Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kondenzációs kazánnak miért így érvényes csak a garanciája? fórum

Kondenzációs kazánnak miért így érvényes csak a garanciája? (tudásbázis kérdés)


8. tuskoledi (válaszként erre: 7. - Sanyinak)
2019. aug. 31. 20:52

Nekünk a melegvizet is a kazán szolgáltatja...

Kezdek lehiggadni és beletörődni, hogy 5 év alatt ez akkor 100.000 Ft plusz lesz😭

7. sanyinak (válaszként erre: 6. - Tuskoledi)
2019. aug. 31. 20:35

Az autónál is fizetni kell a kötelező szervizért és a kopó alkatrészek cseréjéért.

Mondjuk én inkább lemondtam a kazánom garanciájáról, semmint hogy fizessek a semmiért. Mi mondjuk csak fűtésre használjuk, tehát nem megy egész évben.

6. tuskoledi (válaszként erre: 5. - 0adc8842b1)
2019. aug. 31. 18:03
Fontolgatom, igen, de a féejem is azon az állásponton van, mint Simple es lebeszél. Végül is egy telefon semmibe nem kerül...
2019. aug. 31. 17:27
Elolvastad, a garanciális feltételeket, mit tartalmaz, mire érvényes. Azt hiszem ha rendeltetésszerűen használjátok és azon belül sérül valami, akkor nem korrekt a 20.000, és egyéb költségek. Kérdezd meg a gyártó céget ha lehet. Utána a szolgáltatónak tudnia kell, miért spekulál veled.
4. simple (válaszként erre: 3. - Tuskoledi)
2019. aug. 31. 16:59
Ha viszont cserélni kell benne valamit, annak szerintem ingyenesnek kéne lennie, amíg tart a garancia.
3. tuskoledi (válaszként erre: 2. - Simple)
2019. aug. 31. 16:57
Köszi...Eddig úgy tűnik, bele kell nyugodnom és tejelnem kell🤬
2. simple (válaszként erre: 1. - Tuskoledi)
2019. aug. 31. 16:53
A 20000 ft a karbantartás költsége, ez évente kell ahhoz, hogy megfelelően működjön, ha nincs karbantartás, gondolom elvész a garancia is, mint az autóknál. A garancia a gép meghibásodására vonatkozik.
2019. aug. 31. 16:51

Sziasztok!

Egy éve szereltettünk be kondenzációs kazánt. Jó drága volt, egymillió Ft. A szerelő azt mondta, 5 év garancia van rá úgy, hogy egy év után mindig felhívjuk, eljön, megnézi, és ha úgy látja, egy évvel meghosszabbítja a garanciát. El is jött, kiseperte, átmosta, de 20.000 Ft-ot kért... Majd'leültem! Az én fogalmaim szerint a garancia ingyenes. De akkor mit élvezek én az 1 éves garancián? Gyakorlatilag megvettem 20 ezerért a nagy semmit. És már előre jelezte, hogy egy év múlva a 20 ezer mellé ki fog cserélni egy elektródát, ami 7-10 ezer Ft lesz...Én ezt nem értem. Járt már valaki így közületek? Rendjén van ez így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook