Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Köldöksérv vagy hasi sérv fórum

Köldöksérv vagy hasi sérv (beszélgetős fórum)


5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - F6afe63a24)
2014. márc. 27. 18:46
Mondjuk a köldöksérv nálunk is a köldökénél volt. Bár nem értek hozzá, hogy meddig terjedhet egy köldöksérv...
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - F6afe63a24)
2014. márc. 27. 18:42

Szerintem a sebészetre nem kell beutaló, de telefonon kérdezd meg! Ők biztos tudni fogják, hogy mégis mi a gond!

Az én gyerekemnek is volt köldöksérve, de soha nem ajánlgatták a felüléses gyakorlatokat. Azt mondták, lehet, hogy kinövi, de nem nőtte ki. 6 éves kora előtt műtötték meg.

2014. márc. 27. 15:41
Igen elvinném én, csak hát ahhoz kell beutaló.
2014. márc. 27. 14:50
Hát itt okosabb nem lehetsz. Vidd el gyermeksebészetre, és megtudod mi a gond.
2014. márc. 27. 14:47

Sziasztok! Kislányom 2,5 éves.Kb. fél éve fedeztük fel hogy köldöke fölött kb. 5 cm-re van egy kis dudor, amely nem mindig látszik és kemény.Gyermekorvosnak mutattam illetve elmondtam mi is van, de ő nem vizsgálta meg, csak mondta hogy ez köldöksérv és valószínűleg el fog múlni , ha nem felüléseket kell csinálni és ha igy sem múlik akkor kell csak megműteni.De én akárhol olvasok róla, mindig úgy írják hogy ez közvetlenül a köldöknél van.

Széklete mostanában csak bogyós és nehezen jön.Előfordulhat hogy ez miatt.Lehet hogy nem is köldöksérv, hanem hasi sérv? de akkor viszont műteni kellene azonnal.

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook