Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kodak C142 fényképezőgépről nem tudom a videókat letölteni, mert azt irja ki, hogy "nincs elég memória a művelet befejezéséhez. Mit tegyek? fórum

Kodak C142 fényképezőgépről nem tudom a videókat letölteni, mert azt irja ki, hogy "nincs elég memória a művelet befejezéséhez. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 3. 17:15
384 ram. Ez a memória?
2012. aug. 1. 17:04

Gondolom, sajátgépet használsz. Ott az ikonra kattintva jobb egérgombbal a tulajdonságoknál kiadja a pontos méretet.

Bár 3-4 perces video biztosan nem éri el a több GB-os méretet.


Úgy próbáltad, hogy minden programot leállítasz és csak a másolás megy? Mekkora memóriából gazdálkodsz?

2012. aug. 1. 07:25
Ezt sem tudom hol lehet megnézni, kb. 3-4 percesek a videóim amiből 3 db-ot átmásolt, 2 db-ot nem.
2012. júl. 31. 17:04

Helyed akkor van.

Kérdés: mekkorák a felmásolandó videok? Véletlen nem haladják meg a 4GB-ot?

2012. júl. 31. 15:18

CCleanir programom van és takaritok is rendszeresen.

Nagyon laikus vagyok nem tudom hol lehet meghnézni,hogy a rendszermeghajtón mennyi szabad terület van, de a lemeztöredezettségmentesitőn ir olyat, hogy felhasználható szabad terület 54 %.A vinchesteremen csak "C" meghajtó van.

2012. júl. 31. 13:56

Amit érdemes lenne mindenképp megejteni, az egy kis ideiglenes fájltakarítás. Erre van jó progi, töltsd le: CCleaner ( [link] )

Ez törli pl a böngésző előzményeit is (tehát ha valami fontosat néztél, érdemes elmenteni könyvjelzőbe), a kuka tartalmát, valamint jó sok ideiglenes fájlt. Ez utóbbi kitehet sok gigát is, ha sose voltak még így kitakarítva.

2012. júl. 31. 13:52

A számgépeden a rendszermeghajtón (amin az operációs rendszer és a programok vannak) mekkora a szabad terület?

Lehet, hogy csak egy meghajtód van, de az esetek többségében szétszedik min 2 partícióra a winchestert: 1 rendszer, 1 adatoknak (képek, dokok, filmek, zenék, stb...)

2012. júl. 31. 13:48
A fényképeket és egy pár videót sikerült letöltenem, de ez utolsó kettőnél a fentieket irja ki. Azóta is képeket másol, de videót nem. Nem is tudom értelmezni, hogy most a számitógépen nincs elég memória, vagy a fényképezőgépen. Segitsen valaki ha tud, mit tudok csinálni.
2012. júl. 31. 13:45
Kodak C142 fényképezőgépről nem tudom a videókat letölteni, mert azt irja ki, hogy "nincs elég memória a művelet befejezéséhez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook