Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kollégiumi szabadidő eltöltése hasznosan fórum

Kollégiumi szabadidő eltöltése hasznosan (beszélgetős fórum)


2014. febr. 23. 16:45
hát még midig nem változott semmi a kollégiumi életben, de én azért próbálok változtatni a szabad délutáimon. Könyveket olvasok a könyvtárban, prezentációkat vállalok és készítek, angol nyelvvizsgára gyakorlok....
2014. jan. 30. 17:54
Én ha visszacsinálhatnám az időt, értelmesebben tölteném a szorgalmi időszakot...pl hamarabb kezdtem volna el a sziklamászást, akkor mostanra már vérprofi lennék :). Sportoltam volna, kirándultam volna. Tanulásra nem fordítanék több időt, mert az egyetemhez elég volt amit ráfordítottam, és most sem érzem ennek negatív következményeit :) De biztos, hogy a bulizásnál, pasizásnál értelmesebb dolgokra szánnám az időt...(még mielőtt elmondaná valaki, hogy akkor nem lenne ott a helyem, én azért mondom ezt, mert a szorgalmi időszakom úgy telt, ahogy a kérdező írja: buli, buli, buli, ezért mondom immár 10 év távlatából, hogy elfecsérelt idő volt). Kellemes kolis éveket :)
8. Ági0830 (válaszként erre: 7. - Szolnoki Szabina00)
2014. jan. 29. 17:31
Most éppen vizsgaidőszak van, tehát eltelt már egy félév. Az első félévben miket csináltál? Mennyit tanultál? Az elegendő volt a mostani vizsgákhoz? Mostmár be tudod lőni, hogy mennyi tanulásra van szükséged, hogy megfelelően teljesíts, és azon felül mennyi időd marad. Azt beosztani meg már csak rajtad múlik, rengeteg hasznos ötletet kaptál. A sportolás, nyelvtanulás már elhangzott, de ezeken kívül is találhatsz heti rendszerességű elfoglaltságot, érdeklődésednek megfelelően (pl. kórus, tánc).
2014. jan. 29. 14:34
köszi a válaszokat akik segítettek... :) eléggé nehéz ott lenni, de talán megszokom majdcsak.
2014. jan. 29. 14:18

sétálj, járj könyvtárba, olvass,művelődj, tanulj nyelve(ke)t, nyelvvizsgázz le, keress diákmunkát, pihenj, gépezz, járj sportolni (aerobic, röpi...), keress új barátokat, a bulikra félre tett pénzedet pedig költsd színház/mozi jegyre....


én is kolesszos vagyok.:) a sok tanulás mellett belefér egy kis lazítás, de azért nem minden este :D

5. gkreka (válaszként erre: 1. - Szolnoki Szabina00)
2014. jan. 29. 11:27
Ha ez neked kérdés, akkor semmi keresnivalód nincs egy főiskolán!
2014. jan. 29. 11:08

Anno fősulis koleszos koromban a bulizás is értelmes szórakozásnak számított :)

Amúgy attól is függ, mekkora városban vagy. Optimális esetben van mozi, múzeum, a múzeumokban előadások, időszaki kiállítások. A könyvtárakban a kényelmes fotelekben való bekucorodáson kívül szintén egy rakás kulturális program.

Színház, koncert, önkénteskedés... tényleg csak Rajtad múlik.

3. e438349773 (válaszként erre: 1. - Szolnoki Szabina00)
2014. jan. 29. 11:05
pl tanulhatnál :)
2. ab5eb7c360 (válaszként erre: 1. - Szolnoki Szabina00)
2014. jan. 29. 11:04
Menj el színházba, moziba, járkálj sokat a könyvtárba, sportolj, sétálj, randizhatsz is. Soroljam még ? :)
2014. jan. 29. 10:52
Fősulis kollégiumban a vizsgaszakon kívül nincs tanlás, csak buli, szórakozás a koleszban szinte mindennap.... Na hogy töltsem el hasznosan a hosszú délutánokat és estéket???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook