Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » KOMBUCHA koncentrátum: ananásszal Csipkebogyóval és papyával. Valóban fogyaszt? fórum

KOMBUCHA koncentrátum: ananásszal Csipkebogyóval és papyával. Valóban fogyaszt? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 7. 19:24
hát ha más nem eszel
2010. márc. 22. 06:16

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni, hogy terhesség alatt lehet inni Kombuchát? vagy másféle lugósítást végezni?


Köszi

8. Renikem (válaszként erre: 7. - Gabriellaxp)
2010. márc. 17. 13:36

Igen hígítva, napi 3x...de már reggel megcsinálom az egész 7,5 dl-t és dél körül nincs belőle, nem tudom, hogy ezt így is lehet e:) Nekem ízlik:)

Barátnőm mondta, hogy a patikába lehet csináltatni port (kréta por ízű), és napi 1x itta és jól kitisztította:)


Egyenlőre én sem fogytam tőle...( de jobb a közérzetem) de ki tudja, hinni kell és akkor megy a kiló:)

7. Gabriellaxp (válaszként erre: 6. - Renikem)
2010. márc. 5. 14:39
Hát én sajnos nem fogytam tőle. De a többi dologra nagyon jó, amiket írtam. Hígíta iszod ugye?
2010. márc. 4. 11:57

Sziasztok!


Még csak 5napja iszom, mint az ecet:) de azt vettem észre, hogy nem vagyok éhes. azt írja , hogy 1-3 alkalommal én egyből 3-at választottam:)


Mennyi idő után fogytatok/ismerős?


És épp most van meg és tényleg semmi görcs nincs:)


Igyunk ecetet:)

2009. okt. 25. 19:58
Nekem 2 ismerősöm,fogyott tőle. Igaz ők nem voltak kövérek. Én egy hete iszom, emésztésre nagyon jó könnyünek érzem magam. Nyugtat, jól alszom tőle. Ja még egy pozitivum amit ma vettem észre. A görcsök megszüntek a nehéz napokon, tőle.Úgy hogy el vagyok ragadtatva. És ha még fogynék is, el is ájulnék.De erröl, kb 3 hét mulva nyilatkozom.
2008. jún. 26. 16:36
Szerintem igen, de hosszabbtávon nézd és ne kiloba. Most az h 5 nap alatt + 1,6 kg az bármi lehet vizmegkötés is.
2008. jan. 14. 14:49
Már tudom. három nap alatt +1.60 kg.
2008. jan. 14. 11:29
nem
2008. jan. 9. 18:08
KOMBUCHA koncentrátum: ananásszal Csipkebogyóval és papyával. Valóban fogyaszt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook