Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kolléganő megszívatása fórum

Kolléganő megszívatása (beszélgetős fórum)

1 2
59. elszabadult hold (válaszként erre: 8. - 39dbe380da)
2013. szept. 1. 09:02
:D ez a legjobb. Aztán megkérdezném, hogy mit keres. Tán tett valamit az asztalomra? :-)
58. Syl1
2013. aug. 29. 19:13
Nincs olyan dolog, ami kellemetlen lenne rám nézve, hiszen a "magáncuccaimat" nem hagyom bent. A takarítónéniknek meg ki van írva legalább fél éve, hogy nem kérek takarítást, és ezt most már be is tartják. :) Mivel főként papírokkal dolgozok, ill. számítógéppel, nem tudom, hogyan lehetne megoldani ezt a "tintás" dolgot, plusz minden reggel kinyitja az ablakot, ami pont az asztalom mögött van. És nem, nem a szél mozdítja el az iratokat időnként.
57. spinneli (válaszként erre: 5. - Syl1)
2013. aug. 29. 16:31
Van olyan dolog, amit kellemetlen, ha megtalál?
2013. aug. 29. 16:05

Amugy ezt az egeszet az erti csak, aki mar atment ilyenen.


Mi lenne, ha lefotznad? Ha korabban mennel be meloba es rajtakapnad egy kollegaddal egyutt? Vagy egyedul vagy es lefotozod.


Van meg ebben atemaban ez is: [link]

55. destiny88 (válaszként erre: 9. - Syl1)
2013. aug. 29. 15:57

Tegyel a dolgaid koze valami olyat, ami megfoghatja a kezet. Mint pl penzlopaskor a patron :)

Mondjuk az indigo ilyen lehet. Vagy tegyel hintoport a foldre, es ha tul kozel megy, akkor felrugja.


Amugy vigyazz, mert neha a takaritonok is szetdobaljak a holmikat az asztalon, nehogy behuzodj a csobe! (nekik meg ki lehet irni, hogy ma nem kersz takaritast)

54. a0c1361e44 (válaszként erre: 22. - Mézes-Krémes)
2013. aug. 29. 06:19

Már gondoltunk rá:), de lehet örülne egy kiadós hasmenésnek, mert állandóan fogyózik.


Én azt mondtam a kollégáknak, hogy öntsük fel vízzel a dobozt és várjuk milyen feje lesz, ha ráönti a müzlire.:)

53. Iodine (válaszként erre: 7. - Adfa0d8bdb)
2013. aug. 29. 01:24

Szerintem itt a munkahelyi beke mar odavan...

Es egy meghunyaszkodos,hagyjunk ra a masikra mindent,elvvel se lehet sokaig huzni. Mivan ha egyszer elvesz onnan barmi fontosat,vagy epp odatesz,akar drogot,barmit. Ez nem jatek. Es pont odavezethet,hogy a szenvedo csendes alany elvesziti az allasat.

Szerintem nem kell naivnak lenni a mai vilagban! Ki tudja,akar lehet egy baratnoje is akit be akar tolni arra az allasra. De nem kell tul kombinalni,okosan helyre kell rakni.

52. dominós (válaszként erre: 46. - Syl1)
2013. aug. 28. 21:40
Nem. Nagy színésznő a lelkem. De szerettem volna látni akkor a búráját :)
51. Iodine (válaszként erre: 44. - Syl1)
2013. aug. 28. 21:18

Szerintem ez nem bizonyit semmit se. Te mar igy is tudod,hogy matat,mas elott meg lehet kimagyarazza,es te jossz ki rosszul. Lehet megjobban magadra haragitod,utana meg ki tudja mire vetemedik meg... Jobb az ilyet csirajaban elfojtani! Csak okosan.

Ha tudsz menj be korabban,mint o. Tedd oda a telefonod,es lepj le. Majd rendes munkaidodben menj vissza es csekkold le mit sikerult felvenni. En 2 telefonnal csinalnam,2 szogbol. Nehogy az egyik elboruljon vagy akarmi :-)

50. Iodine (válaszként erre: 1. - Syl1)
2013. aug. 28. 21:06
Kamera. A telefonodat felvevore allitod,es otthagyod az asztalodon,olyan szogben ami nem tul feltuno,de felveszi hogy matat. Esetleg takard el egy konyvvel,csak a kamera resze legyen kint. Utana meg alcazhatod "balesetnek" is,es hoppa nahat ez meg felvett vmit szoveggel megmutathatod masnak is,esetleg fonoknonek,vagy csak a csajnak negyszemkozt,hogyha nem.allitja le magat,akkor masnak is megmutatod... Csak ugyesen!
2013. aug. 28. 20:41

Hű milyen jötletek, nagyon kreatívak vagytok! És de jót nevettem :D

Egyébként az én EXkolleganőmet azzal tudtam a legjobban felidegesíteni, amikor egy stresszhelyzetben tök nyugodt voltam :D Ő meg tépte a haját. Konkrétabban ő mindig magamra hagyott amikor szükségem lett volna rá, ezért mielőtt nyugdíjba ment ilyen olyan rendezvényel alkalmával azt csináltam amit ő: teljes lelki nyugalommal eltűntem fél órára hagy egye a penész. Hát olyan idegbeteg volt mikor előkerültem, hogy öröm volt nézni :D

2013. aug. 28. 20:08
Egy kedves ismerősöm a cetlire azt írta : Ne lopj !
2013. aug. 28. 19:58
Ez nagyon jóóó:D
46. Syl1 (válaszként erre: 45. - Dominós)
2013. aug. 28. 19:45
cuki! és reagált rá valahogy?
2013. aug. 28. 17:02
Jut eszembe: egyszer tettem a fiókomba egy cetlit, amit egy ideig ott tartottam. Az volt ráírva: Szia Juci! Megint kutatsz???
44. Syl1
2013. aug. 28. 15:16
ez mekkora! látványosan el fogom zárni a fiókomba a naptáramat pár napig, aztán egyszer "véletlenül" elöl felejtem a kulcsot és... jajj de jó ötleteket adtatok XD - bekenem tintával a fogantyút és beleteszek egy cetlit, hogy MEGVAGY! Ez szerintem ilyen köztes megoldás lenne a lealázás és a hagydmárabba között, nem?
43. Mézes-Krémes (válaszként erre: 41. - Syl1)
2013. aug. 28. 15:11
Ez jó. Én beírnám jöv. hétre hogy kenet vétel, majd utána Erotikus feltöltődés. :)
42. gribedli*** (válaszként erre: 39. - Syl1)
2013. aug. 28. 15:06

De ha a többiek csak lapítanak, akkor nem csak ti ketten tudnátok, nem? Vagy nem értem, csak te gyanakszol rá?


Szerintem, ha nincs ellened semmi, akkor teljesen mindegy, hogy csak ketten tudjátok és lebuktatod, legalább nem fog többet kotorászni. Ha pedig valami olyat keres, ami fontos irat, azt nyugodtan zárd el!


Ha nincs ilyen titulus, hogy csop vezető, nem tud tőled elvenni semmit, végülis mit tudna ellened áskálódni? Ha van rá oka, figyelj, hogy ne legyen. Ha meg tudod, hogy szakmailag is te vagy az ügyesebb, akkor nem értem mitől félsz?


Szívasd meg annyira, hogy abbahagyja és kész, ha ennek nem csoportos leégetés az ára, tök mindegy, legalább nyugodt leszel, nem?:)

41. Syl1
2013. aug. 28. 15:04
Most írtam be a naptáramba fiktív dolgokat, mint találkozó, vérvétel, ilyesmi. Már csak várnom kell, mikor kottyintja el magát :) Megyek veszek csokit...
40. Mézes-Krémes (válaszként erre: 35. - Gribedli***)
2013. aug. 28. 15:03

Igen. Ha nem kutat akkor nem találja meg, de ha mégis, akkor igen. És valószínűleg nem fog senkinek sem panaszkodni azért, hogy ilyen cetlit talált amikor a tilosban járt... Szóval szerintem is marha ciki. Én meghalnék a szégyentől. De persze én sosem kutatnék... :)


Engem mulatattna a dolog, és időről időre megdöbbentő vagy érdekes dolgokat felejtenék magamnál, esetenként undorító dolgot. :) Aztán egyszer jöhetne egy cetli is!

39. Syl1 (válaszként erre: 32. - Gribedli***)
2013. aug. 28. 14:57
A világon semmi sincs, amivel meg tudna fogni. De szeretne, mert mikor elment szülni, akkor ő kinevezett csop.vez. volt, amilyen titulus most nincs is nálunk. ÉS jelen pillanatban én állok eme titulus közeléhez a legjobban. Kenterbe vágom szakmailag úgy, hogy csak pislog. És szerintem ez nem tetszik neki.... meg ráfér egy kis leckéztetés - olvastam itt a csoki dolgot, tetszik ez is, de csak akkor értené szegénykém, ha ráírnám a nevét is... és akkor még mindig nem fogja tudni senki, csak mi ketten - úgy akarom, hogy mindenki tudja az irodában, hogy mit csinál. Egyszóval le akarom buktatni
2013. aug. 28. 14:57

Adj fel a nevében egy hírdetést,akár ilyet-akár ,,OLYAT,,...biztos nem fog örülni neki h egész nap csörög a telefonja.

Vagy tedd fel társkeresőre h leszbikus vagy ....bármi...ez sem túl kedves gesztus.

A munkahelyemen annyira nem meccseznék,mert nem biztos h én jövök ki belőle jól.

A fiókból előugró valami az nem rossz,de nem gyerekek vagytok,biztos nem kapna tőle szívrohamot.

Hagyj neki egy üzit,h ne kotorásszon,mert sajnos még ő nem vette észre de szereltettél fel -rejtett kamerát- és ha még 1x meglátod h túrkál,akkor nem lesz jó vége.

37. gribedli*** (válaszként erre: 36. - Az idő partján)
2013. aug. 28. 14:56
:DDDDD
36. Az idő partján (válaszként erre: 33. - Gribedli***)
2013. aug. 28. 14:50
:)))most megkellett néznem jó fórumba írtam e ,vagy valami babásba!
35. gribedli*** (válaszként erre: 31. - Mézes-Krémes)
2013. aug. 28. 14:48

Igen, ez ari és mégis cikinek érezné, amit csinál, szerintem egy post-it-et is el lehet rejteni valami cuki kis felirattal, hogy "anyád asztalán kutass, hülye p...":DDD


De miért is ne, egy olyan dobozka, amit kibontva kifolyik minden tartalma, bármi olyat amit nem tud már összeszedni időben, vagy koszol is, valami lakk, vagy ilyesmi, és ahhoz is cédula: így jár, aki kutat nálam:DDD

34. Az idő partján (válaszként erre: 1. - Syl1)
2013. aug. 28. 14:47

Ha a főnöknő kedvence,nem nagyon szívatnám,nyíltan.

Most jobb nem jut eszembe,de ha a fiókodban is kotorászni szokott,raknék oda egy olyan dobozból kiugró figurát.

33. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Mézes-Krémes)
2013. aug. 28. 14:45
Nekem szülés megindítására adták és egy ilyen fél decit kellett meginnom kb. szörnyű volt:((( Amúgy hatott, de órákkal később és mondom, sok folyadékot kellett mellé, közvetlen utána innom, hogy hasson. Mondjuk a hatás brutalis is volt, és egyébként ahhoz képest, hogy ez egy természetes módszer, szépen el is indította a szülést
2013. aug. 28. 14:42

Syl, amúgy megkérdezhetem, mi az amit áskálódhat ellened? Milyen iratot vagy mást kutathat/találhat az asztalodon, amit te nem rejthetsz el egy záras fiókba, és alapvető titkokat, rettentő fontos dolgokat tartalmaz, amiket ellened használna fel?


Bocs, hogy ilyen indiszkrét vagyok, nem kell leírnod részletesen, csak nem értem, hogy ez most neked saját parád, vagy tényleg mittudomén, valami függ tőle, pl. az állásod?


A főnök dobálózik olyan dolgokkal, hogy valakit ki szeretne rúgni, vagy mi?

2013. aug. 28. 14:41
Amúgy ha nekem a kollégám ilyeneket csinálna, akkor tutira vennék valami finom csokit, és elrejteném neki az asztalomon egy kis üzenetettel, hogy fogyassza egészséggel. :)
30. Mézes-Krémes (válaszként erre: 29. - Gribedli***)
2013. aug. 28. 14:41
Akkor rosszul tudtam. Guttala* cseppeket használtam anno, 3-4 csepp másnapra meghozta a hatását, és nem volt íze, max nagyon enyhe, szerintem az tejben oldva nem lenne észrevehető...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook