Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kőbányai anyukák fórum

Kőbányai anyukák (beszélgetős fórum)


2014. febr. 23. 12:04
Mi nemrég költöztünk Kőbányára, igaz ez egyik fiam 4 éves, a másik még csak pocaklakó.Nekem vannak kisgyermekes ismerőseim, de sajnos messze. Baba-mama klubba, kerekítő foglalkozásra tervezünk menni, tudtommal vannak a kerületbe, még nem térképeztem fel. Az orvosi rendelő, játszótér nekem túl általános ismerkedésre, persze előfordulhat, de nekem nem csak az a fontos, hogy a gyerekek egyidősek legyenek. Mi sajnos elég sokat költöztünk,így a kialakultak nem tudnakmegmaradni a távolság miatt. Ahol nem volt baba klub csináltunk egyet egy másik anykával, de volt olyan is, hogy netescsoportba kiírtuk hogy pl minden csütörtök él 4 játszótér neve, s aki ismerkedni akar jöjjön.
2014. febr. 22. 13:47
Pl. az orvosi rendeloben, jatszoteren, aruhazban, ill. mas uzletekben; cukraszdaban, parkban, stb. Barhol, ahol gyermekkocsival elo lehet fordulni.
2014. febr. 22. 13:33

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet, ismerkedni kisgyerekes anyukákkal??? 1 éves a kislányom és jó lenne megismerkedni olyan anyukákkal akiknek szintén 1 év körüli gyerkőcük van. (Nem ismerünk kisgyerekeseket akiknek 1 év körüli gyerekük van.):Gondolom a játszótér a legalkalmasabb. Ti hol ismerkedtek/ismerkedtetek? nem mindig jó egyedül sétálgatni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook