Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kompetencia teszt 2008 fórum

Kompetencia teszt 2008 (beszélgetős fórum)


14. ikin
2009. márc. 20. 10:22
KÖSZI NEKTEK
13. mizabo (válaszként erre: 11. - Ikin)
2009. márc. 19. 11:42
ohkir.gov.hu/okmfit
12. mizabo
2009. márc. 19. 11:41

2008-as eredmények: ohkir.gov.hu/okmfit

az oldalon ki lehet választani az iskolák jelentését, és a tanulói jelentést is. Kell hozzá a gyerkőc mérési azonosítója, az iskolától be lehet szerezni. (ez nem azonos a 13jegyű azonosítóval)

11. ikin
2009. márc. 12. 22:47
Na de hol? Az OM honlapján nincs ilyen lap . A gyerek azonosítóját kell beírni . De hova?
2009. márc. 9. 19:45
most el mondom mindenkinek h ez h van.a kompetencia tesztre nem irunk nevet csak számokat ezek a számok szerint tudják meg nézni milyen lett a teszted ezeket(az om azonosítoi szám) általáan a közép iskolai felvételinél nézik meg.elég hosszú ez a teszt és kevés idő van rá és erre nem lehet nagyon készülni sajnos.ezeket a teszteket a tanárok nem osztják ki hanem interneten lehet meg keresni.
9. 7908724361 (válaszként erre: 8. - 0efb861b00)
2009. febr. 20. 21:40
Tudomásom szerint márciusban teszik közzé az eredményeket. Én úgy tudom ezt a felmérést a gyerekek név nélkül írják, vagy nem? Gondolom ebben az esetben csak az iskola által elért eredményről lehet tájékozódni. Legalábbis nekünk ezt mondták a szülőin. Meg azt, hogy ez a felmérés azért is fontos, mert, ha rosszul sikerül az iskolának jön a "dorgálás".
2009. febr. 19. 08:24

Hát hurrá!:((

Annyira elraktam a papírfecniket, amiket kaptak a gyerkőcök, hogy seholsem találom. Pedig ezalatt a majd fél év alatt többször is a kezemben volt, és mindig megjegyeztem, hogy nem szabad kidobni, mert kelleni fog. Remélem néhány nap múlva ismét beléjük botlok.

Egyébként vbm967 által adott oldalon, még nincsenek eredmények.

2009. febr. 18. 10:56
Nálunk mindkét gyerek hozott haza egy papírt, amin rajta van egy azonosítószám, ami alapján meg lehet nézni. Sajnos most nincs nálam, úgyhogy az oldal nevét nem tudom, majd holnapra megkeresem.
6. ee02
2009. febr. 17. 20:00
A nagyobbaknak meg időben is horror. kíváncsi vagyok, akik kitalálták, képesek lennének-e 2-3 órán keresztül több 10 oldalnyi szövegértés dolgozatot megírni...Izgulni meg azért kell, mert ha az iskola (osztály) az országos átlag alatt teljesít, mindenféle (anyagi, "szakmai",stb.)megtorlás várható. S mivel a legtöbb iskola nem zseniket nevel (mint némely kérdés feltételezi, méltán rettegünk!
5. ee02
2009. febr. 17. 19:55
Sajna,még csak nem isa tanárokat osztályozzák! (speciel én azon az oldalon is végigéltem...) Piszok nehéz, nem lehet rá készülni, sokszor nem áll összhangban a tananyaggal. (pl. 4.-ben m2 átváltása)Sokszor mi is puskáztunk a megoldókulcsból...
2009. febr. 17. 18:56
Mondd el a kislányodnak, hogy ezt a dolgozatot nem osztályozzák. Ez a tanárok teljesítményének osztályzására szolgál, izguljanak ők!!!!!!!!
3. ikin
2009. febr. 16. 23:00
Sima röpdolgozat. 15 percig irhattak utánna szünet,ami egyre hosszabb, a végén már fél óra volt. A fiamnak tetszett, a tanárokat jobban megviselte. Résen kellett lenniük mert nem leshettek egymásról a kölykök.Inkább probléma megoldó készség és inteligencia teszt keveréke.Szerintem úgy segítesz ha nem csinálsz semmit és a gyerek megszokja hogy egyedül oldja meg a feladatokat
2. 7908724361 (válaszként erre: 1. - Ikin)
2009. febr. 16. 22:39
Itt próbáld meg: www.kompetenciameres.hu. Egyébként a gyermeked hogyan "élte meg" a dolgot? Az én lányom idén fogja először írni. Hogyan készítsem fel rá?
1. ikin
2009. febr. 16. 22:13
Sziasztok. Tavaly májusban tesztet irattak a suliban a gyerekekkel.Nem tudja valaki hol tudnám megnézni a kiértékelést elméletileg februártól megtalálható a neten .Elölre is köszi .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook