Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kompressziós harisnyáról le tudnátok írni a tapasztalataitokat? Engem iszonyatosan szorít és nem tudom ez baj-e vagy sem?! fórum

Kompressziós harisnyáról le tudnátok írni a tapasztalataitokat? Engem iszonyatosan szorít és nem tudom ez baj-e vagy sem?! (tudásbázis kérdés)


9. bb4ce5193e (válaszként erre: 4. - D2925c534b)
2010. jún. 18. 21:11
Nekem visszeresek a lábaim, nemrég műtötték is sajnos örököltem így várható hogy kiújul ezért kell hordanom a harisnyát,ez is segít abban hogy ez minél késöbb következzen be.
8. mommy (válaszként erre: 7. - Pick-kati)
2010. jún. 17. 21:45
Igen, Pestre az István kórházba. Okt. végén megyek újra.
7. pick-kati (válaszként erre: 6. - Mommy)
2010. jún. 17. 21:15

szervusz!

Szoktál korházba menni vele?mondjuk szegedre a Bőrklinikára?

6. mommy (válaszként erre: 5. - Pick-kati)
2010. jún. 17. 19:04

Szervusz Sorstárs!

Én fáslizok, szintén ödémásak a lábaim.Meg lehet szokni.

2010. jún. 17. 18:57
Én is hordom minden nap,reggel ahogy fel kelek felkellene vennem de sajnos mindig később kerül rá a sor.Az a jó ha szoros nekem ezt mondták,mert ki kell hogy szoritsa a vizet a lábamból,neken ugyan is ödémásak a lábaim.Ebbe a melegben nagyon rossz de muszály sajnos.
4. d2925c534b (válaszként erre: 3. - Bb4ce5193e)
2010. jún. 17. 18:34

hát, nekem doki írta fel receptre és tudom, hogy 2-est írt. doboza már nincs meg, a harisnyán meg nincs semmi jelölés.

Én egy évig hordtam, addig kellett, de most már 2 másfél éve nem viselem.

Gyógyszert is szedtem mellette, vérhígítót, azzal együtt kellett.

Én mondjuk úgy hordtam, hogy sima harisnyára rávettem. Tiszta piros nem volt a lábam, csak ahol a végén a gumírozás elszorította (Na, ez egy baromság, pont trombózis ellen hordtam, de ha eleve elszorítja a vérkeringést???? hülyeség)

Nagyrészt minden nap hordtam, mármint, amíg nem jött a dögmeleg, mert utána rosszkislány voltam, de nyáron nem voltam hajlandó felvenni, de mondjuk akkor már félév eltelt a kritikus időszak után.

Ha tiszta piros a lábad... hát.. lehet, hogy célszerű lenne a dokit megkérdezni, hogy biztos nem-e gyengébbet kéne viselned? Miért kell hordanod? Terhesség? Trombózis?

3. bb4ce5193e (válaszként erre: 2. - D2925c534b)
2010. jún. 17. 17:38
Az enyém is térdharisnya. Nem tudom az erősséget hol kell leolvasni de lehet hogy kettes (ha a KT II az erősséget jelenti.) Te hol hordod és minden nap viseled? Mikor levetted a te lábad is tiszta piros volt?
2010. jún. 17. 17:33

Én csak térdharisnyát hordtam és igen, egy idő után szorít. Ha otthon voltam és fel tudtam rakni a lábamat, akkor téptem rögtön le magamról.

Combfixem is van, de az sose volt annyi ideig rajtam, hogy nagyon rossz lett volna.

Hányas erősségűt hordasz?

Az enyém 2-es volt.

2010. jún. 17. 17:29
Kompressziós harisnyáról le tudnátok írni a tapasztalataitokat? Engem iszonyatosan szorít és nem tudom ez baj-e vagy sem?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook