Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kívülállónak érzem magam fórum

Kívülállónak érzem magam (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
71. DéBe2012 (válaszként erre: 58. - Bekacomb)
2016. júl. 25. 16:28
Hihetetlen vagy! Sok boldogságot nektek, csak remélni tudom, hogy örökké fog tartani! :)
70. DéBe2012 (válaszként erre: 51. - Massalhangzo)
2016. júl. 25. 16:25
Valamit azt gondolom nagyon félreértettél. Akikről írtam, azokat én ismerem, sőt valakivel sokáig jóban is voltam, egészen amíg el nem jutott addig, hogy az én páromra is ráakart mászni (mondjuk ez nem sikerült szerencsére). És ők maguk mesélték el, illetve láttam őket bulikban. Erről van szó, pletykákban nem szoktam hinni, csak a saját szememnek, meg annak az illetőnek aki magáról állítja nekem bizalmasan, hogy mit csinál.
69. túrógombócka (válaszként erre: 65. - DéBe2012)
2016. júl. 25. 16:24

nem is kell így viselkedned, de ettől még lehet olyan lánnyal barátkozni, aki nálad kicsit nyitottabb, bulisabb.

és mássalhangzónak igaza van, nem úgy indul egy barátság, h na te hány pasival voltál.

nekem az az érzésem, te csak a felszínt látod, a leggázosabb egyéneket, pedig biztos van a sok egyetemista között olyan, akik jó fej.

68. DéBe2012 (válaszként erre: 46. - Channa*)
2016. júl. 25. 16:21

Tényleg nagyon különbözőek vagyunk, ezért valószínűleg nem értem meg amit mondasz, viszont szívesen olvastam ezt a hosszú hozzászólást, és jól esett, hogy attól függetlenül, hogy nem értesz velem egyet ilyen intelligensen sikerült megfogalmaznod.


Nem nagyon vágyok arra, hogy a társaság középpontja legyek, nem is igazán társaságra vágyok mivel visszahúzódó vagyok, és nehezen tudnék kibontakozni. Csak 1-2 jó barátra, akivel néha kikapcsolódhatok.


A neveltetésemből adódóan tényleg le tudom nézni azokat, akik az orrom előtt egy buli alatt 4 különböző pasival smárolnak, mert szerintem ez nem erkölcsös viselkedés, mint ahogy a megcsalás sem, stb. A szüleim engem így neveltek, nem tudom miért, de igazából annyira nem bánom, mert nem vágynék olyan lenni, mint a többiek.


Arról, hogy lehet hazudnak nem tudok nyilatkozni.. lehetséges, hogy van ami nem igaz - mert nem mindent látok. Viszont sok mindent látok, ami arra következtet, hogy tényleg ilyenek. De kitudja.

67. DéBe2012 (válaszként erre: 44. - Magdalénia)
2016. júl. 25. 16:14
Köszönöm, ez jól esett. Remélem igazad van, és hamar találok majd valakit, akivel jobban kiegyezünk és megértjük egymást. Azt sem bánnám, hogy pár lenne, és mint két pár járnánk össze, de ilyet is nehéz ám találni :/
66. 388b941089 (válaszként erre: 64. - DéBe2012)
2016. júl. 25. 16:14
Ismerkedj máshol
65. DéBe2012 (válaszként erre: 42. - Túrógombócka)
2016. júl. 25. 16:13

Sajnos valóban lehetek még szingli, de én akkor sem tudnék így viselkedni, talán túl maradi vagyok, és azért nem tudom ezt elfogadni.


Próbáltam barátkozni egy olyan lánnyal, mint amit leírtam. Az volt a vége, hogy bepróbálkozott a barátomnál, ő meg szépen elküldte, és akkor rájöttem, hogy ez nekem nem kell többet.

64. DéBe2012 (válaszként erre: 41. - 388b941089)
2016. júl. 25. 16:11
Remélem igazad lesz :) A másik hozzászólásodhoz pedig annyit, hogy nem tudom, én boldognak érzem magam csak kicsit azt érzem hiányzik valami az életemből. Míg a páromnak megvannak a saját barátai akikkel néha ki tud kapcsolódni, mellettem senki nincs rajta kívül, és ez kicsit űr az életemben :/
63. DéBe2012 (válaszként erre: 40. - MZsanett)
2016. júl. 25. 16:10

Ezt a bulizós tanácsot meg fogom fogadni, mert valóban sokszor nem is érzem jól magam, csak azért megyek, hogy ne legyek egyedül.


Annak a kapcsolatnak nincs sajnos jövője szerintem, és a másik fél sérülni fog előbb vagy utóbb. :(

62. Bekacomb (válaszként erre: 60. - Massalhangzo)
2016. júl. 25. 14:18
Én valahol megértem, mert én is voltam olyan közegben, ahol a többség ilyen volt, és ment is a klikkesedés nagyon. Nem volt ott senkivel sem gond, csak érthető okokból nem feltétlen érzi magát az ember jól egy ilyen helyen. De ezt meg lehet szokni, el kell engedni, addig jó, amíg kölcsönösen békén hagyjuk egymást.
61. 388b941089 (válaszként erre: 56. - Massalhangzo)
2016. júl. 25. 14:07
Nem kötekszem, igazából ez nem vélemény a részedről, hanem rosszindulatú sarkítás, a fórumindító mondandójának kifordítása, mert érzed, hogy gyengébb.
60. massalhangzo (válaszként erre: 58. - Bekacomb)
2016. júl. 25. 14:03

de latod, ahogy neked is, a foruminditonak is es meg sok-sok embernek nemcsak arrol szol az elet, hogy rugjunk ki a hambol folyamatosan. meg lehet talalni a kozos erdeklodesu embereket, es nem kell foglalkozni azokkal, akikkel annyira nem talalna meg az ember a kozos hangot


nem is ertem, minek foglalkozni azzal, hogy most masok mit kavarnak es kikkel

59. massalhangzo (válaszként erre: 57. - 4331bba7c7)
2016. júl. 25. 14:00

nekem is abban az idoszakban egy tobb eves kapcsolatom volt. de attol meg voltam baratnoim, jartunk bulizni, egyutt a parommal, kulon is


ha valaki annyira nem talal baratokat fiatalon, akkor valoszinuleg nem mindenki korulotte gazos, hanem neki vannak kapcsolatteremtesi problemai. ha valakik nem szimpik, akkor nem kell veluk foglalkozni, de nem is kell egy zart kis csoportban gondolkodni. es nem csak egyetemi baratok leteznek, azert mar kozepiskolaban is szovodnek baratsagok, sot altalanosban is :D

2016. júl. 25. 13:58
Háááát, rám is furán néztek, akikkel eddig szóba került, hány éve vagyok a párommal, és nem, tényleg nem csaltam meg, nem voltam még soha mással. De én egy ritka típus vagyok. 20 éve vagyunk együtt a párommal, év végén leszek 35. Van egy közös kislányunk is. Szoktak rám furán nézni, de még nem szóltak meg érte, soha nem bántottak. Igazi űrlénynek számítottam, de ez engem nem zavart. Felőlem mindenki azt csinál, amit akar, míg az én magánéletemet is tiszteletben tartják. Ha mindössze ilyenen múlik beilleszkedni valahová, oda ne is akarj tartozni. Nekik is megvannak a maguk "elvei", és neked is a tieid. Nekem is furcsa ez a mai szabadosság, de nem sokat foglalkozom vele. Akkor sem, ha a csapból folyik. Próbálj te is a saját értékrended szerint élni továbbra is, hűen önmagadhoz. Ne törődj velük. Biztos vagyok benne, hogy megtalálod a neked való barátokat. ;-)
57. 4331bba7c7 (válaszként erre: 53. - Massalhangzo)
2016. júl. 25. 13:54

Jártál már egyetemre?

Elég sok olyan szak van, ahol kisebb létszámú csoportokban harcolnak a fiatalok.

56. massalhangzo (válaszként erre: 54. - 388b941089)
2016. júl. 25. 13:53

ketlem, hogy az en fejemmel gondolkodnal, szerencsere :D de azert nyugodtan koteledj, engem nem zavar. gondolom, te leirhatod a velemenyedet, mas meg fuj :D


az, aki visszahuzodobb, nem bulis, nehezebben teremt kapcsolatokat, nehezebben nyit masok fele. furcsa a megkozelitese a baratkozashoz, mert egyreszt, ha nem baratok, honnan tudja, ki kivel hanyszor? mert masok mondjak, pletyizik? masreszt meg hogy jon ide ez az egesz? az mas, ha o nem akar olyan bulikban reszt venni, ahol csak a pia, drog es szex megy, de nemcsak ilyen emberek es nemcsak ilyen bulik vannak egy egyetemi kozossegben


lehet, egy bulisabb baratno vagy baratnok kicsit ot is kimozditanak ebbol a kivulallosagbol, tobb helyre elmenne, tobb embert megismerne

2016. júl. 25. 13:43
értette
54. 388b941089 (válaszként erre: 53. - Massalhangzo)
2016. júl. 25. 13:42
Pontosan tudod, hogyan értettem, mire gondolt, miért sarkítod le ennyire??
53. massalhangzo (válaszként erre: 52. - 388b941089)
2016. júl. 25. 13:26

miert, te ugy baratkozol, hogy azzal a kerdessel inditasz, hany pasival szexeltel a honapban? :D


egy egyetem nem 20 fos zart csoportbol all, akiknek az egyetlen szorakozasa a gruppenszex. sokfele ember van, onmagaban a bulizas nem jelenti azt, hogy valaki felszines es nem erezheti jol magat a tarsasagaban az ember. ha valaki maganyosnak, kivulallonak erzi magat, akkor tagitsa a latoteret, ismerkedjen, jarjon el programokra, bulikra


a baratoknak sem kell ugyanugy elniuk, mint ahogy egy bulizashoz sem kell pia, drog, szex, ha valaki nem akarja


de az nem jo, ha valaki ennyire kivulallonak erzi magat es nem tudja elvezni az eletet fiatalon. biztos hogy vannak hozza hasonlo habitusu csajok is ott, csak ki kell mozdulni, ra kell talalni

52. 388b941089 (válaszként erre: 51. - Massalhangzo)
2016. júl. 25. 13:22
Mekkora baromságot irsz már?!
51. massalhangzo (válaszként erre: 1. - DéBe2012)
2016. júl. 25. 12:50

te aszerint baratkozol, hogy kinek hany szexualis kapcsolata van X idon belul? :D honnan tudod azt egyaltalan, minden not, ferfit elkisersz az agyba heteken, honapokon keresztul?


ilyet se hallottam meg, hogy valaki a szexualitas szerint akarjon baratkozni, talan elobb a beszelgetesig, egymas megismereseig el kene jutni. persze ha minden no korulotted rogton agyba akar vinni teged is es te nem akarod, akkor megertem az ellenerzest

50. PöttyösPanka (válaszként erre: 49. - Magdalénia)
2016. júl. 25. 11:11
Nekem pont azért volt felüdülés az egyetem a középsuli után, mert utóbbiban egy adott, kis létszámú társasággal voltam összezárva minden nap, akikkel nem jöttem ki jól. Az egyetemen viszont sokkal több ember, sokkal több lehetőség vett körül, és olyan társaságokkal barátkoztam, amilyenekkel akartam, akár egyszerre több különbözővel is.
49. Magdalénia (válaszként erre: 48. - 388b941089)
2016. júl. 25. 10:18

Igen. Én sem törekednék rá, de elgondolkodtató, hogy ennyire két ellentétes miliő alakul ki. Vagy bulis, piás, pasizós stb.és mellette az ellentétes kisebbség és ez utóbbi érzi magát rosszul.


Már középiskolásoktól is hallottam hasonlót. És ez nem kirekesztés, hanem vegzálás is.

48. 388b941089 (válaszként erre: 45. - Magdalénia)
2016. júl. 25. 08:46
Persze, ez ok. De ő mièrt akarja elfogadtatni magát olyanokkal, akikkel nem kène, nem kell?! Keressen hozzá hasonló embereket, vagy ha ilyenek nincsenek, várjon. Majd lesznek, fiatal mèg, az ismerösök jönnek-mennek, persze vannak kivètelek.
47. Channa* (válaszként erre: 46. - Channa*)
2016. júl. 25. 07:07
húú, de hosszú lett:D
46. Channa* (válaszként erre: 28. - DéBe2012)
2016. júl. 25. 07:07

Szívesen!:D

Nem is arra gondoltam, hogy az ágyról-ágyra járásra vagy féltékeny, hanem inkább arra, hogy esetleg te is szeretnél egy igazi partiarc lenni, de a visszahúzódó természeted miatt nem megy.

A társaság középpontjába nem csak az kerülhet, aki meg volt az egész társaságnak, azaz akár te is lehetnél az, csak valami gond van veled. Nem tudom megmondani, hogy mi, ezért írtam, hogy nem vagy elég laza, ami ugye nem = azzal, hogy mindenkivel ágyba bújunk.

Egy társaságban sokféle ember van, és egy társaság nem attól lesz jó, hogy egyformán gondolkodunk, egyformák a céljaink, stb., hanem pont a különbözőség miatt. Ha ez nem tetszik, akkor bizony nem fogod sosem jól érezni magad, ha meg még is találnál egy pár embert, akik mindenről úgy vélekednek mint te, akkor halálra unnád magad egy idő után. Elég unalmas, amikor bármilyen téma felmerül, akkor mindenki csak bólogat, ugyan így halál unalmas lenne az a társaság, ahol mindenki csak elücsörög egy-egy sarokba és bámulnák a másik társaságot, ahol meg tök jó a hangulat. Az én társaságomban is van olyan, aki nem jön velünk egy karaoké partin énekelni, de roppant jól érzi úgy is magát, hogy a többieken nevetgél, azaz lehet jól érezni magunkat úgy is, ha nem vagyunk a "legbevállalósabbak", de ha ilyenek vagyunk, akkor meg ne azzal foglalkozzunk, hogy a másik meg milyen.


Mint írtam, én sokkal idősebb vagyok nálad és, ahogy olvaslak, biztos vagyok benne, hogy te rám is úgy gondolnál egy közös buli után, hogy én egy ri...c vagyok:D Pedig nem, csak én nem a szemlélő típus vagyok egy társaságban, hanem egy aktív tag, akiről a következő buliig beszélnek, aki szórakoztatja a többieket és nem csak a bulin, hanem a többi napon is, az olyanokat is, mint amilyen te vagy. Bár a különbség közted és az én szemlélő ismerőseim között az, hogy ők nem címkéznek fel engem és más hasonló habitusú ismerőst az általad használt jelzőkkel, hanem szórakoztatja őket a mi "előadásunk":D


Mint írtam sok mai fiatal meg akar felelni az általuk vélt elvárásoknak pl. a lány nem csak fiúval kavar, hanem lánnyal is, mert úgy érdekesebb...Ez ugye nem igaz, de ezt látják a TV-ben, ezt hallják a hozzájuk hasonló haveroktól, stb., így azt gondolják, hogy ettől jófejek lesznek, amiért képesek akár azt mondani, hogy megtették, pedig valószínűleg nem. Te meg elhiszed....


Erről az jutott az eszembe, amikor az egyik barátnőnk megkérdezett engem és a másik barátnőnket, hogy meddig akarunk még szüzek maradni? Mert ő már bizony nem az és mennyire ciki az nekünk, hogy mi meg azok vagyunk! Mi a másik barátnőmmel nem éreztük cikinek, mert tapadtak ránk a pasik, szerettek velünk bulizni, velünk tölteni az időt...Persze biztos arra számítottak, hogy majd ennek az lesz a vége, hogy ágyba bújunk velük, de tévedtek:DDD Így csak összenéztünk a barátnőmmel és hangosan nevettünk (kiröhögtük a 3. barátnőnket), és csak annyit mondtunk, hogy fogalmunk sincs. És persze mi is tudtuk, hogy a barátnőnk is szűz még, csak ő szerette másnak bemutatni magát, és azon nevettünk, hogy ő tényleg azt hiszi, hogy mi elhisszük, hogy ő már nem szűz....De hagytuk, ha ő ettől érezte magát jól, hát csinálja:DDD És nem gondoltuk azt, hogy ő egy rib---nc. Érted!?

Ez a lány képes lett volna azt mondani, hogy ő bizony a nap minden órájában más pasival bújik ágyba csak, hogy "menőbbnek" tűnjön másoknál:DDD

És attól, hogy ő ilyen volt, mi nme néztük le, nem közösítettük ki, nem tartottuk nemnormálisnak. Mert miért lett volna az nekünk jó? Neki meg miért kellett volna rosszul rosszul érezni magát? Ettől nem lettünk volna mi jobbak! Miért kellene bárkibe is beleplántálni, hogy az ő viselkedése alsóbbrendű, úm. állati?


Miért kellene bárkinek úgy élni, ahogy te helyesnek tartod? Tényleg azért kellene a sarokban ülnöm egy bulin, hogy egy hozzád hasonló ne rib--cozzon le? Vagy ne mond azt rám, hogy nem vagyok normális, nem vagyok felsőbbrendű, stb.?

Naneeee.....Ha ezt tenném, akkor tuti azt hinné a családom, a barátaim, kollégáim, stb., hogy beteg vagyok:D


Na, mindegy...azt hiszem úgy sem érted....

45. Magdalénia (válaszként erre: 43. - 388b941089)
2016. júl. 25. 01:57

Nem feltétlenül. Pl.attól, hogy együtt járok egy sráccal, még hiányzik egy olyan társaság, vagy egy-két barátnő akikkel jól érzem magam a szabadidőmben. Bizonyára a srácnak is van egyéb elfoglaltsága, barátai.


Én azt sem értem, hogy ha együtt járunk, miért kell mindjárt össze is költözni? Miért várjuk el? Összebútorozás nélkül nem élet az élet? :)

44. Magdalénia (válaszként erre: 1. - DéBe2012)
2016. júl. 25. 01:41

Régebben az olyan lányok lógtak ki a sorból, ma pedig Te.

Ha elkerültél otthonról, a régi barátoktól, ezt a hiányt próbálnád kitölteni és nem sikerül.

Nem olyan nagy baj ez. Nagyobb lenne, ha még barátod sem lenne.


Azért alaposabban nézz körül az egyetem környékén, mert biztosan van olyan lány, akinek hozzád hasonlóan van erkölcsi igénye.

43. 388b941089 (válaszként erre: 35. - DéBe2012)
2016. júl. 24. 20:35
Azert gondolj bele, jogosan hozták fel ezt a tèmát, nem bántásbol. Ha boldog lennèl a kapcsolatodban pont lesz.rnád azt h kivel barátkozol vagy kivel nem. Akkor megkapnád azt amire vágysz, nem keresnèd idegen, felületes emberek társaságát, barátságat, szeretet. Èrted amit szeretnèk mondani?:)
42. túrógombócka (válaszként erre: 1. - DéBe2012)
2016. júl. 24. 20:33

kizárt dolog, hogy csak ilyenek vannak körülötted. szerintem csak ők a nagyhangúak, a többieket meg észre sem veszed, mert esetleg nem akkora partyállatok.

amúgy azzal sem lenne gond, ha olyannal barátkoznál, akinek egy kicsit más a látásmódja. te is lehetsz még szingli.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook