Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Konditerembe járók ide! fórum

Konditerembe járók ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. nov. 24. 10:44

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni. Tudtok a Városligethez közel valahol Spining edzési lehetőséget? Nagyon régóta készülök elkezdeni ezt a mozgásformát. Niután 17 óráig dolgozom, nem szeretnék a város másik végébe járni „tekerni”. Segítségeteket előre is köszönöm. Néhány jó tanácsot is szívesen veszek régi spiningelős motorosoktól. Üdv: Angelina

2009. nov. 12. 11:34

Szia! Nálam az a baj, hogy nem szeretek egyedül otthon tornázni, a lányom ritkán partner, ugy meg pláne nem jó, hogy a kisfiam rajtam mászik közben...Az nem kapcsol ki annyira ;-). Nem hiszem, hogy elértem volna ezt az eredményt. ÉN nem. Nem mondom, hogy néha nem kapom elő az 1kg-s súlyzóimat, de ritkán. Próbáltam már tornázni itthon,(Réka, Alexandra,Norbi és Bíró Ica alszanak a szekrényben:-) ) de 2-3 hét után feladom. Mert ezzel a rendszerrel, igy tudom, hogy van időpontom, mennem "kell", le "kell" szervezzem. Nem kötelezettség a "kell", hanem mód. A mozgás élmény :-) És igy a Mami, Tati is tudja, hogy dolga van olyankor:-)

Térdfájásra van ötletem, de az a reklám helye lenne, ha érdekel, írj privit...


Egy jó teremben, jó edzői magyarázattal,tanácsai segitségével élmény a spinning. Elmentem egy bemutató napra egy másik helyre, azután, hogy 2 hónapja rendszeresen jártam. KATASZTRÓFA volt!!! Én jó helyet találtam. És ezek után azt mondom, nem kell következtetést levonni az első alkalomból.

Ja! És most egy 60 feletti hölgy ismerősömet csaltam el...látni kellett volna másnak is azt a felszabadult örömöt, és kellemes fáradtságot a spinning utánaz arcán!

79. sáraanna (válaszként erre: 78. - Október15)
2009. nov. 11. 15:15

Szia! Jó volt olvasni az írásodat! Én még nem próbáltam a spininget, kicsit félek tőle mert térdfájós vagyok, meg az ára is sok.

Hogy érzed, otthoni tornával, futással, egyébbel nem érted volna el ezt az eredményt?

2009. nov. 10. 07:44
2006. januárban kezdtem, konditeremben, a párom-aki személyi edző segitségével. A "kockás"has volt a cél. November végén megszületett a kisfiam. Tehát a hasam maradt a régiben, vagy kicsit még rosszabb állapotban... Igaz, a várandósságom közepéig jártam, csak más feltételekkel a terembe. A szoptatás befejeztével 6 hónap után kezdtem otthon tornázni,Réka, Alexandra. 2007 novemberében kezdtem ujra ugyanabba a terembe járni, de már nem voltak adottak a körülmények, terem hangulata, (+++a párom más teremben dolgozik azóta+++nyitvatartási ideje+++pesztrám) hogy kellemesen, és megfelelő ideig ott jól érezzem magam, de ennek ellenére lejártam heti 1-2alkalommal. A 64kg-ból 61kg lett. 2009.júliusban a barátnőm elcsalt spinningelni, azóta beleszerettem ebbe. Nekem ez a kardióm azóta..:-)Igy hétfőn-szerdán és pénteken spinning volt. De csak hiányzott az edzés. A szerdai napot lecseréltem edzésre, csak női teremben!!(gyaloglás 10-15perc, taposás 10perc, ellipszis 10-20perc, kis súlyzóval kar,hát-váll, guggolás kicsi súllyal,comb közelitö távolitó és pihenésképp mindig hasizom...:-))) Arra amit csinálok kell a minimum másfél óra.) Na azóta minden rendben. A súlyom 56.5. Még -1.5kg a cél. A hasam már lapos kezd lenni,"kockás" sose lesz (genetika) az izmaim, bőröm feszesebb. A 27-es méretű farmer tökéletes, a ruháim S-M méretúek. Előtte 29-es nadrág és M-L méret volt... És két gyerekkel (15 és 2 évesek)30 fölött jobb formában vagyok, mint huszas éveim elején!!! Tehát kitartás! Sikerülni fog! Bár nem tudom milyen az, ha valaki csak azért csinálja, mert KELL! Én nagyon élvezem,, feltöltődöm, több az energiám, türelmem...:-) Beleszerettem...
77. sáraanna (válaszként erre: 75. - Monika0104)
2009. okt. 26. 11:00
Attól függ hányszor mész, mit és mennyit csinálsz és hogyan étkezel.
76. n.beja
2009. okt. 24. 17:02

Sziasztok!

Tapasztalt kondizó csajok véleménye érdekelne!Normál alkatú csaj vagyok és szeretnék a testemet egy kicsit formálni szép has és popsi meg egyebek. De a párom azt mondja h nehogy elmenjek mert akkor a mellem bánja nem tudom ebben mennyi az igazság mert szerinte az (majdnem) összes kondis csajnak azért van szilikonos melle mert a jó alak azzal jár hogy folyamatosan dolgozik a test és a mellek is ugye zsír szövetböl épülnek fel.

Nem tudom érthető e mit akarok?!Van ebbe vmi igazság?

2009. szept. 9. 10:29

Sziasztok nekem egy olyan kérdésem lenne , hogy körülbelül mikor kezd látszani valami a testemen.

Járók kondiba fogyokúrázás céljából mikor kezd el valami eredmény látszani.

2009. szept. 7. 16:50
köszönöm szépen a válaszokat,sokat segített:) talán jövőhéten el is megyek.
73. monika0104 (válaszként erre: 70. - Leányka91)
2009. szept. 5. 19:02
Szia én most kezdtem el járni én is ettől féltem , hogy egyátalán nem értettem a gépekhez, meg az, hogy hol kéne elkezdeni milyen gépen meg ehhez hasonló pont egy ismerösöm van a konditerembe aki sokat segít még mindig nem merek a gépekhez nyúlni mindig megkérem, hogy állítsa be őket.Meg én mindenképp olyanba szerettem volna járni, ahol nincsenek sokan meg csak nők vannak a férfiak előtt én se akartam beégni.
2009. szept. 5. 18:51
Nem akar valaki velem tartani konditerembe? Többen mégis könnyebb :) Ha valakit érdekelne adok linket én hova járok, nagyon jó. (Szauna is jár a bérlethez pl. ami ugye könnyíti a fogyást is)
71. Diamond22 (válaszként erre: 70. - Leányka91)
2009. szept. 5. 18:49
Mindenhol van teremedző aki minden gépnél fog segítséget adni, az állapotfelmérés pedig a legtöbb helyen ingyenes. Nem fogsz beégni :) Én sem tudtam mikor először mentem, hogy mi hogy van most meg én adok neked felvilágosítást, szóval fel a fejjel :)
2009. aug. 30. 23:28
sziasztok!Lenne néhány kérdésem.Még sosem voltam konditerembe,18 éves vagyok és szeretném kicsit formába lendíteni magam.Szóval nem tudom,hogy működik ez az egész,példéul ha bemegyek a konditerembe,ott honnan tudom,hogy melyik gép hogy működik,vagy valaki segíteni fog? És például az ilyen állapotfelmérés az mennyibe kerül?Kicsit tartok ettől,hogy beégek vagy valami.Eddig is ezért nem mertem menni:) Előre is köszönöm a választ.Sziasztok
2009. márc. 30. 09:32
vettem egy evező padot. végre van izomlázam :DDDDD
2009. márc. 26. 07:46
viszont egyáltalán nincs izom lázam.
2009. márc. 26. 07:46
voltam tegnap. jól esett ismét :DDDDDDDDD olyan nehezen szánom rá magam, de mikor elkezdem az edzést, már semmi bajom :DDDDD a ferde pad helyett mutatott más hasazást. na ettől nem fáj a derekam.
2009. márc. 20. 08:47
voltam kedden és csütörtökön. nagyon jól esett. ellipszisen még nem megy a 20, csak 15. ennél többet nem tudok :((((((((( bicikli 20, gyaloglás 20. a felülésektől fáj a derekam. azt mondta az edző, kitalálunk helyette mást.
2009. márc. 13. 08:02
ma nem megyek... holnap délelőtt megyek. egy kicsit elúsztam a házimunkával, hogy hétfő-szerda du edzés :((((((((( tiszta hajsza lett a hetem :DDDDDDD
2009. márc. 12. 12:48
Sziasztok! Az én edzéstervem egy kicsit most "finomabb" az átlagosnál, mivel 25 hetes kismama vagyok, így nem lehet mindent, de heti 5* járok a fitnesszterembe másfél óra edzésidővel. Amit csinálok: futópadon gyorsgyaloglás 35-40 perc, bicikli 20 perc közepes erősségű ellenállással, stepp gép (lépcsőző) 20 perc, ez alatt kb 600 kalóriát égetek el, pulzusmérő órát használok, hogy mindig a megadott tartományba maradjak. Persze nekem most nem kifejezetten a fogyás a célom, inkább az hogy ne hízzak többet, mert hát lássuk be nem vagyok egy vékony alkat. Remélem, hogy van akinek tudtam ezekkel az adatokkal segíteni! Kitartás mindenkinek!
2009. márc. 12. 09:05

Na. Ahogy ígértem, beszámolok :DDDDD


Tegnapi edzés. ellipszisen már sikerült, ha nem is a 15percet, de a 10et megcsinálni. "Büntiből", a biciklin 20at kellett. gyaloglás szintén 15perc. utána hasazok. Az ment, nem volt gond. Hétfőtől, 20perceket kell majd a gépeken.

Remekül érzem magam, mintha soha nem hagytam volna abba a sportot.

2009. márc. 10. 13:01

Én tegnap kezdtem újra 2 év kihagyás után a konditermet. Most egy hónapig, 12 alkalommal kardiózni fogok, hogy az állóképességemet helyre rakjuk, utána vissza súlyzóra.

Sose kardióztam, ez volt az első. Tapasztalataim: gyaloglás a futógépen: semmi gond, én a világból kigyaloglok :DDD

Elliptikus tréner: na ez nagyon kemény volt. 15 perc... 8 perc után feladtam. (edző mondta, nem baj, ez az első, belefér, de szerdán már ne legyen ilyen :DDD)

Bicikli: na az felüdülés volt az ellipszis tréner után :DDDD

Hasprés 12,5 kg 4*15, ez minden gond nélkül ment. Felülés ferdepadon 4*15 kemény volt. A másik haspadon felülés 4*15 azt hittem meghalok :DDDDD


De amúgy az egész jó volt. Nagyon örülök, hogy visszamentem. Még írok majd. Ja! persze megtörtént edzés előtt a mérés. az a zsírbigyóm 27,2 :DDDDDD amúgy az 58 kg azt mondta jó a 165magasságomhoz. És emlékezett rá, hogy 2000ben amikor először mentem hozzájuk, 50kilóval, 3 hónapba telt, mire 53kilóra sikerült felturbózni :DDDDDD

2009. jan. 31. 19:17
Kár hogy nem itt van:)
60. CIVA62 (válaszként erre: 59. - 2d5a00656a)
2009. jan. 31. 19:03
szerintem is:) a heti 3* tornám joval többe kerül:) a ffi bérlet is csak 6e:)de van kombinált bérlet ami szaunát, szolit tartalmaz,asszem az 8e.)Mielőtt rákérdeznél,jó felszereltségü a terem:) van minden ami kéz lábnak ingere:)))
2009. jan. 31. 17:53
5e a fitness bérlet/hó???Hát az nagyon baráti!!
58. CIVA62 (válaszként erre: 47. - 43d02447da)
2009. jan. 31. 14:54
nálunk 5e/ho,ha Nálatok drágább gyere ide:) kb 2ó itt vagy,nem idő:))
57. CIVA62
2009. jan. 31. 14:38
kondi,torna felváltva.maxm vagyok:)
2009. jan. 31. 14:28
:)))az jó
55. CIVA62
2009. jan. 31. 14:26
gondoltam kapura lövök, ha gyenge volt nézd el Nekem:) amugy én is ide tartozom,5 éve kondizom:)
2009. jan. 31. 14:25
én nem
2009. jan. 31. 14:24
:D pécsi van köztetek?
2009. jan. 31. 14:22
Ja megnyugodtam:)nem tudod milyen baromságokkal szoktak jönni emberek:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook