Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kizárhatják az oviból ha kiderül, hogy nem azon a településen lakunk ahol az ovi van? fórum

Kizárhatják az oviból ha kiderül, hogy nem azon a településen lakunk ahol az ovi van? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. e950dfd776 (válaszként erre: 6. - Mothertiger)
2012. szept. 5. 12:15
Ez durva, és tudtál tenni valamit?
2012. szept. 5. 12:14
Hát remélem, hogy nálunk erre nem kerül sor. Ebbe az oviba járt a férjem, a tesója, az unokatesói is. Remélem én sem csalódom benne.
6. mothertiger (válaszként erre: 5. - Kercsy)
2012. szept. 5. 12:12

Figyelj, ennyi erővel bármilyen otthoni dologról kifaggathatják a gyereket, aki ugye még nem tudja eldönteni, mit szabad elmondania, és kinek.


Csak óvatosan jelentsd, nehogy kárát lássa a gyermeked!


Nálunk nem szégyellték "megráncigálni" a gyereket, ha bajuk volt valamelyik szülővel... :@

2012. szept. 5. 12:08
Ez engem is felháborított. Ha ma is ezzel fogad a gyerek tuti felkeresem az óvodavezetőt. Aki mellesleg döntött a felvételről.
4. mothertiger (válaszként erre: 3. - Kercsy)
2012. szept. 5. 12:05
Ezt egyébként nem tehetnék meg. Kérdezzenek tőled, ha akarnak valamit tudni! Milyen dolog a gyereket faggatni???!
2012. szept. 5. 12:03
Hát igen, én is ettől félek. Csak azt nem értem, hogy beíratkozáskor látták a lakcímbejelentőben, hogy más az állandó lakcímünk. Egyébként nem idegenekhez jelentkeztünk be ideiglenes lakcímre, hanem a férjem szüleihez, családlátogatáson is voltak ott, az időnk nagy részét most is ott töltjük, van saját szobánk is ott. Nem értem, hogy akkor most miért faggatják.
2012. szept. 5. 11:51
Gondolom, nem véletlenül kezdték faggatni. Ha minden körzetes gyereknek tudnak helyet biztosítani és így is marad hely, akkor az ovi dönti el. Ha miatta nem jut hely körzetes gyereknek, aki oda szeretne menni, akkor ő nem járhat oda. Elvileg.
2012. szept. 5. 11:46
Sziasztok? A kisfiam nem abban a városban jár oviba, ahol ténylegesen lakunk? Szerintetek kizárhatják ha ez kiderül? Mert elkezdték faggatni szegényt, hogy hol is lakik és ő persze elmondta, hogy másik városban. Félek, nehogy kitegyék az oviból.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook