Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Komoly problémák, komoly döntések. fórum

Komoly problémák, komoly döntések. (beszélgetős fórum)


10. 190124133c (válaszként erre: 4. - Jókérdés)
2011. jan. 1. 15:44
Hová tudsz elbújni?Azt hittem, csak én vagyok döntésképtelen.
9. 59dcc8275b (válaszként erre: 4. - Jókérdés)
2011. jan. 1. 15:23
Természetes hogy félsz de ha meg sem próbálod nem fogod tudni mit hagysz ki.Én adnék egy esélyt az újnak a réginek adtál... eljátszotta.Nem?
8. Zeusz33 (válaszként erre: 4. - Jókérdés)
2011. jan. 1. 15:20
Most nem szeretném leírni ide is mert elég hosszu de létci keres rá erre a kutbol kimászás törvénye történet.
7. Zeusz33 (válaszként erre: 1. - Jókérdés)
2011. jan. 1. 15:17
Zárd le a multadat nem minden pasi olyan mind a volt párod.Ha szeretitek egymást lépj.Kinyillot előted egy ajto amin át kéne kelned.Ne hátrafelé tekitges hanem elöre.
6. rozsa13 (válaszként erre: 1. - Jókérdés)
2011. jan. 1. 15:17

Nem szabad meg bízni benne hamár egyszer lelépett!

Élje ő is az életét, csak a gyerekek kössönek össze benneteket!

Te éld a saját életed, mert amint kedve lessz ujra lelép és te ott maradsz !

5. Jókérdés (válaszként erre: 3. - 2be2173d4b)
2011. jan. 1. 15:16
Tudom,hogy igazatok van,de én mégis félek.
4. Jókérdés (válaszként erre: 2. - 59dcc8275b)
2011. jan. 1. 15:15

Tudom,de ha az embert sokat bántják,akaratlanúl is kialakúl a védekezés,még akkor is ha erre nincs szükség.........

És én most annyira félek,hogy inkább elmenekülök,mert nem akarok több pofont,sem többet csalódni.

És teljesen döntés képtelen vagyok.

2011. jan. 1. 15:14

Kinyitjuk a könyvet. A lapok üresek. Magunk írjuk a szavakat. A könyv címe „Lehetőség” és az első fejezete „Újév”.


Adnék egy lehetőséget magamnak és az új kapcsolatnak a boldogságra. A régi már egyszer elment, hagyott téged, gyerekeket..., most mi változna?

2011. jan. 1. 15:08
Kár lenne az előző kapcsolatod kudarcait az új párodra vetíteni.Adj esélyt magadnak a boldogságra de légy óvatos.Kérdés a szíved mit súg?
2011. jan. 1. 15:02

Szeretném a segítségeteket kérni.

Exemmel 9 évig voltunk együtt, 2 közös gyerekünk is van.

Azt hiszem 5 év után kiszeretett belőlem......onnantól kezdve nem akart családi programot,sem szórakozni velem,sose volt otthon, inkább a munkába menekült,de nem a pénzért.....mert alig keresett valamit......

Elhanyagolva, nem szeretve voltam.

Kipróbáltam mindent,ami tőlem telik / kedvesség,fogyás,romantika,jó szó, vita/ és vártam is csendben hátha magától megjön az esze.......

Míg nem egy nap hirtelen elment....

Majd egy év külön élet után........békülni akar.


Én viszont tanácstalan vagyok.

Közben megismerkedtem valakivel, aki ideális lehetne,de én a régi sérelmek miatt félek......

Nem tudom kimutatni az érzéseimet, nem tudok szeretni......mindenkiben csak az ellenséget látom,azt hiszem mindenki csak ártani akar nekem, ahogy a volt párom is tette........


Az uj fiatalembernek,nincs gyereke, nincs tapasztalata,velem egykorú......tele lelkesedéssel,akarattal........

Félek ő meg nincs készen a család alapításra.....s ha még bele gondolok,hogy idővel ő is biztosan szeretne saját gyermeket, én nem tudom mit reagálnék.

Pedig eltudnám képzelni a közös életet vele, a gyerekeimet szereti,láthatóan is, nem csak mondja, és engem is feleségül szeretne venni majd.


Mit tanácsoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook