jóleső az a fáradság amit az izmaimban érzek!Szóval nagyon jó!!!

8. Boszhy (válaszként erre: 6. - Srrse)
2007. aug. 8. 08:46
Jaj elfelejtettem.. én sem voltam az a szikár egyed:), én is fogytam 16 kilót, ja és 8 éve nem vagyok pufi, bár néha úgy viselkedem, mintha tekintélyesebb lennék... :)))
7. Boszhy (válaszként erre: 6. - Srrse)
2007. aug. 8. 08:37

Szia srrse! Írtam neked egy hosszú üzenetet, de ez a falánk masina felfalta. Most rövidített csörtében próbálom meg előadni. (talán nem lesz túl nyers:)

Az, hogy mivel kezdjél nem csak a súlyodtól, hanem a magasságodtól, eg.állapotodtól, korodtól, de még a nemedtől is függ.

Ha lehetőséged engedi keress egy személyedzőt, ha ezt nem teheted akkor egy jó termet, ahol egyénre szabottan foglalkoznak veled. Állapotfelméréssel kezdenek, ha szükséges sport,-vagy más orvossal konzultálva segítenek neked, aztán rád szabott edzéstervvel állnak elő és megtanítják a mozgásokat. Ésszerű étrendi, ivási változtatásokat, táplálékkiegészítőket (zsírégetők és társai) javasolnak. Nem csak az anaerob (súlyzós) edzéseidet, de az aerob edzéseidet (SÉTA a futópadon, NO FUTÁS!!!, szobakerékpározás a zsírégető tartományban) is megtervezik. Én úszást is javasolnék neked (ha bírod a vizet), ott más a gravitáció az izületeidet védi meg a sűrűségéből adódó mechanikus ingerek jótékony hatással lennének a szervezetedre. Általános erőnlét fejlesztés az első lépés, melynek fontos része a törzsizomzatod(mély hát, oldal-,és hasizmok) megerősítése.Naplóvezetés! nagyon fontos (cm, kg, erőnlét, vitalitás, terhelések, hangulatod, étkezéseid). Ha nincsnek keringési problémáid akkor a szaunázás is segítségedre lehet. Most befejezem , mert megint belelendültem. Ha maradt kérdésed vagy később lesz szívesen válaszolok. Valamennyit tanultam a testépítésről, bár nem vagyok Phd e téren (sem) :)

2007. aug. 7. 10:33
en is szeretnek terembe jarni..hisz nagyon megviseli csontjaim a mozgastalansag..csak eleg nagy sulyfeleslegem van..jelenleg..120 kg-os vagyok..Tanacsot is kernek..mivel kezdhetnem..hisz tudom nem birnam sokaig..fullasztoak ezek a kilok..de megorjitenek mar..szeretnem oket ledobni magamrol:(...Ha netan valaki tudna edzestervet ajanlani..szivesen varom...Elore is koszonom :)
5. Boszhy (válaszként erre: 4. - B5e1970b38)
2007. aug. 7. 09:54
Szia Bobsolo! Az elszántság az fontos, az időbeosztás meg nem egyszerű, de általában a tv-zésből lehet lefaragni a mozgás javára.( Persze akadnak olyanok, akik éjt nappallá téve robotolnak, tanulnak , család és a többi.. ilyenkor nehéz okosnak lenni az időt illetően.)Még egy dolog fontos szerintem. Szakemberrel állíttasd össze az edzésed és vezess magadnak edzésnaplót no és az sem árt ha pontos képed van arról, hogy milyen változásokat szeretnél elérni a testeden! Na abbahagyom, mert nagyon belelendültem. A lényeg, hogy kezdd el és ne állj le!! :)
4. b5e1970b38 (válaszként erre: 3. - Rosewood)
2007. aug. 4. 21:22
Köszi a biztatást és elszánt is vagyok!!Bár van bennem egy kis félsz az időbeosztásom miatt, de majd legyőzöm valahogy!!!
2007. aug. 4. 17:13

Én itthon edzek kardiógépekkel és súlyzókkal is, nagyon fegyelmezetten. Szépen szálkásodok már, igaz, aerobikot is tartok, és odafigyelek az étkezésre. Mindig... :) Persze vannak lazább időszakok is.

Ha szépen kidolgozott alakot akarsz, akkor ahhoz évek kellenek, szerintem. Persze kisebb változás is látható pár hónap alatt.

Ha látványos eredményt szeretnél, mindenképpen érdemes változtatnod az étkezési szokásaidon még akkor is, ha nem kell fogynod, mert különben nincs értelme nyúznod magadat. :)

Még valami: ne a abrátnőd unszolására járj el, hanem akkor, ha magad is meggyőződtél róla, hogy kellően elszánt vagy! Kitartás kell, sok-sok kitartás. És nem abbahagyni! :)


Hajrá! :)

2007. aug. 4. 12:10
SOk sikert!!!
2007. aug. 4. 12:09

Sziasztok!!

Az egyik barátnőm unszolására edzőterembe fogok járni!Először kardió gépeken fogok edzeni. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!!

Ki milyen eredményt ért el és hogyan, mennyi idő alatt?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook