Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Költözés terhesen fórum

Költözés terhesen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Költözés terhesen

2012. okt. 20. 10:48
Mi is nemrêg költöztünk, akkor voltam kb a 16. hêtben.a pici jol viselte, nekem stresszes volt, pedig nem egyedül csinàltam! Az biztos, hogy ên innen màr nem akarok költözni pàr êvig:)
2012. aug. 30. 19:03
sziasztok!én 10 hetes terhesen költöztem a párommal saját lakásba sokan ovtak hogy kockázatos és várjak de szerencsére semmi gond nem volt pedig teljes butorzattal együtt költöztünk és mire kicsomagoltam már a 16 hétben vagyok és mégcsak most lettem teljesen készen hogy minden megvan amit szerettünk volna ugyhogy sztem semmi gond nincs belőle de mindenki saját maga tudja:)
12. INDUS11 (válaszként erre: 9. - Kókusznyuszi)
2012. aug. 30. 15:17

Igen, már egy ideje olvasom is a naplód! :)


Bangokban én is voltam, igaz, csak a repülőtéren :D

2012. júl. 13. 16:12
Köszönöm a bíztatást és a gratulációkat is! :o)
2012. júl. 13. 16:11
Örülök, hogy ennyi bátor nő bevállalja a költözést és többnyire, élvezi is döntését!
9. Kókusznyuszi (válaszként erre: 2. - INDUS11)
2012. júl. 13. 16:09

Szia!


Budapesten születtem -általános iskolásan két évet éltem Amerikában- majd vissza költöztünk Mo-ra-

gimnáziumban egy évet éltem Amerikában - újra Mo.

- a férjemmel egy évet voltunk Angliában- majd Mo-on

- két éve Thaiföldön élünk és e hónap végén költözünk Spanyolországba...


Nyugodtan kukkants bele a naplómba, itt a hoxa-n! Tegnap jöttünk meg, pár nap Bangkok után, amúgy egy szigeten élünk... Örömmel tapasztaltam, hogy másfél óra repülés nem okoz gondot 14 hetesen. Három hét múlva, többet kell majd a levegőben ülnöm... :oP

8. f758a7200f (válaszként erre: 6. - Edina91)
2012. júl. 9. 11:39
Ez mindent megér! Bennem is az tartotta a lelket, hogy saját házba megyünk! :)
2012. júl. 9. 11:36

Én 2 héttel a szülés dátuma előtt költöztem, de aztán 8 nappal később szültem mint a kiírt nap. Nem hiszem, hogy azért mert korán volt, csak hát addigra tettem helyre nagyjából mindent, és addigra voltam nyugodt, így valahogy addig "tartogattam":)))


Igaz, csak városon belül volt, vagyis kiköltöztünk egy pici településre nem messze a várostól. 2 gyerek már megvolt, úgyhogy képzelhetitek a cuccok tömegét amit csomagoltam...és hurcolásztam. HA lehetett volna, lebonyolítottam volna sokkal előbb, de így jött ki a lépés, még szerencse, hogy azért nem szültem hamarabb mert pici babával sokkal nehezebb lett volna a költözés

2012. júl. 9. 11:11
sziasztok! én is költözés elött állok!16 hetes terhesen!de örülök neki nagyon mert igy a saját házba viszem majd haza a babát!
2012. júl. 7. 21:35
Annó én 28 hetes terhesen költöztem...nagy buli volt, de nem volt semmi gond:)
4. syria (válaszként erre: 1. - Kókusznyuszi)
2012. júl. 7. 14:32
Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Rutinos költöző vagy, ráadásul kozmopolita. Midig is csodáltam azokat az embereket, akik képesek megvetni a lábukat több országban is, ráadásul több kontinensen.
2012. júl. 7. 10:59

Szia!


22 hetes terhes vagyok és éppen csomagolom össze a lakást, jövő héten költözünk. :)

A párom és én eddig külön városban éltünk, igaz, mindketten Magyarországon, de egymástól 300 km-re. Most, hogy babát várunk, egyikünknek lépnie kellett, és ez én lettem. Egy nagylánnyal, egy macskával, csomó cuccal és egy babával a hasamban nemsokára fogadom a költöztetőket. :)


A külföldre költözés nem hiszem, hogy sokban eltér egy másik, ismeretlen városba cuccolástól, főleg, ha az ember beszéli az adott ország nyelvét. Én a magam részéről benne lennék, de remélem, hogy arra már nem terhesem kerül majd sor.


Számomra egyébként az egész költözésben az a legfrusztrálóbb, hogy nem tudok úgy haladni, olyan tempóban csomagolni, ahogy nem-terhesen szoktam/tudok. Ettől feszült és nyűgös vagyok. Elosztottam a szobákat, hogy minden napra jusson egy-egy, de mégse egyszerre kelljen mindent csinálni, de így is kezdek már fáradni. Viszont már látom a végét. :)

Még pár nap, és kész leszek. :)


Sok sikert a költözéshez, és az új élethez! :)

2012. júl. 7. 10:54

Szia!


Tetszik a cikked és a hozzáállásod! Irigylésre méltónak találom ezt a hozzáállást és rugalmasságot.

A gyereketeknek már könnyebb lesz, hiszen neki az lesz a természetes, amibe belecsöppen.


Én valahogy úgy érzem, hogy egy Európán kívüli kultúrát nem tudnék már befogadni - mondom ezt 30 évesen. Ugyanakkor meg vágyom a kalandra. Most 2 pici gyerekem van, így biztos nem vágunk bele semmibe egyelőre, de a későbbiekben jó lenne. Ha nem is véglegesen, de szívesen élnék távol az országtól pár évig.


Jártam már pár helyen, más földrészen is, és annak ellenére, hogy tetszett minden, beleértve az életszínvonalat is, valahogy nekem nagy merészség lenne egy költözésbe belevágni.


Kíváncsi vagyok bővebben is a történetedre!

Hol éltek most, hol éltetek eddig, és hova fogtok költözni?


A Babához gratulálok! Nagy öröm :)

2012. júl. 7. 09:08
Egy ilyen változás, mint a terhesség és a költözés, hogyan is érintheti a nőket, milyen fogódzók akadhatnak. Hol is vagyok én ebben a történetben?

A saját indíttatásom a cikk megírásában, abból adódik, hogy jómagam is egy költözés előtt állok. Jelenleg kilenc hetes vagyok és a férjemmel való költözés, egy másik kontinensre visz majd.

Ezzel a cikkel másokat is bátorítani szeretnék, hogy megosszák saját tapasztalataikat, hozzászólásaikat.

Ugrás a teljes írásra: Költözés terhesen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook