Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kívánom a folyadékot, de miért? fórum

Kívánom a folyadékot, de miért? (beszélgetős fórum)

2011. okt. 15. 05:15
lehet cukros vagy s ezert,vagy mert sok fuszeres ,vagy sost etelt eszel.
2011. aug. 28. 16:05
Köszi a hozzászólásokat ne is akartam egyből orvoshoz rohanni mert nem az a típus vagyok csak nem igazán értem hogy miért iszom ennyit nem eszek sósan úgy hogy attól biztos nem lehet.
10. Fisica
2011. aug. 28. 15:49
pár napja én is sokat ittam, de csak a meleg miatt sztem, előtte is meleg volt de akkor nem ittam ennyit, sztem semmi extrára nem kell gondolni, ha a szervezetednek kell a folyadék akkor szomjúságot érzel..inni kell:)
9. 40163fd81d (válaszként erre: 8. - Ildikoo3)
2011. aug. 28. 13:49

Szerintem feleslegesen aggódsz emiatt.

Nem kell egyből szaladni kivizsgáltatni magad,mert szomjasnak lenni ,nem olyan fura dolog.

Sok minden okozhatja,pl több ,sósabb ételt ettél előtte,vagy kevesebbet ittál,vagy jobban izzadtál stb.

Akár az is lehet ,hogy több salakanyag tárolódik a szervezetedbe,és ezek a méreganyagok folyadékot igényelnek,hogy felhígítsa a tested ,és könnyebben kimosódjanak.

Szerintem csinálj meg valami méregtelenítő kúrát ,és ha utána is fennáll a probléma ,akkor esetleg csináltass egy vérképet,vagy csuda tudja mit szoktak csinálni az orvosok első körbe.

8. Ildikoo3 (válaszként erre: 6. - 40163fd81d)
2011. aug. 28. 13:15
Nem nem arra nem fogom mert meleg van máskor is volt meleg de ennyit nem ittam :)
7. Ildikoo3 (válaszként erre: 5. - Vigyorex6)
2011. aug. 28. 13:14
Lassan olyan leszek mint a víziló:))a meg felelő folyadék az mindig meg van még akkor is mikor dolgozom de lehet most azért vesszem fel ennyire mert szabin vagyok az az igazság olyan a munka helyem ahol ki is izzadom azonnal és lehet nem veszem észre.
6. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Ildikoo3)
2011. aug. 28. 13:12

Mert meleg van.

:)))

5. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Ildikoo3)
2011. aug. 28. 13:10

Nem, nem! ez is csak felvetés. Tényleg előfordulhat, hogy valamilyen, az ásványvízben megtalálható dolgot kér a szervezeted, vagy a nagy meleg nyárban elfelejtettél megfelelő mennyiségű folyadékot magadhoz venni.

Viszont nem árt egy rutinvizsgálat sosem. Egy beutaló, és ennyi az egész.

2011. aug. 28. 13:07
Gondoljátok a cukrommal lehet valami?de nem ég a szemem és semmi más tünetem nincs csak ez a sok ívás
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Ildikoo3)
2011. aug. 28. 12:53

Lehet, hogy valami hiányzik a szervezetedből, és ezt kívánja így pótolni. Jelez az agyadnak.

Viszont a cukrodat lehet, hogy nem ártana megkukkoltatni.

2. f0529f09b5 (válaszként erre: 1. - Ildikoo3)
2011. aug. 28. 12:53
Szerintem kissé ki vagy száradva, és azért.
2011. aug. 28. 12:50

Sziasztok.

Azt szeretném meg kérdezni vagy 3-4 napja kívánom a vizet és csak a bubis ásvány vizet,ennyit soha nem szoktam inni.Szerintetek mitől lehet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook