Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kölcsönbe sportbabakocsi? Merjem? fórum

Kölcsönbe sportbabakocsi? Merjem? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 8. 23:34
Ne fogadd el,nem éri meg...ezekben az esetekben törékennyé válhat egy barátság párfolton-kopáson :)
16. 5239d91094 (válaszként erre: 13. - Dallam'75)
2011. jún. 6. 14:07

Ebben az esetben én mindenképpen vennék újat.

Én a legjobb barátnömnek is csak akkor adnék kölcsön bármely babaholmit, ha már nem szeretnék több gyereket.

De legalább tudjuk, hogy kedves, jószívü barátnöd van :)

2011. jún. 6. 13:02
ha a barátnődék is akarnak még egy babót akkor 100%, hogy nem fogadnám el kölcsönbe....
14. e417245f24 (válaszként erre: 13. - Dallam'75)
2011. jún. 6. 13:00
A napernyőt nálunk szétkapták a gyerekek,mikor kicsik voltak,mint foxi a lábtörlőt.Semmit nem ér!
2011. jún. 6. 12:46
Igen ők is akarnak még babát. Egyrészt csábító hogy spórolhatnék, másrészt lehet rámegy a barátság. Jó kis babakocsit láttam 30.000,-ért de nem átfordítható a karja, nem is gondoltam bele, hogy ez fontos lehet. Azt hittem egy napernyővel már jók vagyunk.
12. 5239d91094 (válaszként erre: 8. - Dallam'75)
2011. jún. 6. 12:24

Van olyan babakocsi is, amin az ülést kell átfordítani, nem a kart. Ha süt a nap, napernyöre szükség van egyébként is.

Az én fiam még csak 6 és fél hónapos és mindkettönknek az a legjobb, ha felém néz, így kontaktusban tudunk maradni.


Az aggodalmaidat megbeszélném a barátnöddel, valszeg tisztában van vele, hogy talán leamortizáltabb állapotban kapja vissza, de az is lehet, hogy neki már nem lesz rá szüksége, mert nem akar több babát.

Ha megteheted és szeretnél még babát, akkor inkább vennék új babakocsit.

2011. jún. 6. 12:17
Szerintem próbáld ki a kölcsön kocsit, egy két alkalommal nem tudja leamortizálni. Így meglátod mit szól a gyerkőc, hogy nem lát téged.
2011. jún. 6. 12:12

Én vennék inkább egyet, mert ha tényleg valami kár keletkezik rajta akkor meg ugye bántani fog a dolog.


Igen, kifejezetten fontos, hogy átforíthatú tolókar legyen a kocsin, Én csak és kizárólag olyat veszek.

Látom sokszor amikor a gyereknek már füstöl a szeme mert sajnos pont nappal szembe kell menni a kocsival és nem tudja a kart átfordítani.

9. e417245f24 (válaszként erre: 8. - Dallam'75)
2011. jún. 6. 10:32
Szerintem fontos:ha eszik a kocsiban,szeretem rajta tartani a szemem.Ha nézelődni akar,megfordítom.Meg ott a szél,a napsütés-szerintem nagyon hasznos,ha két irányba tolható.
2011. jún. 6. 10:30
kérdeznék mást is :) fontos hogy átfordíthatós karú legyen a babakocsi? Illetve hogy feléd nézzen a gyerek? A boltba rám ijesztettek hogy a gyerek "keresni" fog engem, és ha a háta mögött vagyok nem lesz el. Igaz ez?
7. e417245f24 (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2011. jún. 6. 10:25
Én inkább vennék.Vannak már jó áron klassz kocsik és nincs feszültség,hogy milyen állapotban tudod visszaadni!
6. Mindzsi (válaszként erre: 3. - B0ba429c34)
2011. jún. 6. 10:24
Én is mindenlépp ezt tenném, vennék egy olcsóbbat, vagy valakitől használtat. / már így utólag, okosabb az ember../
5. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2011. jún. 6. 10:22
Én inkább vennék.Sem magam nem adnám kölcsön,pont ezért amiket írsz,mert én nagyon finnyás vagyok arra,hogy vigyázzunk rá,és el sem fogadnám,mert ciki leamortizáltan vissza adni.Egyébként én a 2 kicsimmel ugyan azokat a kocsikat használtam,de a nagy kocsimnak összesen 3x mostam a huzatát,(akkor sem maszatos volt),a sportét talán 4x.Olyanok mintha újak lennének most is.Ha engeded a agyereket kocsiba csokizni maszatolni,hogy rárugdossa a homokot..s.tb,akkor inkább vegyél sajátot,nehogy sértődés legyen belőle,hogy milyen állapotban adod vissza.
4. Lisy50 (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2011. jún. 6. 10:20

Szia!

Ez attól függ, mennyire jó barátnőd, beszéld meg vele az aggodalmaidat,de szerintem mivel hogy neki is van gyereke, ezzel tisztában van. Amúgy ki lehet újszerűre mosni!

2011. jún. 6. 10:20
Én inkább vennék egy kevésbé hiper szuper drága kocsit de akkor az a sajátom és ha baja lesz akkor így jártam.... Ha másé menne tönkre valamiért (és Murphy, hogy tönkre megy ha kölcsönben van), akkor a barátnőnek is nyilván kifizetném és akkor a semmire adnám ki a pénzt a saját szemszögemből, mert kiadnám a pénzt egy már tönkretett kocsira.
2011. jún. 6. 10:19
Hát én nem merném, a sajátunkat is amit vettünk /új volt/ Kicsinálta a gyerek :( Szétszedte a tolkaron lévő szivacsot, szinte teljesen lecsipkedte, meg ami arra van hogy ne essen ki a gyerek, azon egy műanyag borítás volt, azt meg menet közben szétharapdálta, hiába szóltam rá... :( szóval én nem merném így, főleg ha drága kocsiról van szó..
2011. jún. 6. 10:13

Sziasztok!


Sportbabakocsi vásárlás előtt állok. Viszont a barátnőm felajánlotta az övét kölcsönbe. De amiről szó van az egy nagyon drága kocsi lenne. Félek hogy a gyerek lecsokizza, fagyizza, remegek majd érte a homokozónál, rugdossa. Elég sajtkukac a fiam :) Szóval az a kérdés tapasztalt anyukáktól mennyire amortizálja le a gyerek a sportkocsit? Túlzottan agyon aggódom a dolgot? Egyáltalán mennyi ideig használnám a sportbabkocsit? Vegyek inkább egy nem túl drága, de megbízhatót, vagy fogadjam el a kölcsönt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook