Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Klimaxon kívül mitől lehetnek állandóan hőhullámaim? fórum

Klimaxon kívül mitől lehetnek állandóan hőhullámaim? (tudásbázis kérdés)


6. virag32 (válaszként erre: 4. - Mkjudit)
2012. ápr. 6. 20:27
Az az igazság,hogy én úgy tudom, ez már lehet egy korai klimax jele sajnos...Az unokatesóm negyvenéves korára bőven túl volt rajta tokkal-vonóval....
5. judyt640 (válaszként erre: 4. - Mkjudit)
2012. ápr. 6. 19:45
Szia lehetséges nekem 38 évesen állt le teljesen a petefészek müködésem.Fogamzásgátlo mellett nem jött meg egy csomó gyógyszerrel visszahozták aztán 40-45 naponta jött meg a változókor összes tünetét produkáltam.Csináltak rákszürést majd gyógykaparást,a bbol kiderült és a vérvételböl hogy már sorvad a méhem tehát ez a változó kor.Mivel az orvos aztmondta hogy hormont kell szednem mert még tul fiatal vagyok ahoz hogy elmaradjon,én a legkissebb rosszat választottam a fogamzásgátlót,amit még mais szedek 48 évesen pedig már nemlenne szabad ,de ugy félek ujra átélni azokat a tüneteket amik akkor voltak hogy nem merem abbahagyni.Menj el egy másik dokihoz és kérj egy vérvételt hormonra abbol minden kiderül.Vannak term szerek amivel vissza lehet hozni mert te még fiatalabb vagy mint én voltam akkor.Van egy oldal ami a babaváráshoz irja le mit kell tenni ird be a keresöbe/gynex cseppek,barátcserje,cickafark,palástfü,/ezek segitenek de az összeállitásához egy jo gyógynöv szakértö kellene.Irj ha még érdekel valami.
4. mkjudit (válaszként erre: 3. - Virag32)
2012. ápr. 6. 19:28
Én 36 éves vagyok.Nagymamámnak 39 évesen maradt el a mensese. Nekem a szinte napra pontos 28 napos ciklusaim teljesen felborultak. 19 és 35 nap között teljesen kiszámíthatatlanul jön meg. Decemberben voltam orvosnál, elmondtam neki ezt a rendszertelenséget, de egyáltalán nem merült fel benne,- legalábbis nekem nem mondta,- hogy klímax lenne, igaz,akkor még nem voltak hőhullámaim. Lehet, hogy ennyire korán elkezdődött volna...
3. virag32 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2012. ápr. 6. 18:51
Szia! Anyum 59 éves, kb. öt éve kezdődött nála a klimax, és állandó hőhullámai vannak....Vérkép rendben, de kivan teljesen ezektől a durva hőhullámoktól. Szójavitet szed, mindent kipróbált, de még mindig fennállnak a tünetek.
2012. ápr. 6. 18:47
Pajzsmirigy problémától esetleg???
2012. ápr. 6. 18:45
Klímaxon kívül mitől lehetnek állandóan hőhullámaim?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook