Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kőbányai bölcsödék fórum

Kőbányai bölcsödék (beszélgetős fórum)


2018. ápr. 2. 18:31
Úgy látom,már rég nem szólt hozzá senki... mi a Gépmadár utcaiba jártunk. Nem ajánlom, nem foglalkoztak a gyerekekkel, olyan, mint egy gyerek megőrző, sokan el is mentek a csoportunkból. A higiéniával sem voltunk elégedettek. Szóval érdemes mást keresni, ha teheti valaki.
2011. okt. 15. 17:53
HÁT ÉN CSAK AZT ISMEREM , DE A MINAP JÁRTAM ARRA ÉS A CSENDES NYUGIS KÖRNYÉKBŐL EGY HOROR LETT MÉGTBB HÁZ -ÜZLETKÖZPONT ,NAGYOBB FORGALOM, PONT OLYAN SZAR HELY LETT MINT ZUGLÓ...SZERINTEM.
2011. okt. 10. 16:10
Az Újhegyin csak egy bölcsi van? Az a zöld színű? Valahol a vége felé nincs egy piros is? Ott ahol a Fekete István iskola van.
2011. okt. 10. 08:41
Az ujhegyibe jártunk mi is már mint abba ami a sétány alján van. A gyerek már 12 éves és mi is elköltöztünk onnan, de a bölcsiről és a vele együtt működő oviról szép emlékeink vannak...Jó helyen van okkor még csendes jó levegős hely volt és úsziba is jártak az ovisok.
2011. okt. 10. 07:11

Zsivaj és Gépmadár utcában lévőket tudom ajánlani. Mind a kettő nagyon jól felszerelt, és a dadusok is nagyon kedvesek, jól képzettek.


Amíg nem jártok bölcsibe, a Zsivajban van játszócsoport, oda eljárhattok játszani-ismerkedni. Minden nap 9-1-ig lehet menni, fizetős, de ebédet is lehet kérni, hogy a bölcsis kaját is szokja a kicsi. Itt ott kell maradnod a gyerkőccel, nem hagyhatod ott.

2011. okt. 10. 07:06
Mi a neve és mit lehet róla tudni? Az amihez ovi is tartozik?
2011. okt. 10. 06:19
szép reggelt! én ajánlani tudom azt ami itten van nálunk,alapítványost! meg másikat is ami hozzá tartozik! ha van hely;)ujhegyin van
2011. okt. 10. 06:14
Kőbányai bölcsikkel kapcsolatban várnék minden információt, véleményt, tapasztalatot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook