Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Köldökzsinór rendellenesség minek a jele lehet? fórum

Köldökzsinór rendellenesség minek a jele lehet? (tudásbázis kérdés)


2020. ápr. 9. 09:03
KÖszönöm, ez megnyugtató, aranyosak vagytok :)
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 8. 21:26
Viszonylag gyakori amikor én voltam kismama az akkora kiírt kismamák csoportjában is volt. Semmi nem volt annyi hogy a vége felé gyakrabban ellenőrizték. De az évek alatt más csoportokban is olvastam már hogy ez volt egyeseknek. Biztos minden rendben lesz.
3. Panna07 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 8. 21:10
Szia! Egy barátnőmnek a babájával is ez volt, de nem kellett aggódni, azóta megszületett a pici és minden rendben, az orvosok szerint elég gyakori manapság ez a jelenség. De a teljes megnyugvás érdekében magzati szívultrahangra lehetne elmenni.
2020. ápr. 8. 21:09
Ismerősőmnek teljesen egészséges lett a 2. baba ugyan ilyen köldökzsínórral.
2020. ápr. 8. 18:42

Sziasztok!

A 12. heti genetikai UH-n azt mondta az ügyeletes orvos, hogy 3 ér helyett, csak 2 látszik. Kérdeztem, hogy ez mit jelent, de nem volt hajlandó nyilatkozni, a net meg tele van mindenféle szörnyűséggel. Valaki hasonló cipőben, tapasztalat? Nyugtasson meg valaki, hogy ez nem feltétlen jelent bajt. köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook