Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Költségnyilvántartó programot keresek, tudnál ajánlani? fórum

Költségnyilvántartó programot keresek, tudnál ajánlani? (beszélgetős fórum)

2014. ápr. 12. 22:37

Sziasztok.

Én is hasonló cipőben járok, költségnyilvántartót keresek/kerestem. Kettőt kezdtem el használni, tesztelés céljából. Az egyik letölthető, telepíthető, a neve personal finances free.

A másik egy új, magyar költségnyilvántartó, a neve royal cashflow. Ez elég modernnek tűnik, emiatt jobban is tetszik. Egyelőre kevés funkció van benne, de úgy néz ki, hogy folyamatosan fejlesztik. Ennek itt van az elérhetősége [link]

15. gribedli*** (válaszként erre: 14. - Nyuszimókus)
2013. okt. 23. 17:57

Megnéztem ezt, nagyon szofisztikált cucc:)))


Ehhez hasonló volt a buxa is (nem emlékszem a pontos linkre), magyarul, de az, ha jól emlékszem, csak forintban megy, amikor néztem, ingyenes volt, nem tudom, van-e telóhoz is appjük, de ezt is használhatja egy egész család, és ilyen online vezethetsz mindent.

2013. okt. 23. 16:04

köszi a válaszokat!

megnéztem őket, de sajnos egyik sem az, amit keresünk.

a finance41-et használtuk, de egy ideje már csak napi 3 tranzakció az ingyenes verziója. :(


összetett a helyzet, két külön országban élünk a barátommal.. szóval mindenképp fontos, hogy online legyen és legalább 2 pénznemet tudjon együtt kezelni...

most nézegetek épp angol nyelvű oldalakat, remélem találok valami jót.

2013. okt. 23. 15:53

[link]

2012/09/08/csaladi-koltsegtervezes/


Ezt is egybe. A blogon a családi költségvetésre klikkelni (alá van húzva világoskékkel), és menteni.

2013. okt. 23. 15:43
Még csak most nézem, de a "nem tudom, részletesebb kérdéseket kérek"-re kattintva szépen össze lehet szedni. Pl a bevételeket is sorra veszi és a kiadásokat is.
2013. okt. 23. 15:39
Részemről köszi.
2013. okt. 23. 15:38

[link]


Na, ez az, amit nem találok már, megszűnt az oldal talán? De ennek volt egy jó kis Excel-táblázata, ami magyar, és letölthető, pc-n tartható.


Viszont találtam ezt:


[link]


Egyszerűcske, de nagyon jó:)

2013. okt. 23. 15:31

[link]

interactive_budget_worksheet.html


Egyben kell az egészet


Ez egy angol nyelvű, de nekem ez a kedvencem, mert százalékokat is számol és félretett pénzt is. De csak egy hónapra előre műkszik és online kell kitölteni, majd kinyomtatni magadnak, viszont addig is annyit sakkozhatsz vele amennyit akarsz, hogy kijöjjön a totál, ezért is szeretem:)))

2013. okt. 23. 15:28

Nekem a telefonomin expense manager van.


Megirod, hogy melyik lett fizetős?

2013. okt. 23. 15:25
Akkor irom, amiket en ismerek, pillanat turelmet, mert be kell kapcs a gepet:)
2013. okt. 23. 15:22
Ez engem is érdekelne. Valami gagyibb is jó. (Nekem.)
2013. okt. 23. 15:20

Ja, es nem program, csak online excel tabla.


A masik, egy takarekoskodjunk oldalon van, az letoltheto, szinten tablazat, de honaprol honapra nyilvantartja hossu tavon is

4. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Nyuszimókus)
2013. okt. 23. 15:19

Van egy olyan, hogy buxa. Az lett fizetos?


Ha azt hasznaltad es az lett fizetos, ki se keresem:)


En egy olyat hasznalok, ami csak havi osszesites tablazat ugyan, es nem szamolja ki, hogy mondjuk mennyit sporolsz egy ev alatt meg ilyenek, de excelben van es mindenre van ablakocska, sot a kategoriakat is szin szerint szetosztja es egy pici tablazatban pedig a heti kolthetot. Angol nyelvu, gail vaz ox laid oldalan, ilyen erdekel vagy ennel kicsit profibb?

3. nyuszimókus (válaszként erre: 2. - Nyuszimókus)
2013. okt. 23. 14:50
"olyan ingyenest, ami... ingyenes" ezt sikerült nagyon szépen megfogalmaznom. elnézést :)
2013. okt. 23. 14:47

Sziasztok!

Olyan ingyenes költségnyilvántartó programot keresek, amit lehet online vezetni, ingyenes, és lehetőleg több pénznemet is tud kezelni... egy nagyon klasszat használtunk, de sajnos fizetős lett.

Ha valaki tud ilyet, nagyon örülnénk neki, ha megosztaná.

2013. okt. 23. 14:45
Költségnyilvántartó progit keresek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook