Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kíváncsi vagy, hol álltak a bolygók mikor születtél? fórum

Kíváncsi vagy, hol álltak a bolygók mikor születtél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. jún. 20. 09:36

Szeretnék kérni én is egy elemzést. 1966.09.23

Előre is nagyon szépen köszönöm.

2012. máj. 1. 09:17
Szeretnék kérni egy elemzést a bolygó állásról.1957 04 06. 18-kor Nagyon szépen köszönöm előre is a kedvességedet.
2010. febr. 4. 13:06
Persze hogy kiváncsi vagyok,már velem is történhetne valami jó a sok rossz után!
2009. aug. 16. 19:50

Szia látom rég írtak ide,azért megpróbálom hátha...:)

1977.01.12. Vác reggel 8 óra.


Kíváncsi lennék a válaszodra mert mostanában nagyon rossz dolgok történnek:(

2009. máj. 29. 14:31

Szia, ha lehetséges csináld meg nekem is az elemzést, hátha választ kapok arra, hogy meddig tart ez a sok rossz ami velem történik, és főleg, hogy miért. 1970.02.27. valamikor a kora reggeli órákban Győr


Nagyon szépen köszönöm

2009. máj. 29. 14:12
Szia ha lehetne meg csinálnád az elemzést nekem és a páromnak is párkapcsolati elemzéssel.én:1974 09 24 05 00 óra a párom 1972 11 15 időt nem tudok Gyulán születünk mind ketten köszönöm.
116. gicus83
2009. máj. 1. 11:06

Szia Selly!!Csak most láttam ezt a fórumot!!Én is szeretném tudni!!!És lehet,hogy a kislányomét is megcsináld???

Én:1983.12.09 04:50 Sajószentpéter

Kislányom: 2009.01.23 01.39 Bp


Előre is nagyon köszi!!!

Tök jó ez a fórum!!

115. pimpi3
2008. jún. 7. 23:23

sziasztok!

én nagyon kiváncsi lennék rá!:))

1979.01.03.bp.

5:30körül

2008. jún. 7. 14:07

Sziasztok!

Én 1990.11.05.

Este 21:15 kor kb.

Egyszer valamelyik programban elemezetma saját horoszkópomat, hát elég rossza dolgokat ír ki, kiváncsi vagyok most mi lesz.

2008. jan. 4. 18:26
NEM MERT NEM ERDEKELNEK AZ ILYEN HULYESEGEK.!
2008. jan. 4. 18:24
Válasz:nem
2008. jan. 4. 18:20

cső lol fakanál

én 1992 jan 22

2007. okt. 19. 18:29

Igen:1961.szept.10. Gyöngyös

a férjem: 1960.febr.09. Gyöngyös

a lányom: 1985. szept.20. köszi,

2007. okt. 18. 17:51

Szia


Én pásztón születtem 1984 02 29-én 10óra 10perckor délelőtt.

108. Donyta
2007. okt. 18. 11:46

Szia! Most kihasználom az összes lehetőséget, hogy tudjam milyen ezoterikai jelenségekkel vagyok összefüggésben..

1959.05.29.csütörtök, 13:20. Szentendre

2007. okt. 18. 11:26
NEEEEM!
106. joora
2007. okt. 18. 10:54

Szia selly!

Én 1970.05.20-án 04.45-kor vagy 05.45-kor születtem Salgótarjánban (sajnos már nem tudom megkérdezni a pontos időpontot). Elküldenéd az elemzést? Köszi!

2007. okt. 18. 00:00

Szia!

1987,05,21 22.05 Medgyesegyháza

104. 11111
2007. szept. 1. 22:15
Nagyon köszönöm,sok olyan dolog van benne ami igaz!!
103. Linn
2007. szept. 1. 12:49

Szia! Légyszi megírnád nekem is a horoszkópom? Nagyon megköszönném.

1983. 03. 09. 15-16 óra között Tatabányán születtem.

Előre is nagyon köszönöm!


Linn

102. selly
2007. aug. 31. 22:13

Skorpió aszcedens külső:

Szexi, komoly hatást gyakorol a másik nemre, nem klasszikus szépég, de mégis nagyon vonzó. Jellegzetes "vesébe látó" nézése van, akire ránéz, úgy érzi már nincs titka előtte, mindet lát. Általában kissé hullámos, erős szálú, sötét haj, sötét szem, sűrű szemöldök, markáns arc, széles homlok, a külsejében van valami aránytalan, vagy deformitás.

101. selly
2007. aug. 31. 22:12

Magas. Három magas jegy van. A Szűz magas és vékony, szögegyenes. A Nyilas magas és széles. A Vízöntő is magas, vékony, de picit hajlott, van benne egy kis "flúgosság".


Talán a Szűz a legmagasabb jegy. Vékony, sovány alkat, soha nem hízik el. Vastagcsontú, amin szinte éppen csak bőr van. Vékony, karcsú, magas, de arányos. Nagyon egyenes testtartás jellemzi, jóformán derékszögeket lehet hozzá igazítani. Merev tartása van, mikor fordul a feje, a teste is mereven fordul vele együtt. Egy picit szögletes a mozgása és a tartása.

A Merkúr az uralkodó planétája. Ebből adódóan világos színű, vékony, szinte egészen átlátszó fehér bőr. Mint az Ikrek, csak az kicsi, ez magas.


Világosszőke, szögegyenes szálú haj. A Szűz inkább hosszú hajú, ami mindig frizurába van rendezve. Egyébként is roppant rendezett külső, szinte minden hajszála külön meg van fésülve. Jellemző pl. a konty, és tuti, hogy egyetlen szál sem lóg ki belőle, akárhogy is van megcsinálva a frizura. Ha elég hosszú a haj, akkor az befonva lófarokba, és az feltekerve kontyba. Férfi szűznél a választék mértanian pontos, vonalzót lehet igazítani hozzá.A Szűznek mindenre van egy praktikus kis célszerszáma.Az arcvonások nagyon élesek, jól kirajzoltak, mintha rézkarcolat lenne. Minden finoman megrajzolva, tökéletesen szép, szabályos, rendezett, amolyan címlapfotó, , hihetetlenül "normális", de ettől a szabályosságtól már egy kissé talán unalmas is... Legjellegzetesebb az orr, ami nagyon keskeny, a legkeskenyebb az összes jegy közül, szinte elképzelhetetlen, hogy miként vesz rajta levegőt. :-) Nyílegyenes, szűk állású és tűhegyes.

Az ajkak nem túl finoman megrajzoltak, de nagyon szűkek. Szinte penge-szerűen vékony, szinte nem is látszik, és még össze is szorítja.A nyak feltűnően hosszú tud lenni, tipikus "hattyúnyaka" van, ami egészen sima, még az ádámcsutka is alig látszik, ha van egyáltalán.A kéz is jellegzetes: szép, pókszerűen hosszú ujjak.A szemszíne kék.

Soha nincs zsebrevágva a keze. Csendesen, egyenesen áll, vagy ha az asztalnál ül, akkor egyenesen kiteszi a kezét az asztalra.

100. selly
2007. aug. 31. 22:06

(Nap) a 9. házban, a (Szüz) jegyében


Erős hatás

A rend alapvető igény az Ön számára, mindent összehasonlít és kielemez. Gondolkodásmódját nagyfokú precizitás jellemzi, kiváló rendszerező. Fontosak Önnek a felsőbb tanulmányok, érdeklik a hittel, esetleg a politikával kapcsolatos kérdések. Gyakran álmodik hosszú külföldi utazásokról, nem idegen Öntől az a gondolat sem, hogy hazát cseréljen. Harmonikusan viszonyul a vallási, világnézeti kérdésekhez, tele van hittel és önbizalommal. Hajlamos elkötelezni magát olyan eszme mellett, amit nem ismer eléggé, s ez csalódáshoz vezethet.

A képletben a (Nap) fényszögeinek hatása Fényszög Erő

Túlzott méricskélése folytán olykor kötekedővé válhat, döntéshozatalkor körülményes. quadrat 90 %

Alapvetően igényes önmagával szemben, jó kritikai képességekkel rendelkezik. Környezete számíthat Önre, mert hűséges és megbízható. együttállás 83 %


(Hold) a 7. házban, a (Ikrek) jegyében


Erős hatás

Élénk a fantáziája, rendkívül találékony, erős a változatosság, a mozgás iránti igénye. Jó kommunikációs képességekkel rendelkezik. Nem idegenkedik a nyilvános szerepléstől. Gyakran keres új kapcsolatokat, társas viszonyaira a változatosság jellemző. Nehezen viseli el az alárendeltséget, ebből adódóan előfordulhatnak veszekedések, esetleg pereskedések.

A képletben a (Hold) fényszögeinek hatása Fényszög Erő

Hajlamos egyszerre több dologba is belefogni, ilyenkor szétszórt, és persze felületes. quadrat 90 %


(Merkúr) a 9. házban, a (Szüz) jegyében


Erős hatás

Jellemző Önre a fejlett kritikai érzék, a rendszerezés igénye, szeretne mindent részletesen megismerni. Kiváló végrehajtó. Lehetősége van a hit és erkölcs területén végzett tanulmányokra, ezzel kapcsolatos lehet a hivatása. Értelmi képességeit jól tudja hasznosítani. Vonzzák a hosszabb, esetleg tengerentúli utazások.

A képletben a (Merkúr) fényszögeinek hatása Fényszög Erő

Gondolkodásmódja racionális, alapvető igénye a megismerés, ami olykor nehezíti döntéshozatalát. együttállás 96 %


(Vénusz) a 8. házban, a (Rák) jegyében


Érzékeny és romantikus alkat, hajlamos az álmodozásra, könnyen befolyásolható. Hajlamos érzelmei elfojtására, ugyanakkor nehezen hiszi el, hogy önmagáért szeretik. Vonzzák az érzelmileg sérült emberek, akiken megpróbál segíteni. Anyagi helyzete változékony, szerencsés fordulatok is adódhatnak.

A képletben a (Vénusz) fényszögeinek hatása Fényszög Erő

Fontos az Ön számára az otthon, és az, hogy kellemes, családias légkört és biztonságérzetet teremtsen magának és szeretteinek. együttállás 94 %


(Mars) a 8. házban, a (Rák) jegyében


Ön érzékeny lelkületű, változékony természetű. Akaratát leginkább az otthonra vonatkozó kérdésekben nyilvánítja ki. Érdeklődik a halál, az elmúlás kérdésköre iránt, előfordul, hogy félelem nélkül megy bele életveszélyes szituációkba. Az Ön peres ügyeit gyakran kíséri szerencse, a veszélyes helyzetekből mindig megmenekül.

A képletben a (Mars) fényszögeinek hatása Fényszög Erő

Olykor tanácstalanság, egy helyben topogás jellemzi. együttállás 94 %


(Jupiter) a 7. házban, a (Bika) jegyében


Jól forgatja a pénzt, fontosak az Ön számára a kényelmi szempontok. Boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatokra törekszik. Életében fontos szerephez jut a nyilvánosság. Élvezi ha széles körben ismerik és elismerik. Csalódhat az emberi kapcsolatokban, ám az emberek is csalódhatnak Önben. Törvénytisztelete is hagy kívánnivalót maga után.

A képletben a (Jupiter) fényszögeinek hatása Fényszög Erő

Gyakran nyugtalankodik anyagi helyzete miatt, ilyenkor hajlamos a kicsinyességre. oppozició 99 %


(Szaturnusz) a 3. házban, a (Halak) jegyében


Nem kedveli a nyilvánosságot, inkább visszahúzódó, az egyedüllétet keresi. Általában jó értelmi képességekkel rendelkezik, a realitásokat tiszteli. Nem kedveli a fölösleges beszédet, amit Ön kimond, annak súlya van.


(Uránusz) a 9. házban, a (Szüz) jegyében


Jellemző Önre a szellemi szabadság. Gyakran áll elő jó ötletekkel, hasznos meglátásokkal. Önt foglalkoztatják a transzcendens tudományok, melyek területén újításokat is hozhat. Szívesen vállalkozik utazásra, hirtelen ötlettől vezérelve. Kitűnő intuíciós képességekkel, jó szellemi adottságokkal rendelkezik, sikeres továbbtanulás lehetősége is adott. Gyakran találhatja szemben magát világnézeti problémákkal.

A képletben a (Uránusz) fényszögeinek hatása Fényszög Erő

Erős Önben a tudományok iránti érdeklődés, remekül meglátja a dolgok közötti összefüggéseket, és szívesen végez kutatómunkát. együttállás 83 %

Olykor hajlamos arra, hogy mindenben hibát keressen, az ellentétes érveket és véleményeket szívesen ütközteti egymással. quadrat 88 %


(Neptun) a 12. házban, a (Skorpió) jegyében


Hallgatag, titokzatos érzésvilágú, olykor visszahúzódó. Ön jól érzi magát visszavonultságban, általában keresi a világtól elzárt területen végezhető munkát. Vonzódik az okkult tudományokhoz, kedveli a valóságtól való elszakadást, az elmélyülést, a meditációt.

A képletben a (Neptun) fényszögeinek hatása Fényszög Erő

Különlegesen mély érzések rejlenek Önben, melyeket nehezen tud megélni. Vonzódik az ezotériához. sextil 88 %

99. selly
2007. aug. 31. 22:05

Ön úgy tekint az életre, mint Hamupipőke a tál borsóra és lencsére: addig se bál, se királyfi, amíg az utolsó szemig szét nem válogatta. Az Ön tálja azonban a világ maga, és nincs mese - se tündér nagynéni, se jóságos galambok -, a feladattal Önnek egyedül kell megbirkóznia. Így hát, míg a többiek az Élet Báljának forgatagában keringőznek, Ön rendületlen kötelességtudattal és precizitással végzi a dolgát: egy lencse jobbra, egy borsó balra... Ön sohasem a csúcsra tekint, a dicsőségre, a diadalra, mert Önnek mindig az a munka jut, amit valakinek el kell végezni ... Ön ez a Valaki. Az iskolában a tolltartójában sorakozik kihegyezve az összes ceruza, s a házi feladatára írja a tanító néni: pontos, tiszta munka. Ötösei körül nem csapnak otthon különösebb hűhót, viszont ha hármast visz haza, neheztelve dünnyögik: nem ezt vártuk tőled, fiam...

[ Szüz csillagjegy 1. dekádban ]


Öntudatos, energikus, határozott egyéniség. Bátor, önbizalommal teli, küzdő ember. Mindig tudja, mit akar. Nagy az életereje és általában jó az egészsége. Más neműek is megérzik az Önben rejlő erőt, és ezért vonzó számukra. Nemritkán makacs, a saját igazáért végsőkig bátran, elszántan harcol. Az életben - szinte mindenben - szélsőséges, a középutat nem ismeri. Ha céljait el akarja érni, teljes szívével, lelkével és akár testével is küzd a megvalósulásáért. Tervei megvalósulását nem bízza a véletlenre, stratégiailag felépíti cselekedetei sorát, sőt az ellenlépéseket is átgondolja, és az azokra való reagálás módozatait is kidolgozza.

[ Skorpió aszcendens 3. dekádban ]


11111

98. selly
2007. aug. 31. 22:04

Csillagjegy: Szüz (Földies)

Aszcendens: Skorpió (Vizes)

Uralkodó bolygó: Merkúr

Születési uralkodó bolygó: Plútó


Hasonló képlettel rendelkező híres emberek:

Claudia Schiffer

Julio Iglesias

River Phoenix


11111

97. 11111 (válaszként erre: 94. - Selly)
2007. aug. 29. 15:28
Szia! Én 1964.08.30.-án születtem,vasárnap 12órakkor.Fehérgyarmaton.Hálás lennék ha válaszolsz
96. selly
2007. aug. 27. 13:15
szivesen shally!
95. Shally
2007. aug. 27. 13:12

Amit a páromról írtál az tényleg nagyon igaz! Pont a hétvégén jegyzetem meg neki, hogy nem tudunk komyolan beszélgetni egymással, folyton csak elhülyéskedünk mindent. És persze én már sokkal komolyabban gondolom a kapcsolatunkat, és ebből vannak viták. Amiket írtál nagyon igaz!


köszi!

94. selly
2007. aug. 27. 13:03

shally párja (Szaturnusz) shally shally (Nap) quadrát

Nem könnyű kettejük között az együttműködés. Ha mégis létrejön a partnerek közt tartós kapcsolat, akkor azt szinte lehetetlen megszakítani. Ilyenkor mondják azt, nem tudnak élni se vele, se nélküle.


shally párja (Hold) shally shally (Hold) együttállás

Rendkívül erős érzelmi köteléket jeleznek a csillagok. Még az ösztönös cselekedetek, a megérzések is a kapcsolat harmóniáját erősítik. Szívügyekben általában tökéletes az egyetértés.


shally párja (Vénusz) shally shally (Hold) oppozició

Gyöngédség, figyelmesség, kedvesség jellemzi a kapcsolatukat. A kölcsönös vonzalom ugyanis arra ösztönzi mindkét felet, hogy a másiknak a kedvében járjon. Ha egyéb zavaró konstellációk nincsenek, úgy élhetnek együtt, mint galambok, békességben, szeretetben.


shally párja (Neptun) shally shally (Hold) trigon

A hasonló elképzelések és álmok erős kötődést hozhatnak. Kölcsönösen támogatják egymást s harmóniában, szeretetben élhetnek együtt, ha más konstellációk ezt nem zavarják meg.


shally párja (Plutó) shally shally (Hold) sextil

Nagyon erős a vonzalom, de az egyikük alárendelt szerepre kényszerül a kapcsolatban. Ha ez nem ellenkezik egyéniségükkel, kiegyensúlyozottan, harmonikusan élhetnek együtt.


shally párja (Nap) shally shally (Merkúr) quadrát

Vitára, veszekedésre is fel kell készülniük. Ha ezeket bármelyikük a szívére veszi, az rossz irányba terelheti a kapcsolatot. A feszültség a szexuális életre is rányomhatja bélyegét.


shally párja (Szaturnusz) shally shally (Merkúr) quadrát

Azért nehéz időnként közös nevezőre jutniuk, mert az egyikük túlságosan merész és mindig újra törekszik, másikuk pedig ragaszkodik a megszokotthoz, a biztoshoz, soha semmit nem kockáztat.


shally párja (Nap) shally shally (Vénusz) sextil

Kölcsönös vonzalmat, kellemes együtt töltött órákat jeleznek a csillagok. A Nap és a Vénusz helyzetéből adódóan akár igazi szerelemre is számíthatnak. Hogy ez mikor és hogyan következik be, az a körülmények függvénye.


shally párja (Szaturnusz) shally shally (Vénusz) trigon

A kapcsolat nem felhőtlenül boldog, de erős és tartós. Az érzelmek visszafogottak, de a hűséghez, az egymás melletti kitartáshoz nem férhet kétség. A holtomiglan, holtodiglan eskü ebben az esetben valószínűleg nem üres szócséplés.


shally shally (Vénusz) bolygója shally párja 1. házára kifejtett hatása

Nemcsak szimpátiát, de mélyebb érzelmi vonzalmat, erős szexualitást is jelez a két horoszkóp. Ha egyéb zavaró konstellációk nincsenek, az isten is egymásnak teremtette őket.


shally párja (Uránusz) shally shally (Mars) sextil

A találkozás sokat ígér mindkét félnek, de a kapcsolat megtartására különös gondot kell fordítaniuk. Az együtt töltött idő azonban igen szórakoztató, élményekben gazdag, a változatos események sorában mindketten örömüket lelik.


shally párja (Aszcendens) shally shally (Mars) trigon

Erős szexuális vonzalom, lángoló szerelem. Az idők múlásával azonban a ki az úr a házban kérdése mind gyakrabban gerjeszt vitát. Ha ezen sikerül túllépniük és közös célokat találniuk, akkor kapcsolatuk tartós lehet.


shally shally (Mars) bolygója shally párja 5. házára kifejtett hatása

Közös az érdeklődés, közösek a célok és a szórakozás. Kellemes együttlétet jeleznek bizonyos konstellációk, hiszen egymás kedvében tudnak járni. Egy elmélyültebb, tartós kapcsolathoz azonban többre is szükség lehet.


shally párja (Jupiter) shally shally (Jupiter) sextil

Nemcsak kellemes, harmonikus kapcsolat, de kifejezetten szerencsés is. Mindenben támogatják egymást, s amikor a szerelem már múlik, helyébe a kölcsönös elfogadás és mindent elnéző szeretet lép.


shally párja (Aszcendens) shally shally (Jupiter) quadrát

A kapcsolat tartósnak ígérkezik, de jogi problémák bármikor felmerülhetnek. Ezeket visszafogottan és törvényes úton célszerű rendezni. Ilyen asztrológiai kapcsolat esetén egybekelés előtt ajánlatos házassági szerződést kötni.


shally shally (Jupiter) bolygója shally párja 5. házára kifejtett hatása

Olyan közös tevékenységet jeleznek a csillagok, amely nemcsak mindkettőjük kedvére való, de kifejezetten örömüket lelik benne. Talán még nyereségre, nyereményre is szert tehetnek együtt.


shally shally (Szaturnusz) bolygója shally párja 5. házára kifejtett hatása

Visszafogott érzelmek, gátlásosság fékezhetik az őszinte megnyilvánulásokat egymás irányába.


shally párja (Hold) shally shally (Uránusz) quadrát

Feszültségek, csalódások, kiábrándulás előfordulhat a kapcsolatban. Ha mégis tartósnak bizonyul, az azért van, mert mindketten - akár tudatosan, akár tudat alatt - irtóznak az egyhangúságtól.


shally párja (Hold) shally shally (Neptun) trigon

A hasonló elképzelések és álmok erős kötődést hozhatnak. Kölcsönösen támogatják egymást s harmóniában, szeretetben élhetnek együtt, ha más konstellációk ezt nem zavarják meg.


shally párja (Szaturnusz) shally shally (Neptun) sextil

Az egyik álmodozik, a másik megvalósítja. Kell ennél jobb felállás? Ebből a szempontból igazán jól kiegészítik egymást.


shally shally (Neptun) bolygója shally párja 7. házára kifejtett hatása

Túlérzékenység, irreális elvárások, esetleg túlzott titkolózás nehezíthetik, hogy a kapcsolat kiteljesedjen.


shally párja (Szaturnusz) shally shally (Plutó) együttállás

Közösen sok mindenre képesek, az együttélés azonban mindkettőjüknek terhes.


shally párja (Hold) shally shally (Aszcendens) quadrát

Hirtelen támadt heves érzelmeket mutat a két horoszkóp. Hogy ezek mennyire tartósak, az egyéb konstellációkon is múlik. Ha életüket összekötik, akkor számítani kel átmeneti viharokra, érzelmi bizonytalanságra.


shally párja (Plutó) shally shally (MC) quadrát

Időnként versengés, hatalmi harcok jellemzik a kapcsolatot. Ez nem egészséges küzdelem, hanem idegőrlő és olykor megalázó.

93. selly
2007. aug. 27. 13:03

shally párja: Harcolok, tehát vagyok.

Mielőtt alaposan megvizsgálnánk párkapcsolatát, jó, ha tudja, hogy a Napja a Kos, Aszcendense pedig az Ikrek jegyében áll. Nem mélyed el igazán semmiben, még a szerelemben sem. Éppen ezért gyakran és jogosan éri az a vád párjától, hogy nem veszi, illetve értékeli őt komolyan. Ezen kellene változtatnia, ha nem futó kalandra, hanem tartós kapcsolatra vágyik.


shally shally: Az én házam, az én váram.

Tudnia kell partneréről, hogy a Napja a Rák, Aszcendense a Bika jegyében áll. Végtelenül családszerető, és partnerétől is ezt várja el. Szerettei érdekében komoly erőfeszítésekre, áldozatokra is kész. Néha ezen a téren túlzásokra is hajlamos, ezért kell őt időnként figyelmeztetni, hogy a kényeztetésnek nemcsak előnyei, de hátrányai is vannak.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook