Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldöksérv fórum

Köldöksérv (beszélgetős fórum)


4. ligi
2009. aug. 1. 21:03

Sziasztok!

Az én fiamnak 4 éves korában műtötték.

2009. júl. 31. 22:47
Az egyik ismerősömnek a kislányának is köldöksérve van, azt mondta, hogy 3 éves kor alatt nem műtik, csak utána. Az Ő kislányának (1,5 éves) nem fáj, neki is ki van domborodva.
2. cini76 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2009. júl. 31. 14:36

Szia :( Sajnos nekünk is veleszületett köldöksérvünk van .Mi most 6 hetesek vagyunk .Voltunk sebésznél és Ő azt mondta ,hogy tilos ragasztani .Elég nagy bajban érzem magam ,mert nem mertem -merem sírni hagyni és így nem tudom a kiságyában altatni ,mint más babát.Nagyon anyás ,folyton cicin lenne ,testközelben .Nagyon nehéz már egyre nagyobb a súlya is ahhoz ,hogy egész nap ölbe tartsam .

Azt olvastam a netten ,hogy ha nagyobbacska lesz és mozogni fog vissza húzzódik neki .De ha nem öt év alatt nem műtik a gyereket .:(

Én is kíváncsi vagyok a véleményekre és a segítségre ,ha valaki tud valamit előre is köszönöm.

2009. júl. 31. 14:28

Sziasztok!

14 hónapos kisfiamnak veleszületett köldöksérve van, akkora, hogy járásnál akár 1-1,5 cm-re is elődomborodik. Van valakinek tapasztalat, hogy mikor kell megműtetni? Ez már visszafelé nem fejlődik.Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook