Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Klímaváltozás fórum

Klímaváltozás (beszélgetős fórum)

9. Guruljka (válaszként erre: 4. - Ittmost)
2013. szept. 21. 23:48
Überál = mindenütt. ("überall" eredetileg.)
8. Guruljka (válaszként erre: 3. - Be7aa97247)
2013. szept. 21. 23:48

Én tudom, hogy olvad minden, és azt is időnként értem, hogy akkor nálunk miért hidegebb a tél.

De egyedül nagyon kevés vagyok a megoldáshoz.


Látom a nemgobális tévében, hogy leállították a napelemes autók gyártását...(nem itthon, bár talán itthon is...)

Angyalkám, itt a humor marad, aztán a sírva vigadás, azt mi magyarok azért tudjuk. Majd gleccser-lével koccintunk, oszt' kihalunk sutty.

Az unokáinknak meg...hát, pechjük volt...

2013. szept. 21. 23:27
Amúgy ez egy igen bonyolult, szerteágazó ismereteket igénylő kérdés, illetve kérdéssorozat, és elég késő van, szóval....
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Be7aa97247)
2013. szept. 21. 23:25

1; Lazán, különösképpen nem zavar

2; Semennyire

3; Nagyon

4; Hogyne. Az egyik csirke, a másik sertés, mindkettő a maga jellemzőivel és adottságaival.

5; Mire érdekel megoldás?

2013. szept. 21. 06:37
A címet nyugodtan átírathatod Hoxával Klímaváltozásra,csak a témakör marad meg sütés,főzésnek,az meg nem oylan rettentő zavaró.
2013. szept. 21. 06:33

Überál:úgy érted über alles?Mindenek felett?


Az a baj,h mi emberek nem tudjuk megállítani ezt a folyamatot.vagyis mi civilek még lassítani sem.

3. be7aa97247 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2013. szept. 21. 00:31

Guruljka,te az én emberem vagy,totálisan átlátod a helyzet súlyosságát,én javasolnék egy privát beszélgetést,mert úgy gondolom hogy egy GLobális TV nevezetű adó nem ártana a magyar lakosságnak.Le a TV macival,meg az éjjel-nappal köcsögökkel,ide értékrend kell.

Ui: überál olvad minden, ezt nem vicc

2013. szept. 21. 00:24

Mivel a kis ételkém nem egy olvadozó gleccser mellett van, hanem szerencsémre itthon, ezért változatlanul használom a hűtőt.

Mivel ősrégi, de remekül működik, 1-es fokozaton, különbn megfagy a joghurt is benne.


Hogy überál minden olvadna, az itt egyelőre nem érződik, pláne hogy még nincs tüzelőm...


:-D

Neked is szép estét, aranyos a kérdés.

2013. szept. 21. 00:19
Mivel nincs klímaváltozás rovat, így jön a kérdés : ti hogyan élitek meg azokat a szörnyűségeket,amik azzal kapcsolatosak,hogy olvad überál minden.Mármint a sarkokon.Milyen mértékben befolyásolja ez a hűtőtök beállítási mértékét ? Mennyire vagytok hűvösek a témával kapcsolatban ? Különbséget tesztek-e fagyasztott csirke,illetve fagyasztott sertés között ? Minden megoldás érdekel.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook