Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldöksérv műtét fórum

Köldöksérv műtét (beszélgetős fórum)

4. mell (válaszként erre: 2. - Andi.Bobi)
nov. 7. 09:03

Szia Nem tudnád megadni a telefon számát? Milyen lett esztétikailag utána?

Egyesek arról számoltak be, hogy laporoszkópiás köldöksérv műtét az nagyon kíméletes, de utána nem szép maga a köldök. Nálad elfogadható? No meg azon elmélkedem, nem csak annak csinálják e laporoszkópiával, akinek semmi zsír nincs a hasán?

A zsírréteg a tűbeszúrásokat módosítja ... zsírréteget átszúrva nehéz a pontos szúrás.

3. mell
júl. 24. 18:42
Azt hallottam laporoszkópiás köldöksérv műtét is van már manapság tb-re.
júl. 13. 18:57

Szia!

Nekem is volt köldöksérvem. Egy mosógépet vittünk fel ketten a negyedikre:( én hü...e.

95 ben volt,lézerrel műtöttek. Nem is látszott. A köldök lukon keresztül csinálta:) utánna tudtam meg,hogy plasztikai sebész is. Ez Budapesten volt..

júl. 13. 15:10
Sziasztok, köldöksérvem van, melette szétnyílt a hasizmom.Tb-re a szétnyílt hasizmot is megszokták műteni? Tudnátok orvost ajánlani? Móron lakom, 3 gyerek után a torna már nem segít.

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook